Treść opublikowana przez githaros2
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Gdzieś kiedyś wątek o fotelach mi się przewinął przez oczy z B8 do B7(B6 to chyba będzie baaaaaaaardzo podobnie), podobno wchodzą ale dosłownie na styk i musisz na siłę je wciskać. Ręki sobie uciąć nie dam ( bo bym teraz k**** nie miał ręki ) poszukaj a może coś znajdziesz
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
A to będzie dawało efekt Xenonu ?
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Odgrzewam kotleta, jakie żarówki polecacie, żeby przypominały choć troszkę xenon i max 50zł za dwie sztuki? Patrzyłem ostatnio na farenheit super white xenon ale nie cieszy się za dobrymi opiniami.
-
Spoty wrocławskie
Wieczorem sprawdzę i napisze na priv do Ciebie
-
Spoty wrocławskie
Problem w tym że nie mam VAG'a
-
Spoty wrocławskie
A można to w jakiś sposób sprawdzić jaką mam wersję ?
-
Spoty wrocławskie
A potrzebne są jakieś dodatkowe moduły (moduł komfortu HIGH albo jakieś z allegro)?
-
Spoty wrocławskie
Panowie wyczytałem gdzieś na forum (Touran) że da się VAG-iem zrobić światła dzienne(zmniejszyć moc świecenia długich bądź automatyczne odpalanie halogenów), to prawda ? Jeśli tak to czy byłaby jakaś chętna osoba do pomocy
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Coś ucichł ten temat Ktoś jeszcze żyje coś tego ?
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
Pozdro dla klubowicza w a4 b6(chyba srebrna) avant (miałeś dwururkę z tyłu) nr. DSW dziś na autostradce(odcinek Legnica->Wrocław) koło godziny 20:25 wyprzedziłeś mnie
-
Spoty wrocławskie
mam takie pytanko czy jeśli mam coś takiego (jak wyjmę tylną zapalniczkę) to czy mogę normalnie zamontować podłokietnik? No i druga sprawa ma ktoś może taki podłokietniczek na sprzedaż bądź oferuje pomoc w zamontowaniu (nie mam tego otworu w tunelu środkowym i sprzętu żeby go zrobić )
-
Najzwyklejszy dwulitrowy Avant
Jeśli fundusze pozwolą to na pewno coś nowego wskoczy A tu świeżo wyczyszczona rurka może któregoś dnia kupię papier ścierny i wodny to będę się przeglądał w niej
-
Najzwyklejszy dwulitrowy Avant
Witajcie Nie tak dawno trafiłem na to forum. Kilka dni temu pomyślałem sobie a pochwalę się tym co mam . Moja laleczka trochę długawa bo w końcu Avant ale kocham takie Do rzeczy jest to A4 2006r. (pełny nie żaden oszust) 2.0 TDI 140km BRE przebiegu ma 260 tys. niestety na liczniku jest ciut mniej (nie moja zasługa). Kupowałem go od znajomego a on szykował ją na sprzedaż(dlatego cofnął licznik) ale zobaczyłem, przejechałem się i kupiłem. Jest to chyba najlepszy zakup jakiego dokonałem . 4 lata w rodzinie zero problemów, z ważniejszych napraw to dwumasa i bodajże EGR (nie pamietam dokładnie bo to było tak dawno ). 2.0 TDI super oszczędny silniczek (rekord w trasie 4.4l/100km jadąc za busikiem w tunelu aerodynamicznym ) Max zasięgu ile komputer pokazał to 1280km. Z wyposażenia niewiele posiada (ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ): -RNS-e ze zmieniarką na 6 płyt CD -dwustrefowa klima(ale to chyba standard) -ABSy,ESP itp -Multitronic (0 problemów ) -tempomacik -kolorowy FIS reszta to raczej podstawowe wyposażenie Plany: -podłokietnik (brakuje strasznie przy automaciku )- ZROBIONE, dzięki koledze AZIK -wyczyszczenie rury wydechowej (brak DPF'a to i pokazuje zalety dieselka)- ZROBIONE -nowe mapki do nawi -regeneracja włącznika świateł -polerka -mooooooże jakieś koło większe Więcej grzechów nie pamiętam ale jak sobie przypomnę to napiszę Ogólnie rzecz biorąc jest to zwykły avant jakich pełno u nas na drogach ale ten jakoś wyjątkowo mi się podoba (może dlatego że ciasny ale własny ) ale jest jeden warunek musi być czysty! Kilka fotek: (zdjęcia są jakie są, jeszcze na zimówkach bo miałem sprzedawać ale ludzie chcieli śmieszne pieniądze i zostawiłem sobie ) (pół baku a tu FIS pokazuje 620km zasięgu ) A tutaj letni zestaw Dzisiaj wpadł łokieć, wygoda, komfort nie do porównania Rurka po wyczyszczeniu i umyciu : Oceniajcie, komentujcie
-
Jaki podłokietnik do A4 orginalny czy dedykowany ?
