Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidoff82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidoff82

  1. Witajcie! Mam znajomego który ma takie koła (super stan) i chce sie zamienic na moje 15". Pochodza one z Audi oryginały, chyba z A6. Pytanie czy wejdą i nie będa trzeć? Wiem że licznik trochę bedzie kłamać, chodzi tylko o to czy nie ma przeciwskazań natury typowo mechanicznej. Czekam na pilne odpowiedzi.
  2. Bierz i sie nie zastanawiaj albo dawaj namiar na goscia i sie sam z nim zamienie jak tak chce dam mu moje dezenty 15"
  3. nie wiesz co piszesz, wiec nie pisz głupot, HID - ok mogą byc problemy - nie muszą ale mogą natomiast z tym gazem to Cie poniosło, żona pracuje na okregowej, znamy kilku diagnostów i to są totalne bzdury. Nic sie nie zmienia jedynie zaznaczaja że jest LPG. Tyle.
  4. włącz jeszcze kierunek niech miga i wtedy spróbuj zapodać długie, u mnie tylko w ten sposób działają. Trzeba to rozebrac i doprowadzic styki do normalności.
  5. to dawaj foty sam tez myśle nad takim modem
  6. Ja też mam skórę, fotele są podgrzewane ale na desce są te pokrętła, nic mi się samo nie uruchamia.
  7. Jaki olej był zalany przed wymianą a jaki po wymianie? Kiedyś miałem podobny przypadek w samochodzie, okazało się że wcześniej mialem mineralny a zalałem rzadszy półsyntetyk... Brzydko się ta historia zakończyła.
  8. ADP ma pompe na pasku klinowym, musu nie ma ale lepiej zrobić koszt 90 zł.
  9. tego kupilem i polecam, spoko wygląda i tak samo gra ,jak ktoś nie jest audiofilem czy innym melomanem bedzie zadowolony
  10. u mnie to samo. Tapicerka skórzana. Wystarczy nieco go poprawić(podniesc zamek), chodzi na tyle ciężko że sie utrzymuje w dowolnej pozycji.
  11. [q mam na stałe LEMM AT 900 w dziurce po telefonie (na błotniku) i jest rewelacja, będziesz zadowolony.
  12. Witam! Pytanie trochę lamerskie ale Audi to nie Golf III, gdzie mogłem robić z elektryką w zasadzie wszystko ... Koledzy doradźcie mi czy istnieją jakieś przeciwskazania żeby usunąć antene od telefonu z tylnego błotnika i zamontować w tej "dziurce" antene od CB radia? Oryginalny telefon AEG chciałbym zlikwidować. Samochodu jeszcze nie przyprowadziłem ale jest już wybrany,można powiedzieć że kupiony, i byłby to pierwszy mod w moim A4. Dla potomnych Można to zrobić i bardzo to polecam! Zamontowałem LEMM AT-900. Foto nieco później!
  13. Witam szanownych klubowiczów. Myślę że będę tu częstym gościem, do tej pory udzielałem się na vwgolf.pl z racji że nadal posiadam Golfa III. Mamy też w domu Passata B5, ale aktualnie zaczynam sie rozglądać za A4 dla siebie. Pewnie tez będę szukać porad odnośnie kupna i innych. Interesuje mnie Audi z 96-98 roku. Koniecznie benzyna bez gazu motor 1,6 lub 1,8 bez turbo ze wskazaniem na 1,6 z wielu względów. Auta bez klimki nie kupię i nawet nie chce oglądać. Avant mile widziany Jeśli macie dla mnie jakieś sugestie i rady chętnie podyskutuje. Pozdrawiam serdecznie!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.