Treść opublikowana przez davidoff82
-
[ALL] Do czego służą te klipy? (zdjęcie)
ja mam takimi przykręcone tapicerki w bagażniku, w okolicach lamp, mysle że koledzy z B5 wiedzą o czym piszę
-
[INNE] Passat B5 1,6 AHL nr przepustnicy
Jak w temacie. Podaję VIN WVWZZZ3BZVP101736 rocznik 97 reszta chyba jasna, interesuje mnie nr przepustnicy bo ojciec ma uszkodzoną, proszę o pomoc!
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
I to jest racja. Dodam tylko że niektóre szczególnie starsze b5 nie miały trzeciego stopu. Sytuacja przykładowa: jedziesz ulicą główną, wyprzedza Cie samochód i od razu hamuje nie ma 3 stopu, i stopy na dwuwłóknowych, Ty w tym czasie sięgasz po husteczkę higieniczną, podnosisz wzrok i nie wierzę że od razu wyłapiesz, że on hamuje , stop w osobnym kloszu ma zawsze sens. Podobnie jak trzecie światło. Koniec kropka.
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
http://www.allegro.pl/item914655520_zarowki_do_kierunkow_bocznych_w5w_chrom_clear.html takie nie lepsze?
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
Wszystko super, mądry mod. Też mam tak zrobione. Mogę dodać od siebie że kostki od lamp są rozbieralne - kable można przełożyć bez cięcia i wymiany kostek - na 100% w sedanie jeżeli w kombi nie da sie rozebrac to zwracam honor .
-
[ALL] Montaż radia Alpine cde9870r w b5 1995r
http://www.akumulator.pl/forum/viewtopic.php?p=2490 http://www.forumsamochodowe.pl/akumulator-rozladowuje-sie-jaka-przyczyna-vt28236.htm Jest tego więcej. U mnie jak postoi dłużej niż 5 dni to też jest kłopot, a że ostatnio używam cześciej służbowego samochodu to co drugi, trzeci dzień audi "przepalam" profilaktycznie bo w ciągu ostatniego pół roku 4 razy biegałem z aku do prostownika Radio 9874RR
-
[ALL B5] Jakie wyposażenie
Potwierdzam, drewno jest, sygnału brak - no chyba że chodzi o ten brzęczyk przy nie wyłączonych światłach Ja mam drewno w '95. Drzwi nie pokazuje na zestawie wskaźników jednak jak ktoś ich nie domknie, to lampka nie gaśnie, wystarczający patent...
-
[ALL] Montaż radia Alpine cde9870r w b5 1995r
Koledzy przy podpinaniu Alpine uwaga na podłączenie na stałe! Niektóre jego modele (znana bolączka Alpine) pobierają dużo prądu nawet gdy są wyłączone, polecam poczytać Google
-
[ALL B6] Lampy DEPO
ale tamte chyba są Sonary DEPO może być przyzwoitej jakości, stylizacja na TAK
-
[ALL B6] Jak wygląda Ori tylnia lampa z żarówkami LED ?
Sąsiad ma takie jak w linku założone do mondeo mk2 i te są ok. Biorąc jednak pod uwagę koszty nie warto. Efekt jednak jest. http://allegro.pl/item878698321_zarowka_p21w_p21_5w_13_led_smd_nowoczesna_led.html
-
[ALL B5] Proszę o pomoc :) Poszukuje halogenów do Audi A4 B5 przed II liftem :)
W "Warsztacie jest dokładny opis jak zamontować ori halo po lifcie w zderzaku przed liftem, wyjdzie taniej niż 289 + wysyłka a i efekt lepszy będzie, ja mam teraz uniwersalne i szykuje sie do zmiany na ori, w opraciu o halogeny kolegi dropsone'a
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
Ja wiem że nie ma tam miejsca na radio...Chyba że dużo wybebeszysz....
-
[B5 ADR] Woltomierz na desce oszukuje - rozbieżne pomiary
Ja mam taki VDO i mam przekłamanie ok 0,5 do 0,8 volta, po odczycie ze wskaźnika się zaniepokoiłem i podjechałem do elektryka i pomierzył, okazało sie że jest gdzieś strata na instalacji - voltomierz mam wpięty w puste piny w tablicy bezpiecznikowej. Będe go przepinał bezpośrednio do aku, sterowany prostym przekaźnikiem żeby nie wskazywał non-stop.
