Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidoff82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidoff82

  1. ja mam takimi przykręcone tapicerki w bagażniku, w okolicach lamp, mysle że koledzy z B5 wiedzą o czym piszę
  2. Jak w temacie. Podaję VIN WVWZZZ3BZVP101736 rocznik 97 reszta chyba jasna, interesuje mnie nr przepustnicy bo ojciec ma uszkodzoną, proszę o pomoc!
  3. I to jest racja. Dodam tylko że niektóre szczególnie starsze b5 nie miały trzeciego stopu. Sytuacja przykładowa: jedziesz ulicą główną, wyprzedza Cie samochód i od razu hamuje nie ma 3 stopu, i stopy na dwuwłóknowych, Ty w tym czasie sięgasz po husteczkę higieniczną, podnosisz wzrok i nie wierzę że od razu wyłapiesz, że on hamuje , stop w osobnym kloszu ma zawsze sens. Podobnie jak trzecie światło. Koniec kropka.
  4. http://www.allegro.pl/item914655520_zarowki_do_kierunkow_bocznych_w5w_chrom_clear.html takie nie lepsze?
  5. Wszystko super, mądry mod. Też mam tak zrobione. Mogę dodać od siebie że kostki od lamp są rozbieralne - kable można przełożyć bez cięcia i wymiany kostek - na 100% w sedanie jeżeli w kombi nie da sie rozebrac to zwracam honor .
  6. http://www.akumulator.pl/forum/viewtopic.php?p=2490 http://www.forumsamochodowe.pl/akumulator-rozladowuje-sie-jaka-przyczyna-vt28236.htm Jest tego więcej. U mnie jak postoi dłużej niż 5 dni to też jest kłopot, a że ostatnio używam cześciej służbowego samochodu to co drugi, trzeci dzień audi "przepalam" profilaktycznie bo w ciągu ostatniego pół roku 4 razy biegałem z aku do prostownika Radio 9874RR
  7. Potwierdzam, drewno jest, sygnału brak - no chyba że chodzi o ten brzęczyk przy nie wyłączonych światłach Ja mam drewno w '95. Drzwi nie pokazuje na zestawie wskaźników jednak jak ktoś ich nie domknie, to lampka nie gaśnie, wystarczający patent...
  8. Koledzy przy podpinaniu Alpine uwaga na podłączenie na stałe! Niektóre jego modele (znana bolączka Alpine) pobierają dużo prądu nawet gdy są wyłączone, polecam poczytać Google
  9. davidoff82 odpowiedział(a) na wyder temat w Audi A4 B6
    ale tamte chyba są Sonary DEPO może być przyzwoitej jakości, stylizacja na TAK
  10. Sąsiad ma takie jak w linku założone do mondeo mk2 i te są ok. Biorąc jednak pod uwagę koszty nie warto. Efekt jednak jest. http://allegro.pl/item878698321_zarowka_p21w_p21_5w_13_led_smd_nowoczesna_led.html
  11. W "Warsztacie jest dokładny opis jak zamontować ori halo po lifcie w zderzaku przed liftem, wyjdzie taniej niż 289 + wysyłka a i efekt lepszy będzie, ja mam teraz uniwersalne i szykuje sie do zmiany na ori, w opraciu o halogeny kolegi dropsone'a
  12. Ja wiem że nie ma tam miejsca na radio...Chyba że dużo wybebeszysz....
  13. Ja mam taki VDO i mam przekłamanie ok 0,5 do 0,8 volta, po odczycie ze wskaźnika się zaniepokoiłem i podjechałem do elektryka i pomierzył, okazało sie że jest gdzieś strata na instalacji - voltomierz mam wpięty w puste piny w tablicy bezpiecznikowej. Będe go przepinał bezpośrednio do aku, sterowany prostym przekaźnikiem żeby nie wskazywał non-stop.
  14. http://moto.allegro.pl/item805484204_halogeny_lampy_przeciwmgielne_audi_a4_1994_98.html kolego takie?
  15. pierwsze lub 6. pierwsze - rozsądna cena, DEPO gwarantuje przyzwoitą jakość, mam takie i polecam, jednak jak miałbym budżet to wtedy "6"
  16. Koledzy na Allegro za grosze znalazłem komplet halogenów z A6 (C6) rzeźbił już ktoś takie do B5? Co myślicie, Ori halogeny grubo poniżej 100 zł, chłopak chyba nie wie co sprzedaje, albo ewentualnie Valeo part no.89210094 - te są mocno uniwersalen występują w różnych samochodach? Powiedzcie jak widzicie możliwośc montażu tego ustroistwa? W miarę możliwości odpuśćcie odp. w formie "weź ori" .
  17. dużo jest rezania aby ją założyć?
  18. Ja u siebie mam lampkę z Passata B5 od ojca, bo on sobie sprawił tą z ledami. Pasowała bez problemu - to jest ta lampka bez szybra ale z tymi małymi do czytania, ori miałem taką prostą z jedną żarówką, a napisze Wam jeszcze że mojemu kumplowi tak się spodobała lampka mojego ojca że zakupił dokładnie ta samą do Bory więc... . PS. Wszystkie trzy samochody bez szybru - ale lampki 100% kompatybilne!
  19. To akurat wszyscy wiemy i nie tak brzmiało pytanie . Weź teraz i je znajdź w rozsądnej cenie Wiadomo że samemu taniej i satysfakcja większa. Pytam więc ponownie czy nasze nawiewy są takie same w środku i czy da sie tak zrobić?
  20. jak w temacie http://rezacze.pl/warsztat/reznaw/reznaw.html
  21. Zakupiłem okazyjnie Voltomierz VDO i obudowe też już mam na słupek, jednak nie potrafie tego ustroistwa beżowego ze słupka wydrzeć żeby to wszystko ładnie poskładać.... Wie ktoś czy to jest wsuwane, na zatrzaskach czy jak jeszcze inaczej?
  22. nie wiesz co piszesz. Lato z klimą max 9,5-10 a delikatną jazdą nie więcej niż 9 zimą minimalnie więcej... samo miasto
  23. Tak. Ale antena jest z lewej strony. Uszczelka nie jest przetarta ani zagnieciona........
  24. Sprawdzałem już uszczelki lamp, narożniki szyby, na koniec lałem po całym aucie i nie wylazło dziursko do wierchu. Wody jest niezbyt wiele tzn, prawy boczek jest nawilgniety tak na wysokość 10 cm, pod tapicerką podłogi (dyktą) stoi żywa woda, kilkanaście kropel może 30ml niewiele aczkolwiek jest a nie powinno jej tam być. Ostatnio też tak miałem i dociągłem śruby lamp bo były luźne - lampy wymieniałem, musiały uszczelki zmieknąć albo sie poddać i myślałem że po temacie, wysuszyłem tapicerki i dziś schodzę do auta i mokro - dodam że bagażnik jest pusty a samochód stał od niedzieli nie ruszany........ Czy ktoś zetknął sie z podobną sytuacją? Skąd jeszcze może wlewac się woda? Lampy i szyba wyeliminowana. Buda sedan.
  25. Tak jak pisałem antena na stałe w ori dziurze po ori telefonie. Uchwyt na klapę można zastosować w pobliżu tego miejsca (5 cm dalej w strone środka na brzegu klapy) i wyglądać to będzie bardzo podobnie, znajomy tak zrobił w A8 i jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.