Treść opublikowana przez Boosman
-
Problem - szarpie , dławi
Witam. Mam audi a4 b5 1.6 LPG ! Wczoraj jechałem 20 km , i wskaźnik temp. pokazywał 90 spadał na chwile tak do 70-75 i znowu na 90 , dziś jade i auto zaczeło szarpac , przerywac , dławić , dodaje gazu to tak jakby pustka , muli i gaśnie , prawie nie da sie jechać ! POMOCY! 5km jade jest ok , zachwile znowu szarpie , dławi , zachwile znowu ok ! Co jest ? Na LPG i PB to samo , bez róznicy : ( HELP
-
[B5 lift] Zapytanie o pas przedni ?
Jest troszke inny : (
-
Cewki Czy świece ?
Tak jak mówisz albo cewka albo świeca , sprawdź to , wypinaj po kolei każda i zobacz przy której auto nie zgaśnie , bo jeżeli idzie na 3 a wypniesz jedna to zgaśnie : )
-
Problem z soczewka w reflektorze przednim
Zbadaj cała elektrykę od lamp , bo możesz mieć problemy Kostka nie łaczy , albo wilgoc , zobacz czy dzieje Ci sie tak jak na polu wilgotno czy sucho
-
jakie ciśnienie w kołach 225/40/18
2.4 minumum a jak tobie lepiej , możesz nawet dac 2.8 ,
-
Czarny dach
ale teraz wymyśliłeś
-
Jaki kolor felg do srebrnego avanta
połowa tak robi , tamat, temat , temat a potem cisza..
-
Czarny dach
cos nie dotarła ta fotka
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
Zamawiam 8 sztuk ale ''rs''
-
245/40 R17 na tył do Q 1BE
245/70/r17 ? co ty robisz z tego terenówke Kolego
-
A4 B5 Granat by Tatar
też sie przymierzam do tego grilla ;D
-
A4 B5 Granat by Tatar
tak Panie , sprzedaj mi je , albo daj na urodzinki
-
A4 B5 Silver by Boosman
Jezdzilem na 18 i nie ma tragedi w komforcie a miedzy 225/45R17 a 215/40r18 duzej roznicy nie ma.Wiadomo ze muli i jest tak jak piszesz 18 przy 200km ale dla lansu moze warto ; p mam tu kumpli co maja 18 i zaden nie narzeka moze sie boi ; p ale wtedy by zmienili na 17 kazdy ma swoje odczucia i dobrze ze kazdy sie wypowiada A tak do tego wszystkiego mam pytanko , bo dzis mnie zaskoczyla jedna rzecz.. Przyjechał kolega audi A3 ma MTS i ma twardego i mocno zglebionego ( reka nie idzie ugiac praktycznie) a u mnie jest miekki, inaczej jest w a4? Bo sie pogubilem
-
A4 B5 Silver by Boosman
Dziękuję bardzo Rysiu A tak o tym 1.6 i felgach 17,18 to najwiecej mowia ci co nie mieli, prawda jest taka 17 z opona 225 mula ale z 215 nie wieksze znaczenie ma opona i jej opory toczenia, na 18 zaloze 215/40 i bedzie miod malina;) Wiadomo ze różnice miedzy 15 (195/65 ) a 17 (225/45) odczujemy bo to duza szerokosc , ale w innym wypadku zakladac 18;) z gleba i tak nie poszalejemy , co z tego ze pod maska 200 km a miska olejowa 2 cm od ziemi ; p A na 18? 215/40 czy 215/45
-
Srebrny sedan by SMS
Tylko ja z Andrychowa , wiec może poszukaj w Krakowie lepiej , tylko ze znów Kraków to inne ceny jak chcesz to PW zapraszam
-
Srebrny sedan by SMS
Koszt 300zł - kolor czarny połysk , jestem umówiony za 2 tyg samemu koszt foli 3m 150zł , a jak wyjdzie to cięzko powiedziec
-
A4 B5 Granat by Tatar
dawaj lampy
-
Audi A4 B5 By Kamil
jaki gwint ?? : )
-
A4 B5 Silver by Boosman
215/45r17 napewno też pomoże bo jest węższa opona i niższa , ale najwiekszą przyczyna mojego problemu jest ''MIEKKI MTS - SZAJS JAKICH MAŁO'' no ja mam polifta ,wiec chyba duży - moze ktoś wie dokładnie , odpowiedź mile widziana
-
A4 B5 Silver by Boosman
Bedzie będzie; ) Narazie inne wydatki + wakacje i trzeba zwolnic ; p Kierwonica z s4 pasuje bez problemu ? mały wieloklin ?duzy?
-
A4 B5 Granat by Tatar
kochany z przed lifta na polifta duzo pracy , ale z po lifta wsadzic 2 din juz lepiej : )
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
Spray (samemu ) Lipa (tanio) Guma w sprayu czyli PLASTI DIP - okey ale na chwile , potem schodzi( srednio tanio) Piaskowanie + Malowanie Proszkowe - Polecam , trwałe , odporne (około 100zł za felge ale warto)
-
A4 B5 Granat by Tatar
zapodaj linka do tematu
-
A4 B5 Silver by Boosman
''s4''poszło gładko , ''a4'' jest kropelka , zeszło nawet zostały kawałki kropelki , moze to spoleruje , ale ciezko , jeszcze w niektórych miejscach delikatnie sie lakier zeskrobał w wielkości 2mmx2mm - minimalnie ale widac z bliska BEZMOZGI!!
-
A4 B5 Silver by Boosman
wywalam własnie znaczki z tyłu, jeden ktoś dał na kropelce ... brak słow nie idzie tego zmyc : (