Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boosman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Boosman

  1. Boosman opublikował(a) temat w 1.6
    Witam. Mam audi a4 b5 1.6 LPG ! Wczoraj jechałem 20 km , i wskaźnik temp. pokazywał 90 spadał na chwile tak do 70-75 i znowu na 90 , dziś jade i auto zaczeło szarpac , przerywac , dławić , dodaje gazu to tak jakby pustka , muli i gaśnie , prawie nie da sie jechać ! POMOCY! 5km jade jest ok , zachwile znowu szarpie , dławi , zachwile znowu ok ! Co jest ? Na LPG i PB to samo , bez róznicy : ( HELP
  2. Jest troszke inny : (
  3. Boosman odpowiedział(a) na tedsonustka temat w 2.0
    Tak jak mówisz albo cewka albo świeca , sprawdź to , wypinaj po kolei każda i zobacz przy której auto nie zgaśnie , bo jeżeli idzie na 3 a wypniesz jedna to zgaśnie : )
  4. Zbadaj cała elektrykę od lamp , bo możesz mieć problemy Kostka nie łaczy , albo wilgoc , zobacz czy dzieje Ci sie tak jak na polu wilgotno czy sucho
  5. 2.4 minumum a jak tobie lepiej , możesz nawet dac 2.8 ,
  6. Boosman odpowiedział(a) na KamcioooA4 temat w Audi A4 B5
    ale teraz wymyśliłeś
  7. połowa tak robi , tamat, temat , temat a potem cisza..
  8. Boosman odpowiedział(a) na KamcioooA4 temat w Audi A4 B5
    cos nie dotarła ta fotka
  9. Zamawiam 8 sztuk ale ''rs''
  10. 245/70/r17 ? co ty robisz z tego terenówke Kolego
  11. też sie przymierzam do tego grilla ;D
  12. tak Panie , sprzedaj mi je , albo daj na urodzinki
  13. Jezdzilem na 18 i nie ma tragedi w komforcie a miedzy 225/45R17 a 215/40r18 duzej roznicy nie ma.Wiadomo ze muli i jest tak jak piszesz 18 przy 200km ale dla lansu moze warto ; p mam tu kumpli co maja 18 i zaden nie narzeka moze sie boi ; p ale wtedy by zmienili na 17 kazdy ma swoje odczucia i dobrze ze kazdy sie wypowiada A tak do tego wszystkiego mam pytanko , bo dzis mnie zaskoczyla jedna rzecz.. Przyjechał kolega audi A3 ma MTS i ma twardego i mocno zglebionego ( reka nie idzie ugiac praktycznie) a u mnie jest miekki, inaczej jest w a4? Bo sie pogubilem
  14. Dziękuję bardzo Rysiu A tak o tym 1.6 i felgach 17,18 to najwiecej mowia ci co nie mieli, prawda jest taka 17 z opona 225 mula ale z 215 nie wieksze znaczenie ma opona i jej opory toczenia, na 18 zaloze 215/40 i bedzie miod malina;) Wiadomo ze różnice miedzy 15 (195/65 ) a 17 (225/45) odczujemy bo to duza szerokosc , ale w innym wypadku zakladac 18;) z gleba i tak nie poszalejemy , co z tego ze pod maska 200 km a miska olejowa 2 cm od ziemi ; p A na 18? 215/40 czy 215/45
  15. Tylko ja z Andrychowa , wiec może poszukaj w Krakowie lepiej , tylko ze znów Kraków to inne ceny jak chcesz to PW zapraszam
  16. Koszt 300zł - kolor czarny połysk , jestem umówiony za 2 tyg samemu koszt foli 3m 150zł , a jak wyjdzie to cięzko powiedziec
  17. dawaj lampy
  18. jaki gwint ?? : )
  19. 215/45r17 napewno też pomoże bo jest węższa opona i niższa , ale najwiekszą przyczyna mojego problemu jest ''MIEKKI MTS - SZAJS JAKICH MAŁO'' no ja mam polifta ,wiec chyba duży - moze ktoś wie dokładnie , odpowiedź mile widziana
  20. Bedzie będzie; ) Narazie inne wydatki + wakacje i trzeba zwolnic ; p Kierwonica z s4 pasuje bez problemu ? mały wieloklin ?duzy?
  21. kochany z przed lifta na polifta duzo pracy , ale z po lifta wsadzic 2 din juz lepiej : )
  22. Spray (samemu ) Lipa (tanio) Guma w sprayu czyli PLASTI DIP - okey ale na chwile , potem schodzi( srednio tanio) Piaskowanie + Malowanie Proszkowe - Polecam , trwałe , odporne (około 100zł za felge ale warto)
  23. zapodaj linka do tematu
  24. ''s4''poszło gładko , ''a4'' jest kropelka , zeszło nawet zostały kawałki kropelki , moze to spoleruje , ale ciezko , jeszcze w niektórych miejscach delikatnie sie lakier zeskrobał w wielkości 2mmx2mm - minimalnie ale widac z bliska BEZMOZGI!!
  25. wywalam własnie znaczki z tyłu, jeden ktoś dał na kropelce ... brak słow nie idzie tego zmyc : (

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.