Treść opublikowana przez konian
-
Spocik Lubuski :)
u mnie pada - więc jeszcze nie wiem a to już za 2 godziny
-
Spocik Lubuski :)
kto jedzie do Wolsztyna ??
-
Spocik Lubuski :)
nie mówiłeś że masz zamiar robić to sam.
-
Spocik Lubuski :)
krótki dziury to np.: przejazd przez tory, kostka, "kocie łby" co do włókna to na Twoim miejscu zostawił bym jak jest (biały jest ), ewentualnie dach bym zrobił w carbonie
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
u mnie laser był taki zasyfiony że nawet ORI nie chciał czytać po wyczyszczeniu wszystko zaczęło działać OK - pewnie jak bym go wymienił to zacząłby czytać nawet piraty
-
Spocik Lubuski :)
na krótkich dziurach ??
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
na allegro są po 300
-
Spocik Lubuski :)
światła na parkingu ???? może klocki hamulcowe Ci stukają
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
dodam że jeszcze trzeba mieć trochę szczęścia i trafić na odpowiedniego RNSa - ja niestety jestem posiadaczem tego NIEodpowiedniego i jestem skazany na ORI, Nawet gdyby poszły u mnie piraty chyba wolałbym wydać tych parę złotych i kupić ORI niż stanąć gdzieś na trasie i pytać o drogę gdyby płyta z NAVI się zacięła. :embarrassed:
-
Spocik Lubuski :)
pewnie jak mnie "wziąłeś na maskę" to Ci się coś popsuło :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
chyba musisz zmienić pracę
-
Spocik Lubuski :)
no to muszę być
-
Spocik Lubuski :)
jak zdążę wrócić z Wrocka to będę
-
Spocik Lubuski :)
wejdą ??? http://cgi.ebay.de/Original-Audi-Alufelgen-S5-bzw-RS6-S6-RS4-A6-20-Zoll_W0QQitemZ150340883963QQcmdZViewItemQQptZAuto_Komplettr%C3%A4der?hash=item150340883963&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A4|65%3A12|39%3A1|240%3A1318
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
jeśli chodzi o telefon to OK, ale co ma BT do navi ???
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Też tak macie, że po wciśnięciu przycisku "SDSa" na kierownicy wentylator schodzi do najniższych obrotów (aż nastanie cisza) a po zakończeniu znowu wchodzi na pierwotne obroty ???? Trochę mnie to zaskoczyło że inżynierowie z nawet o tym pomyśleli
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
Z tego co mi się wydaje to BT jest odpowiedzialny za łączność telefonu z RNSem a wszystkie informacje o numerach telefonów, adresach itp są na płycie z NAVI bądź w pamięci RNSa. BT - Q daje większe możliwości jeśli chodzi o obsługę telefonu.
-
[ALL B5] White&Black
będą, będą - tylko 19 muszę sobie sprawić
-
Spocik Lubuski :)
- Spocik Lubuski :)
ilu dzisiaj Was było ?[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 20:49_________________________________________________czaiłem się na to: http://cgi.ebay.pl/Audi-RS4-Sitze-Lederausstattung-S4-A4-B7-Cabrio-VW-Golf_W0QQitemZ180347238964QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item180347238964&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A4|65%3A12|39%3A1|240%3A1318#ebayphotohosting ale cena ostateczna mnie zabiła - 14000PLN- Speech Dialogue System SDS w RNS E
dołączam się do pytania Tomka S-Line- [B7 BPW] Avant prawy schowek w bagazniku - problem z zamknieciem
mam dokładnie to samo - niby się zamyka, ale nie trzyma tak jak lewy- Warsztat w Żaganiu
ja znam - pisz na PW- Spocik Lubuski :)
zagłosowane[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 11:44_________________________________________________kto jedzie do ROTHENBURGA ???? http://www.a4-klub.pl/smf/cult_style_2009-t66692.0.html;msg725123#msg725123- Spocik Lubuski :)
dajcie linka do głosowania - Spocik Lubuski :)