Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bojka1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bojka1

  1. Jak masz spadek kompresji na 2 cylindrze to może zajrzyj jeszcze do podkładek pod wtryskami. Jak któraś z nich puści to też kompresja będzie Ci uciekać.
  2. Pirelli spoko ale znikają w oczach. Może pomysł o contisportach 5p. Ja takowe posiadam i złego słowa nie powiem. Trakcja na mokrym i na suchym rewelacyjna. Micheliny będą podobne jak pirelli albo jeszcze szybciej pójdą. O hankokach się nie wypowiem bo nie miałem. Pozdro
  3. Hej. Przy et30 będzie wystawała z przodu. Tył może być na równo.
  4. Bojka1 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, pacjent B8 3.0 TDI quattro. Zamierzam zakupić eibach pro kit i moje pytanie jaki zestaw wybrać ( chodzi dokładnie o nacisk). Felgi do tego 19 8.5j et32. Opona 255 35 19. Poniżej zamieszczam linki do tych zestawów i prosiłbym o pomoc w wyborze. Dzięki. allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL
  5. Siema, może być coś z paliwem. Zacznij od wymiany filtra paliwa. Można też zajrzeć do pompy wysokiego ciśnienia, sprawdzić jakie ciśnienie jest na listwie. U mnie jak nierówno pracował, ale to małe falowanie obrotów pomogla wymiana świec żarowych.
  6. Mi też to się zaczęło dziać ale nie zawsze. Błędów nie ma.
  7. Ja u siebie założyłem coś takiego i problem z głowy.
  8. Siema hamowales auto przed zrobieniem dp i wydechu i po?
  9. Na tył zapodam bilsteiny b8 A springi h&r
  10. To samo miałem napisać żeby wyjąć nakretke, w a4 b6 miałem gwint einbacha i właśnie z tyłu wsadzielm sprężynę bez tej nakrętki regulującej i było wszystko ok
  11. Ta-technix nie cieszą się jakaś wspaniałą opinią. Jak będą różne sprezyny to w niczym nie przeszkadza mogą się różnić twardościa i wysokością.
  12. Hmmm...no rzeczywiście trochę wysoko. Może pomyśl nad zmianą sprezyny na sam tył tylko jaką?
  13. KW skręcane jaką mają regulację ? poka foto tyłu jak wygląda.
  14. Aha czyli można przyjąć że b8 maja podobny skok A nawet większy jak 1BE więc springi h&r 45/40 mozna śmiało dac
  15. Witam, chciałem zasięgnąć wiedzy czy ktoś u nas na forum ma taki zestaw i jak to się spisuje, albo ewentualnie zestaw koni srt + h&r jak się spisuje ? A może dac sam zawias A zostawić sprężynę od 1BE ? Felga 19x8,5j et32
  16. Ok dzięki
  17. Siema, mam pytanie, czy klocek hamulcowy 320 a4 b8 jest taki sam jak w 345 s4 b8 ?
  18. Panowie pytanie, czy zaciski pod tarcze 345 z a7 podejdą do b8? To taki sam zacisk jak w s4b8?
  19. Bojka1 odpowiedział(a) na Bojka1 temat w 3.0TDI
    Dzięki kolego ?
  20. Bojka1 odpowiedział(a) na Bojka1 temat w 3.0TDI
    No właśnie tez tak samo myśle. A tera pytanie oryginał z ASO czy takie coś
  21. Bojka1 opublikował(a) temat w 3.0TDI
    Witam wszystkich, wyskoczył mi błąd związany z 2 świecą i teraz pytanie czy wymieniać wszystkie czy tylko ta jedna wadliwa ? Z autem narazie nic się nie dzieje. Pozdrawiam Jakub
  22. Bojka1 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, mam pytanie odnośnie wydechu od S4 B8. Posiadam A4 B4 i chciałem się Was zapytać o wydech od S4. Auto ma zrobiony soft na 313 i 610 i czy w/w wydech podejdzie P&P do A4 3.0 tdi CCWA? Auto sline zewnętrzny
  23. Bojka1 odpowiedział(a) na Bojka1 temat w Mazowieckie
    Mam BBS więc wolę zostać przy nich...nie ma z nimi tragedii są proste itd...poprostu trzeba odświeżyć i ranty wypolerowac
  24. Bojka1 opublikował(a) temat w Mazowieckie
    Witam, Poszukuję firmy co zajmuje się renowacja felg w okolicach Warszawy, ktoś coś może polecić? Pozdrawiam Jakub
  25. Witam, Chciałem się zapytać czy ktoś z Was ma u siebie założone opony 225 35 18 na feldze 8.5j? Mam dylemat gdyż aktualnie siedzą CSC3 235 40 18 i mam gwint i czasami na większym dole przytrze o błotnik a nie chce schodzić z gleby i się zastanawiam czy to będzie miało jakiś sens... Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.