Treść opublikowana przez Bojka1
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Tylko niestety pod tarcze 356 chyba nie mają w ofercie ...
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Panowie pytanie, czy do tarczy dba 4000 T3 jest sens montować zwykły klocek ?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Dzięki za info ?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Witam. Czy zacisk brembo od porsche 8k podejdzie do a4 b8 ? I czy ktoś dorabia jarzma bo jedno jest pęknięte https://www.olx.pl/d/oferta/zaciski-hamulcowe-tarcze-klocki-zestaw-akebone-brembo-CID5-IDWGXQS.html
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Panowie, czy felgi s-line a4 b8 podejdą pod zacisk a7 3.0 bitdi ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Zimmermann sport plus klicki ferrodo będzie git ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Dokładnie a może znalazłem z jedna na forum forda bodajże
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Panowie, montował ktoś tarcze gładkie Zimmermann plus klocki EBC green stuff ? Bo znalazłem wiele negatywnych opinni na temat EBC… ktoś coś ?
-
Olej do skrzyni tip tronic.
Dziękuję kolego:)
-
Olej do skrzyni tip tronic.
Dev, prośba o pomoc.
-
Olej do skrzyni tip tronic.
Witam, przymierzam się do wymiany oleju w skrzyni biegów i proszę o pomoc w określeniu oleju i ilości oraz do dyfra i trosena. WAUZZZ8K1AA057114 NR VIN
-
A4 B8 sedan polift, 3.0 tdi in progress
Pytałem się na 380-400 to ok 3k. Manual manulem ale tarcze warto obić kevlarem przynajmniej bo parę razy strzelisz i po tarczy będzie jak będzie ponad 700 nm. Najpierw cooler później turbo
-
A4 B8 sedan polift, 3.0 tdi in progress
Cooler na dniach zamawiaj bo będzie w upały puchło. A do swojej zamawiam airteca, myślę że conowo wychodzi w miarę i na pewno wykonanie o niebo lepsze od fmic. A odnośnie hybrydy ja osobiście dzwoniłem do profiturbo i powiedzieli ze z gtb2060vz można 420 wyciągnąć tylko później kwestia skrzyni. Kiedyś gdzieś czytałem że 850 nm wytrzyma ale widziałem projekty po 1000nm w tipe. U mnie wyszło po tych samych modach 330 i 670 więc podobnie. Program bezdymny. Pozdro
-
Jakie amortyzatory do zawieszenia 1BV
Ja u siebie do 1be kupywalem bilstein b8 było git, nawet bym powiedział że lepiej niż na oryginalnych. Zaraz potym założyłem springi eibacha i jest gitara. Pozdro
-
B8 TrOOOOp
Ale kontrolki świec żarowych nie miałem i nie mam...
-
B8 TrOOOOp
A na starym przewodzie problemu nie było. A jakieś objawy tego? Bo tu nic się nie dzieje. Jedzie jak powinna
-
B8 TrOOOOp
Panowie, pacjent 3.0 tdi 340/ 670 zmieniłem przewod paliwowy od powrotu paliwa i wyskoczył chcek i błąd za duże ciśnienie na listwie paliwa. Ktoś coś może wypowiedzieć na ten temat. Po wykasowaniu błąd wraca.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Witam. Panowie czy ktoś z Was wie lub zna numer katalogowy malutkich uszczelek od powrotu paliwa w wtryskach. Zaczęła mi się sączyć troszkę ropa i muszę je wymienić. Pozdro
-
CCWA spadek mocy i drgania na 4 biegu.
-
CCWA spadek mocy i drgania na 4 biegu.
Vcds koło 15 będę miał. Na innych biegach idzie rowno. Przy łagodnym wciskaniu gazu auto jedzie normalnie. Skrzynia tip tronic
-
CCWA spadek mocy i drgania na 4 biegu.
Witam wszystkich. Ostatnio zauważyłem duży spadek mocy i drgania silnika na 4 biegu ale tylko przy pełnym ogniu. Miał ktoś coś takiego?
-
B8 TrOOOOp
Ja mam u siebie takie zimmermany tylko 345 i jak narazie jest spoko. Tyle że klocki mam textara. Pozdro
-
A4 B8 avant '09 3,0 TDI Capa manual Sline by stefano
A intercooler zostawiasz serię czy zmieniałeś? Gdzie robiłeś hybrydę i pod jaka moc? U mnie po zaślepieniu egr-a I wywaleniu dpf-a wyszło 337 i 663.
-
Sprężyny H&R -40mm.
Hej. Przede wszystkim musisz dobrać odpowiednia klasę wagową. I wtedy powinno siąść rowno. Pozdro