Treść opublikowana przez kubassss
-
Wibracje przy hamowaniu ale nie zawsze.
witam. rozwiazał ktoś problem wibracji przy hamowaniu ? u mnie też to występuje po założeniu nowych tarcz,klocków i kompletu zacisków przód wymiana została przeprowadzona poprawie a problem jest... u mnie dodatkowo przy prędkości 80-110 km/h kierownica ma drgania prawo lewo i to dość wyczuwalne... pomoże ktoś ? bardzo delikatnie traktowałem tarcze po wymianie więc nie powinny być krzywe.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
1.9 Tdi 116 BKE 2005 a4 b7 jaki ma rozmiar tarczy ? 280 czy 288 ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
witam panowie jaka minimalna grubość tarczy jest dopuszczalna na przedniej osi ? dziś zaglądałem do hamulcy ponieważ wyskoczyła informacja na fisie,przewód od czujnika juz wisiał klocka od środka prawie nie ma,od zewnątrz jeszcze ok. Tarcza ma duże ranty i jakieś 20mm więc nie wiem czy wrzucić klocki tylko i za rok nowy komplet.. moze ktoś doradzi ekstra komplet ewe. cos wiekszego... z góry dzięki
-
Wymiana napinacza paska wielorowkowego
witam, ile będzie kosztował napinacz do b7 1.9 ? oczywiście lepszy
-
audi a4 B7 chromowane nakładki na halogeny
Panowie, gdzie mogę zakupić takie cacuszka ? będą pasować do zwykłego zderzaka??
-
Naprawy i doposażenie samochodów grupy VW (audi / skoda / seat itp ) Warszawa.
witam. gdzie znajduję się warsztat ? mam kilka problemów z b7 ...
-
pytanie o dokladke zderzaka tyl. sline na 2 rury
witam . gdzie mogę kupić zwykłą dokładkę i wydech na dwa ??
-
wibracje auta
jakie miałeś objawy w swoim aucie? skoro robiłeś te operacje
-
wibracje nadwozia przegub skrzyni biegow
trochę luzu mają ale bardziej skrzynia koło niż góra dół . felgi i opony mam nowe więc są wyważone dwa razy juz i ok śa . zastanawia mnie ten dzwięk przy redukcji ..
-
wibracje nadwozia przegub skrzyni biegow
czasem pojawia sie dziwny dzwięk przy redukcji z 5 na 3 lub 2 taki specyficzny... u mnie powyżej 100km/h trzesie i drży niezależnie od przyspieszania ..
-
wibracje nadwozia przegub skrzyni biegow
witam. tez mam podobny problem tylko czy u Ciebie również drży drążek biegów ? kierownica i ogólnie przód bardziej w nogach ? przegub wewnętrzny u mnie ma luz troche...
-
wibracje auta
U mnie nic sie nie dzieje poza drżeniem przodu i drążka ... nic nie słychać aby coś sie działo z dwumasa..
-
wibracje auta
moze niech ktoś opiszę objawy gdy pada dwumas....
-
pytanie o dokladke zderzaka tyl. sline na 2 rury
- Kod lakieru Z9Y czy LZ9Y ?
gdzie w samochodzie można wyczytać informacje o kodzie lakieru ?- dokładka co sądzicie ?
o ile cm obniży się wtedy prześwit z przodu auta ?- pytanie o dokladke zderzaka tyl. sline na 2 rury
mówisz o wydechu od 1.8 T ? mówisz o wydechu od 1.8 T ? mówię o takiej dokładce nie podejdzie pod mój seryjny zderzak ?http://www.hofele.com/en/produkte/audi/audi_a4_b7_8e/audi_a4_b7_8e_abgasanlage_endrohre_6.html- pytanie o dokladke zderzaka tyl. sline na 2 rury
witam gdzie mogę kupić dokładkę na 2 wydechy w którym jest na środku jeszcze kratka... podoba mi sie mega i chciałbym takie coś nabyć moze ktoś ktoś wie jaki podwójny wydech będzie pasował bez większych przeróbek i gdzie można taki kupić .. na allegro widziałem gdzie taki koło 1000 zł..- wibracje auta
dziś kontrolowałem stan poduszek i wszystko wydaje się w miare ok , poduszki nie są popękane lecz luz maja nie wiadomo jaki powinien być ten luz ... przecież to element gumowy. Bardziej mnie martwi stan przegubów wewnętrznych mają luz i je troche słychać, Jak to powiedził mechanik nie ma się czym martwić .... ale drążek na 5 biegu drży..- wibracje auta
a czy drążek zmiany biegów również drżał w Twoim aucie ?- Dziwne wibracje powyżej 80 km/h
witam uporaliście się z tymi wibracjami ?u mnie mam podobnie ! jeszcze dodatkowo drży delikatnie drążek zmiany biegów i raczej przód samochodu szczególnie nogach. co to może być ? do czego najpierw zajrzeć ?- wibracje auta
i wibracje ustały ? wszystko ok teraz ?- wibracje auta
witam. mam podobny problem z b7 1.9 przy prędkościach 100 -150 drży jakby przód samochodu szczególnie w nogach czuć mrowienie,drążek zmiany biegów tez ma wibracje. Wcześniej przy redukcji na niższe biegi szczególnie z 4 na 2 pojawiał się dziwny odgłos chybaa gdzieś koło skrzyni jak to określił pasaże chyba gołębie gruchają ! HE. Teraz tego nie słyszę lecz pojawiły się wibracje. Napiszcie jakie u was były przyczyny.- Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich! - Kod lakieru Z9Y czy LZ9Y ?