Treść opublikowana przez Adrian-A4
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
daje rade! : )
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
będzie
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
z jakiej furki masz kiere?
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
moim zdaniem black piano tu lepiej wygląda, a reszta w carbonie na wiosne planuje zakup c6 i juz tak sobie planuje mody :D
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
koło licznika masz dekory black piano?
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
znaczki muszą być to nie golf
-
Audi A4 B6 2.0 by Hubson12
Pierwszy raz widzę taki środek, pięknie wygląda, szkoda trochę furacza:(
-
[A4 B6] problem z RNS-E
Witam. Mam Taki problem z rns-e , naprawia to ktoś na forum? albo ktoś wie co sie stało?
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
Forumowicz Chopin ogarnął temat
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
dzięki Miała być zamiast tej Skody ale wyszło inaczej ;d Ostatnio wpadło całe oświetlenie LED do środka od kolegi z forum Ale po dwóch dniach zdemontowałem i odesłałem. Jak dla mnie zdecydowanie za bardzo oświetlało aż raziło w oczy, to nie dla mnie Jak ktoś lubi mieć aż tak jasne wnętrze to zdecydowanie polecam. Odkąd mam Audi mija już rok, i to mój pierwszy przegląd tym autkiem Szczerze mówiąc jestem mile zaskoczony, , była myśl o sprzedaniu, ale jednak jeszcze ją potrzymam ... fotka z przeglądu a tu jesiennie ;> jednak bixenon to bixenon
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
witam. czy ktoś nie wie gdzie mogę dostać dolną kratkę czyli tą małą atrapę do audi a4 s4 odezwij sie do mnie
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
masz foto jak te halogeny teraz świecą?
-
2,0 ALT GRANATOWY SEDAN
ja też bym tego nie nakleił no ale to jemu ma się podobać
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
piękna ta a6
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
We Wrocławiu kupiłem autko, a jestem z Oleśnicy 30 km od Wrocławia znam znam ;D nie mogę wyczaić takich na żywo jak twoje dlatego nie moge sie zdecydować ;D Coś tam się ostatnio działo
-
A4 B5 Granat by Tatar
fajnie sie prezentuje
-
[B6 ASN] Audi A4 B6 3.0 V6 Quattro Limousine
Fajnie zaczynasz jaki to kod lakieru?
-
2,0 ALT GRANATOWY SEDAN
fajna
-
S Krwisty Avant Quattro
świetny kolor ;D
-
[A4 B6] Problem z szybą kierowcy.
Będzie robione dzięki za pomoc.
-
[A4 B6] Problem z szybą kierowcy.
Dzisiaj o dziwo coś ruszyła, bo wcześniej ani w te ani w te, ale jak zamykam to sie cofa.
-
[B6 AVJ] 1.8T
ładnie sie prezentuje
-
[A4 B6] Problem z szybą kierowcy.
no to rzeczywiście nie ma tragedii
-
[A4 B6] Problem z szybą kierowcy.
jaki to mniej więcej może być koszt?
-
[A4 B6] Problem z szybą kierowcy.
Witam dzisiaj jadąc otworzyłem sobie szybę, zamykając ją coś chrupnęło i szyba zamiast sie zamykać to się cofnęła, spróbowałem jeszcze raz, szła do góry nagle zaczęła chrupotać i powoli ale to bardzo powoli się zamykać. Zamknęła się ale teraz nie mogę jej ani otworzyć ani zamknąć, przestała działać :/ Co to może być?