Nie chce zakładać nowego tematu a mam takie pytanko czy jeśli mam coś takiego (jak wyjmę tylną zapalniczkę) to czy mogę normalnie zamontować podłokietnik?
-
Internet mobilny na miesiąc
Jeżeli nie potrzebujesz szybkiego internetu to polecam Aero2 nie posiada limitu transferu tylko musisz co godzinę ponownie się połączyć z internetem. Do Skype wystarczająco wystarcza a prędkość internetu to 500kb/s, jeśli jej nie posiadasz 27zł i masz kartę z nielimitowanym internetem do 2016 roku
-
System operacyjny Android
Panowie a rootował już ktoś swój telefon a następnie wrzucił Viper audio ? Chciałbym się dowiedzieć jak to gra jak się załączy telefon pod aux do rns e :-) bo ja mam już wszystko prócz auxa
-
smartphone za 500zl ?!
Zastanów się nad używkami (tańsze telefony, niekiedy stan techniczny i wizualny jak nówka z salonu) Ja bym proponował LG Nexus 4, jakby się udało wyrwać to może LG G2, z Samsungów to może S4 mini, S3(biały dla kobiety idealny ) z Soniaków to może Xperia Z bądź Xperia SP. Musisz poczytać na temat tych telefonów i pomyśleć Powodzenia !
-
Spoty wrocławskie
A tak wygląda autko po umyciu
-
Spoty wrocławskie
Czy znajdę tutaj jakiegoś magika od rns-e? Chciałbym kupić kabel AUX i potrzebuje pomocy co i jak a także mam kilka pytań. Zapraszam na priv żeby nie zaśmiecać tutaj tego forum Jeszcze takie pytanko gdzie jest myjnia bezdotykowa we Wro (okolice Placu Grunwaldzkiego)? Ładna pogoda się zapowiada więc pomyślałem że umyję Audiczkę
-
Spoty wrocławskie
Dzięki za cenną informację, jak przyjdzie czas na wymianę olejów to będę wiedział gdzie się udać
-
Spoty wrocławskie
Może źle sprecyzowalem pytanie, stosunek ceny do jakości żeby był do przyjęcia Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
No u mnie to na przydrożnych stacjach to ostro chrzczą paliwko a na Orlenie to ceny są kosmiczne i zawsze jak jadę do Wro to tankuję na Orlenie ale może gdzieś jest taniej i tak pytam :-)
-
Spoty wrocławskie
Mam takie dwa pytanka 1. Gdzie można tanio a dobrze zatankować (bez udziału księdza )? 2.Czy opłaca się jechać na przegląd do Audi Wrocław czy macie może zaufany warsztat gdzie robią przegląd tanio i dobrze Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dobry wieczór [emoji112] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Kolego a spróbuj wrzucić nowy system przez KDZ ( tutaj dokładne informacje co i jak : http://www.lg-phones.org/official-lg-l65-kdz-firmware-rom.html )