Treść opublikowana przez githaros2
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Panowie da rade przyciemnić szybki w Legnicy? Nie potrzebuje Bóg wie jakiego efektu super ale nie chce mieć też fuszerki Jeśli tak to gdzie i poglądowo ile bym musiał szykować $$$?
-
A4 B8 Avant 2.0 TDI by pafcio
srebrny dobry bo brudu nie widać bezawaryjności życzę
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Elegancko to wygląda Oby jak najdłużej służyło
-
System operacyjny Android
bialy986 jak wyłączysz jakąś aplikacje to pokaże Ci się kolejna zakładka - wyłączone. Nie masz nic wyłączonego więc nie posiadasz tej zakładki
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Nie nie silniczek sprawny wszystko prawie ok, miała przygodę z rabusiem we Wro i wziął sobie nawi (wychodzi na to że na zawsze)
-
System operacyjny Android
Mi się wydaję, że muzyka google play jest potrzebna kiedy nie masz żadnego odtwarzacza (np. jak wgrywasz nieoryginalny system) filmy, książki i gry to są zbędne pierdoły (chyba że ściągasz jakieś filmy bądź czytasz książki) gry są obsługiwane z poziomu sklepu play (więc to jest niepotrzebna aplikacja od googla) jeśli nie używasz tego wywal czym prędzej. Jak pojawią się problemy to wtedy przywrócisz najwyżej (robi się to tak samo prosto jak wywalenie całego tego dziadostwa )
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Niestety nie ma mnie chwilowo w domu, początkiem lipca może będę o ile zrobią mi samochód
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
czekam na relacje bo coraz bardziej mnie zachęcasz
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
To może dlatego a jak tam komfort w porównaniu do poprzednich siedzisk? Czuć różnicę?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ja sobie ubzdurałem że zakładasz od B8, nie wiem dlaczego
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
To Ty montujesz fotele z C6 czy z B8 bo już się pogubiłem, czy to tylko kwestia pochodzenia kostki(kostka-C6 a fotele-B8) ?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
To w sumie nie tak drogo a wygląda fajnie będę musiał pomyśleć Powodzonka w montowaniu kolejnych foteli
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
o kurcze fajnie to wygląda może u siebie pomyślę nad nowymi siedziskami ile taka przyjemność średnio kosztuje ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj :-) powodzenia w poszukiwaniu furki :-)
-
Zapaszki do auta
Może to to ? Wpiernicz gdzieś w ukryte miejsce żeby pachniało ale nie wiadomo skąd i będzie jak z salonu
-
co zamiast rns-e
Podobno radio i reszte pokazuje, nie ma tylko info o nawigacji (asystent skretu czy jak to sie fachowo nazywa )
-
TMC RNS E A4 B7 jak włączyć ?
Jeśli będziesz w zasięgu TMC (za granicami już łapie) to będziesz miał podświetlone niekiedy nawet u nas w kraju się pojawia ale jeszcze słabo działa (mi raz podało informacje o korku który był 300 km ode mnie )
-
co zamiast rns-e
Ostatnio we Wro ktoś poluje chyba na nasze RNS-e, mi też zajumali ja się zastanawiam nad chińczykiem, może tak nie będzie kusił oka dla rabusiów
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
W takim razie powodzonka w montowaniu i czekam na foty, a nóż widelec się spodobają i do mnie wpadną Jeszcze jak zamontujesz to daj znać czy wygodniej się siedzi niż na poprzednich, niby na tych moich nie ma tragedii ale zawsze może być lepiej
-
Spoty wrocławskie
http://avi-divx-mpeg-to-dvd-converter-burner.softonic.pl/ takie coś by wystarczyło do konwertowania ? Czy może jakiś specjalny programik polecacie ?
-
System operacyjny Android
Fakt dopóki dobrze się obchodzisz z telefonem on będzie równie fajnie się odwdzięczal, jeśli czyścisz telefon co jakiś czas i nie trzymasz miliona aplikacji w tle to będzie hasal jak zly. A jeśli nie zamykasz aplikacji to nawet najwydajniejszy telefon będzie po jakimś czasie zamulal. A to czy się psuje czy nie to zależy na jaki egzemplarz trafisz jeden się zepsuje po tygodniu a drugi po kilku latach :-)
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ee to prawie full sztos :-) a sprawdzałeś jak to się będzie komponowalo kolorystycznie ? Nie będzie zbyt odstawać od reszty?
-
Spoty wrocławskie
Klubowicze mam takie pytanko odnośnie DVD w B8. Mam znajomego który ma B8 i pyta się mnie jak ma nagrać filmy (które ściagnie sobie z internetów) na DVD żeby hasało? Są jakieś specjalne ustawienia nagrywania czy tak jak każdą inną płytę?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
A no to ja Ci nie pomogę, sam mam oryginalne siedziska. Trochę już wysłużone ale jeszcze dają radę, może w przyszłości zmienię ;-) w razie czego daj znać jak to wyszło bo może sam się skuszę na jakieś fajniejsze z B8.
-
1,8 t avant s-line 2005 czarnula.
Nie ma problemów z przyciemnieniem przednich szybek (chodzi mi o policje bądź przegląd) ?