Mam podobnie, dziś jadę do gazownika niech ustawi. Bo 1 dzień po założeniu było ok, natomiast już na 2 dzień właśnie z rana jakieś dławienie, zwłaszcza na zimnym silniku, przy małych obrotach (zaraz po zmienie biegów), gdy dodaje gazu (szarpnie).
chris061 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0
Witam a w moim modelu jest dwumasa ? A4 B6 2002 2.0 ALT benzyna ? Data produkcji jak dobrze patrzyłem czerwiec 2001 rok.
Z góry dzięki za odpowiedź.
pozdrawiam Krzysztof
Witam serdecznie, też miałem niedawno wyciek z przekładni numer 8E1 1422 066F. Na auto złomie kupiłem używaną przekadnię za 480 zł i wymienił mi szwagier za 100 zł. Ogólnie starą przekładnię mam okazję sprzedać w firmie zajmującej się regeneracją za 100zł. Także całkowity koszt 480 zł. Pozdro
Dodam jeszcze, że miałem problem z dopasowaniem przekładni gdyż przekładnie mają różne oznaczenia. Ja dopasowałem 8E1 1422 066T.
pozdrawiam K