-
[ALL B5] Proszę o pomoc :) Poszukuje halogenów do Audi A4 B5 przed II liftem :)
http://moto.allegro.pl/item805484204_halogeny_lampy_przeciwmgielne_audi_a4_1994_98.html kolego takie?
-
[ALL B5] Jakie lampy tyl do bialłgo auta
pierwsze lub 6. pierwsze - rozsądna cena, DEPO gwarantuje przyzwoitą jakość, mam takie i polecam, jednak jak miałbym budżet to wtedy "6"
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Koledzy na Allegro za grosze znalazłem komplet halogenów z A6 (C6) rzeźbił już ktoś takie do B5? Co myślicie, Ori halogeny grubo poniżej 100 zł, chłopak chyba nie wie co sprzedaje, albo ewentualnie Valeo part no.89210094 - te są mocno uniwersalen występują w różnych samochodach? Powiedzcie jak widzicie możliwośc montażu tego ustroistwa? W miarę możliwości odpuśćcie odp. w formie "weź ori" .
-
[ALL B5] Dokładka A4 B5 Co to jest ? (foto)
dużo jest rezania aby ją założyć?
-
[ALL B5] Czy podejdzie lampka oświetlenia wnętrza z golfa IV ?
Ja u siebie mam lampkę z Passata B5 od ojca, bo on sobie sprawił tą z ledami. Pasowała bez problemu - to jest ta lampka bez szybra ale z tymi małymi do czytania, ori miałem taką prostą z jedną żarówką, a napisze Wam jeszcze że mojemu kumplowi tak się spodobała lampka mojego ojca że zakupił dokładnie ta samą do Bory więc... . PS. Wszystkie trzy samochody bez szybru - ale lampki 100% kompatybilne!
-
[ALL B5] Czy da sie zrobić takie nawiewy w B5?
To akurat wszyscy wiemy i nie tak brzmiało pytanie . Weź teraz i je znajdź w rozsądnej cenie Wiadomo że samemu taniej i satysfakcja większa. Pytam więc ponownie czy nasze nawiewy są takie same w środku i czy da sie tak zrobić?
-
[ALL B5] Czy da sie zrobić takie nawiewy w B5?
jak w temacie http://rezacze.pl/warsztat/reznaw/reznaw.html
-
[ALL B5] Jak zdjąć osłonę przedniego słupka?
Zakupiłem okazyjnie Voltomierz VDO i obudowe też już mam na słupek, jednak nie potrafie tego ustroistwa beżowego ze słupka wydrzeć żeby to wszystko ładnie poskładać.... Wie ktoś czy to jest wsuwane, na zatrzaskach czy jak jeszcze inaczej?
-
[B5 ADP] Paliwożerność
nie wiesz co piszesz. Lato z klimą max 9,5-10 a delikatną jazdą nie więcej niż 9 zimą minimalnie więcej... samo miasto
-
[ALL B5] Woda w bagażniku sedan
Tak. Ale antena jest z lewej strony. Uszczelka nie jest przetarta ani zagnieciona........
-
[ALL B5] Woda w bagażniku sedan
Sprawdzałem już uszczelki lamp, narożniki szyby, na koniec lałem po całym aucie i nie wylazło dziursko do wierchu. Wody jest niezbyt wiele tzn, prawy boczek jest nawilgniety tak na wysokość 10 cm, pod tapicerką podłogi (dyktą) stoi żywa woda, kilkanaście kropel może 30ml niewiele aczkolwiek jest a nie powinno jej tam być. Ostatnio też tak miałem i dociągłem śruby lamp bo były luźne - lampy wymieniałem, musiały uszczelki zmieknąć albo sie poddać i myślałem że po temacie, wysuszyłem tapicerki i dziś schodzę do auta i mokro - dodam że bagażnik jest pusty a samochód stał od niedzieli nie ruszany........ Czy ktoś zetknął sie z podobną sytuacją? Skąd jeszcze może wlewac się woda? Lampy i szyba wyeliminowana. Buda sedan.
-
[ALL B5] Uchwyt bagażnikowy SF-40 a antena magnesowa Florida
Tak jak pisałem antena na stałe w ori dziurze po ori telefonie. Uchwyt na klapę można zastosować w pobliżu tego miejsca (5 cm dalej w strone środka na brzegu klapy) i wyglądać to będzie bardzo podobnie, znajomy tak zrobił w A8 i jest