Treść opublikowana przez davidoff82
-
[ALL B5] 205/65 r 16 da rade?
Witajcie! Mam znajomego który ma takie koła (super stan) i chce sie zamienic na moje 15". Pochodza one z Audi oryginały, chyba z A6. Pytanie czy wejdą i nie będa trzeć? Wiem że licznik trochę bedzie kłamać, chodzi tylko o to czy nie ma przeciwskazań natury typowo mechanicznej. Czekam na pilne odpowiedzi.
-
[ALL B5] wielka i prozba i pytanie co do felg azev 17"
Bierz i sie nie zastanawiaj albo dawaj namiar na goscia i sie sam z nim zamienie jak tak chce dam mu moje dezenty 15"
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
nie wiesz co piszesz, wiec nie pisz głupot, HID - ok mogą byc problemy - nie muszą ale mogą natomiast z tym gazem to Cie poniosło, żona pracuje na okregowej, znamy kilku diagnostów i to są totalne bzdury. Nic sie nie zmienia jedynie zaznaczaja że jest LPG. Tyle.
-
[B5 ADP] Nie działają długie światła
włącz jeszcze kierunek niech miga i wtedy spróbuj zapodać długie, u mnie tylko w ten sposób działają. Trzeba to rozebrac i doprowadzic styki do normalności.
-
[ALL B5] dzielona kanapa audi a4 sedan
to dawaj foty sam tez myśle nad takim modem
-
[ALL B5] Podgrzewane fotele
Ja też mam skórę, fotele są podgrzewane ale na desce są te pokrętła, nic mi się samo nie uruchamia.
-
[B5 AHL] Czujnik położenia wału
Jaki olej był zalany przed wymianą a jaki po wymianie? Kiedyś miałem podobny przypadek w samochodzie, okazało się że wcześniej mialem mineralny a zalałem rzadszy półsyntetyk... Brzydko się ta historia zakończyła.
-
[B5 ADP] Moje czarne autko
ADP ma pompe na pasku klinowym, musu nie ma ale lepiej zrobić koszt 90 zł.
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
tego kupilem i polecam, spoko wygląda i tak samo gra ,jak ktoś nie jest audiofilem czy innym melomanem bedzie zadowolony
-
[B6 AWX] Skrzypiący fotel kierowcy
u mnie to samo. Tapicerka skórzana. Wystarczy nieco go poprawić(podniesc zamek), chodzi na tyle ciężko że sie utrzymuje w dowolnej pozycji.
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
[q mam na stałe LEMM AT 900 w dziurce po telefonie (na błotniku) i jest rewelacja, będziesz zadowolony.
-
[ALL B5] Antena telefonu
Witam! Pytanie trochę lamerskie ale Audi to nie Golf III, gdzie mogłem robić z elektryką w zasadzie wszystko ... Koledzy doradźcie mi czy istnieją jakieś przeciwskazania żeby usunąć antene od telefonu z tylnego błotnika i zamontować w tej "dziurce" antene od CB radia? Oryginalny telefon AEG chciałbym zlikwidować. Samochodu jeszcze nie przyprowadziłem ale jest już wybrany,można powiedzieć że kupiony, i byłby to pierwszy mod w moim A4. Dla potomnych Można to zrobić i bardzo to polecam! Zamontowałem LEMM AT-900. Foto nieco później!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam szanownych klubowiczów. Myślę że będę tu częstym gościem, do tej pory udzielałem się na vwgolf.pl z racji że nadal posiadam Golfa III. Mamy też w domu Passata B5, ale aktualnie zaczynam sie rozglądać za A4 dla siebie. Pewnie tez będę szukać porad odnośnie kupna i innych. Interesuje mnie Audi z 96-98 roku. Koniecznie benzyna bez gazu motor 1,6 lub 1,8 bez turbo ze wskazaniem na 1,6 z wielu względów. Auta bez klimki nie kupię i nawet nie chce oglądać. Avant mile widziany Jeśli macie dla mnie jakieś sugestie i rady chętnie podyskutuje. Pozdrawiam serdecznie!!