Treść opublikowana przez Bojka1
-
Audi A4 B8 3.0TDI CCWA s-tronic
Jak masz spadek kompresji na 2 cylindrze to może zajrzyj jeszcze do podkładek pod wtryskami. Jak któraś z nich puści to też kompresja będzie Ci uciekać.
-
Polecane opony letnie
Pirelli spoko ale znikają w oczach. Może pomysł o contisportach 5p. Ja takowe posiadam i złego słowa nie powiem. Trakcja na mokrym i na suchym rewelacyjna. Micheliny będą podobne jak pirelli albo jeszcze szybciej pójdą. O hankokach się nie wypowiem bo nie miałem. Pozdro
-
Dobór felg i opon
Hej. Przy et30 będzie wystawała z przodu. Tył może być na równo.
-
Eibach Pro Kit do1BE
Witam, pacjent B8 3.0 TDI quattro. Zamierzam zakupić eibach pro kit i moje pytanie jaki zestaw wybrać ( chodzi dokładnie o nacisk). Felgi do tego 19 8.5j et32. Opona 255 35 19. Poniżej zamieszczam linki do tych zestawów i prosiłbym o pomoc w wyborze. Dzięki. allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Audi A4 B8 3.0TDI CCWA s-tronic
Siema, może być coś z paliwem. Zacznij od wymiany filtra paliwa. Można też zajrzeć do pompy wysokiego ciśnienia, sprawdzić jakie ciśnienie jest na listwie. U mnie jak nierówno pracował, ale to małe falowanie obrotów pomogla wymiana świec żarowych.
-
Tiptronic auto gaśnie po odpaleniu po nocy po wrzuceniu na D lub R
Mi też to się zaczęło dziać ale nie zawsze. Błędów nie ma.
-
Błędy klap wirowych kolektora zaślepiac czy regenerowac ?
-
A4 B8 avant '09 3,0 TDI Capa manual Sline by stefano
Siema hamowales auto przed zrobieniem dp i wydechu i po?
-
Zawieszenie bilstein b8 + sparingi h&r
Na tył zapodam bilsteiny b8 A springi h&r
-
Zawieszenie bilstein b8 + sparingi h&r
To samo miałem napisać żeby wyjąć nakretke, w a4 b6 miałem gwint einbacha i właśnie z tyłu wsadzielm sprężynę bez tej nakrętki regulującej i było wszystko ok
-
Zawieszenie bilstein b8 + sparingi h&r
Ta-technix nie cieszą się jakaś wspaniałą opinią. Jak będą różne sprezyny to w niczym nie przeszkadza mogą się różnić twardościa i wysokością.
-
Zawieszenie bilstein b8 + sparingi h&r
Hmmm...no rzeczywiście trochę wysoko. Może pomyśl nad zmianą sprezyny na sam tył tylko jaką?
-
Zawieszenie bilstein b8 + sparingi h&r
KW skręcane jaką mają regulację ? poka foto tyłu jak wygląda.
-
Zawieszenie bilstein b8 + sparingi h&r
Aha czyli można przyjąć że b8 maja podobny skok A nawet większy jak 1BE więc springi h&r 45/40 mozna śmiało dac
-
Zawieszenie bilstein b8 + sparingi h&r
Witam, chciałem zasięgnąć wiedzy czy ktoś u nas na forum ma taki zestaw i jak to się spisuje, albo ewentualnie zestaw koni srt + h&r jak się spisuje ? A może dac sam zawias A zostawić sprężynę od 1BE ? Felga 19x8,5j et32
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Ok dzięki
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Siema, mam pytanie, czy klocek hamulcowy 320 a4 b8 jest taki sam jak w 345 s4 b8 ?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Panowie pytanie, czy zaciski pod tarcze 345 z a7 podejdą do b8? To taki sam zacisk jak w s4b8?
- Spalona swieca zarowa
-
Spalona swieca zarowa
-
Spalona swieca zarowa
Witam wszystkich, wyskoczył mi błąd związany z 2 świecą i teraz pytanie czy wymieniać wszystkie czy tylko ta jedna wadliwa ? Z autem narazie nic się nie dzieje. Pozdrawiam Jakub
-
Wydech S4
Witam, mam pytanie odnośnie wydechu od S4 B8. Posiadam A4 B4 i chciałem się Was zapytać o wydech od S4. Auto ma zrobiony soft na 313 i 610 i czy w/w wydech podejdzie P&P do A4 3.0 tdi CCWA? Auto sline zewnętrzny
-
Renowacja felg.
Mam BBS więc wolę zostać przy nich...nie ma z nimi tragedii są proste itd...poprostu trzeba odświeżyć i ranty wypolerowac
-
Renowacja felg.
Witam, Poszukuję firmy co zajmuje się renowacja felg w okolicach Warszawy, ktoś coś może polecić? Pozdrawiam Jakub
-
Pomoc w dobraniu opon
Witam, Chciałem się zapytać czy ktoś z Was ma u siebie założone opony 225 35 18 na feldze 8.5j? Mam dylemat gdyż aktualnie siedzą CSC3 235 40 18 i mam gwint i czasami na większym dole przytrze o błotnik a nie chce schodzić z gleby i się zastanawiam czy to będzie miało jakiś sens... Pozdrawiam