Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konian

  1. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    u mnie pada - więc jeszcze nie wiem a to już za 2 godziny
  2. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    kto jedzie do Wolsztyna ??
  3. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    nie mówiłeś że masz zamiar robić to sam.
  4. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    krótki dziury to np.: przejazd przez tory, kostka, "kocie łby" co do włókna to na Twoim miejscu zostawił bym jak jest (biały jest ), ewentualnie dach bym zrobił w carbonie
  5. u mnie laser był taki zasyfiony że nawet ORI nie chciał czytać po wyczyszczeniu wszystko zaczęło działać OK - pewnie jak bym go wymienił to zacząłby czytać nawet piraty
  6. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    na krótkich dziurach ??
  7. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    światła na parkingu ???? może klocki hamulcowe Ci stukają
  8. dodam że jeszcze trzeba mieć trochę szczęścia i trafić na odpowiedniego RNSa - ja niestety jestem posiadaczem tego NIEodpowiedniego i jestem skazany na ORI, Nawet gdyby poszły u mnie piraty chyba wolałbym wydać tych parę złotych i kupić ORI niż stanąć gdzieś na trasie i pytać o drogę gdyby płyta z NAVI się zacięła. :embarrassed:
  9. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    pewnie jak mnie "wziąłeś na maskę" to Ci się coś popsuło :gwizdanie:
  10. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    chyba musisz zmienić pracę
  11. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no to muszę być
  12. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jak zdążę wrócić z Wrocka to będę
  13. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    wejdą ??? http://cgi.ebay.de/Original-Audi-Alufelgen-S5-bzw-RS6-S6-RS4-A6-20-Zoll_W0QQitemZ150340883963QQcmdZViewItemQQptZAuto_Komplettr%C3%A4der?hash=item150340883963&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A4|65%3A12|39%3A1|240%3A1318
  14. jeśli chodzi o telefon to OK, ale co ma BT do navi ???
  15. Też tak macie, że po wciśnięciu przycisku "SDSa" na kierownicy wentylator schodzi do najniższych obrotów (aż nastanie cisza) a po zakończeniu znowu wchodzi na pierwotne obroty ???? Trochę mnie to zaskoczyło że inżynierowie z nawet o tym pomyśleli
  16. Z tego co mi się wydaje to BT jest odpowiedzialny za łączność telefonu z RNSem a wszystkie informacje o numerach telefonów, adresach itp są na płycie z NAVI bądź w pamięci RNSa. BT - Q daje większe możliwości jeśli chodzi o obsługę telefonu.
  17. będą, będą - tylko 19 muszę sobie sprawić
  18. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
  19. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ilu dzisiaj Was było ?[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 20:49_________________________________________________czaiłem się na to: http://cgi.ebay.pl/Audi-RS4-Sitze-Lederausstattung-S4-A4-B7-Cabrio-VW-Golf_W0QQitemZ180347238964QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item180347238964&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A4|65%3A12|39%3A1|240%3A1318#ebayphotohosting ale cena ostateczna mnie zabiła - 14000PLN
  20. dołączam się do pytania Tomka S-Line
  21. mam dokładnie to samo - niby się zamyka, ale nie trzyma tak jak lewy
  22. konian odpowiedział(a) na Marcel 44 temat w Lubuskie
    ja znam - pisz na PW
  23. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    zagłosowane[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 11:44_________________________________________________kto jedzie do ROTHENBURGA ???? http://www.a4-klub.pl/smf/cult_style_2009-t66692.0.html;msg725123#msg725123
  24. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dajcie linka do głosowania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.