Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mizur138

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mizur138

  1. Wywalalo mi blad cisnienia oleju i smok byl zapchany,i zostal oczyszczony ale jak mowicie ze nie trzeba to zrobie tak jak mowisz ze wleje płukanke,pochodzi z 10-15 min i spuszcze a potem naleje nowy olej i filtr
  2. Ok dzieki wielkie,przebieg 148 tys,przy ostatniej wymianie oleju wlasnie na castrol byl czyszczony smok i miska i tak z ciekawosci pytam czy po płukance nalezy ponownie. Pozdrawiam
  3. Zestawik od Dzika wpadł,tak wiec Polecam Tego Pana. Teraz pytanie do was bo jutro zamierzam podjechac na wymianke i płukanie,czy po płokance lepiej przeczyscic smoka i miske?? Czy sposcic olej i nalac nowy? Oraz na szybko jeszcze ile Oleju wchodzi do 1.8T ?
  4. Jak cos bedziesz robil z wywaleniem kata to daj znac jakie efekty sa,bo tez mnie ciekawi ale narazie musze sie skupic na stylistyce auta i obyc sie jeszcze troche z tym silnikiem. Aktualnie mam zalany od 2 tyg olej 5W30 Castrol eh ;/ Wczoraj zamowilem Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 oraz płukanke Liqui Moly i zastaawiam sie czy jechac i zmieniac to czy pojezdzic troche na tym Castrolu....
  5. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    Tak sie wtrace,w swojej B7 1.8T Quattro tez posiadam 6 biegow silnik oczywiscie BFB
  6. Witaj na forum Bardzo ładna sztuka ! Gratulacje znalezienia! Jakieś plany co do modów silnika? Pozdrawiam! Aktualnie bede bawil sie w modowanie stylistyki,czyli mysle o S-LINE a najpredzej to nowe siedzenia S-line i RNS-E potem mysle ze bedzie robione cos z moca,tylko tak na spokojnie 200 HP
  7. Witam Chce zaprezentowac wam moj pierwszy nabytek ktorym jest A4 B7 w Quattro,zakupione w Holandi od pierwszego własciciela. Auto Audi A4 B7 1.8T Quattro - Rocznik 2005 - Przebieg 145 tys km - Silnik 1.8 Turbo BFB 163hp - Lakier Ly9z - Manual 6 biegow - Czujnik Deszczu - Czujnik Zmiechu - Coming Leaving Home - Nawigacja w FIS ( BSN 4.0 ) - Podgrzewane Lusterka - Lusterko Fotochrom - Kierownica Wielofunkcyjna - El.Szyby domykane,otwierane z kluczyka - Klimatronik 2-strefowy - ABS ESP - Tempomat - Bluetooth - Fabryczny Alarm - Zawieszenie 1BE -20mm - Alufelgi 18" rs4 -Alufelgi pakiet zima 16" Ori Audi i wiele innych rzeczy... Foto Audi A4 B7 18'RS4
  8. Witam a wiec jestem z Puław woj. lubelskie i stałem sie posiadaczem OOOO od lutego. Jest to mode A4 B7 1.8T Quattro Pozdrawiam
  9. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    Tak wychodzi na to ze tak,najwyzej zrobie jeszcze manwer z płukanka silnika i zaleje Motula lub liqui moly. Ja moge ci to wytłumaczyc jednie w ten spsosb ze sa problemy z elektronika czyli czesto wyskakuje check engine,jutro bede wiedzial cos wiecej czy sie uporal gdyz mial mu pomagac inny elektromechanik jeszcze wiec mam nadzieje ze bedzie wszytsko ładnie,jesli chodzi o dawce to byl brany slupek z turbo reszta od mojego zatartego silnika i byla robiona przekladka z BFB na BFB juz nie chciałem zeby bylo na BEX bo stwierdziłem ze latwiej bedzie to samo wsadzic.
  10. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    okey dzis jak odbiore auto ogarne vaga i bede dzialal dalej. Byłem u mechanika problemy sa tak z elektronika jak on to stwierdził silnik nie chce sie adoptowac pod komputer oraz okazało sie ze miska była klejona na silikon i zapchany smok.
  11. Mizur138 odpowiedział(a) na NERGO temat w 1.8T
    Najbezpieczniej z tego co wiem to co 80 Tys km ale niech wypowiedza sie fachowcy,ja bynajmniej tak aby slyszalem
  12. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    Dzis bede dzwonil albo sie przejade do mechanika i zapytam co i jak,jesli nic ciekawego nie stwierdzi zmienie go. Odrazu zapytam jaki koszt jest naprawy/wymiany panewek? Tez uwazam ze to moze byc smok gdyz cisnienie mi wywalilo dopiero jak naprawde auto sie gotowalo przy 220km/h a jesli nie to olej castrol. Tak wiec zastanawiam sie aby wykonac płukanke i zalac od nowa Motul lub Liqui Moly. Z koleji wczoraj jak pojezdzilem te 20 km check znikl a cisnienie nie wyskakiwalo,dziwna sprawa oraz jak rozmawialem z mechanikiem on mowi ze bylo duzo bledow ale takie blachostki i aby je pokasowali ale jak to powiedzial mieli duzy problem przy tym kasowaniu zeby te bledy nie pojawialy sie. Dzis jak uda mi sie odebrac Auto zrobie logi silnika itp na Vag-u Poważnie uważasz, że wstawienie do BFB wtrysków z BEX, zmienića softu i będzie lepiej niż na 2xcooler, wtryski, K03S w BEX'ie? ECU też się oczywiście różni. Tarcza sprzęgła jest na sprężynach. Aa.. i jeszcze jedno, o którym wszyscy zapomnieli : BEX ma 6 biegów. Moim zdaniem nie ma sensu zmieniać silnika na BEX, lecz dorzucić sam osprzęt. Owszem, jest tam jakaś różnica w szerokości kanałów, ale nie sądzę, żeby to była jakaś kolosalna różnica. U mnie by nie bylo problemu z wstawieniem silnika BEX poniewaz tez mam 6 biegow,jedynie czego mi brakowalo to orurowanie i intelcooler. Ale stwierdzilem ze zostane przy BFB a teraz musze sie pomeczyc zeby to wszystko ogarnac.
  13. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    Tak tylko wiecie 3 tyg temu był wsadzony silnik bo tamten zajechany,i oleje filtry wszystko zostało wymieniine,rozrząd,pompa wody itp a tu znów,dziś jadę oddać auto do mechanika
  14. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    Hmm dokładnie mówiąc co tydz jakiś nowy problem mi wyskakuje aż dość mam tej B7,2 dni temu wymieniłem termostat z czujnikiem,wczoraj jadąc wyskoczył check engine,potem autostrada powyżej 200 km/h i nagle wyskakuje błąd ciśnienia oleju,zatrzymuje się sprawdzam wszystko jest ok tylko zaczął płyn chłodniczy cięć,miejsca nie znam,potem wsiadam i tylko świeci check. Dziś check znika ale po przejechaniu 30 km wyskakuje ciśnienie oleju na 1s i pojawia się check. Jutro auto ponownie do mechanika Szkoda mi tamtego silnika bo mogło być o wiele lepiej a teraz po włożeniu muszę się męczyć z tym autem
  15. Tak przebieg był aktualny,szlak trafił silnik,olej nie wymieniliony z 25 tys km co wystarczyło aby zatrzeć auto przez zatkanie smoka,niby moja winna ale mechanik mówił że czujnik,cóż silnik zmieniony teraz problemy z termostatem check wywala no i wczorqj po pilowaniu auto wywalilo ponownie ciśnienie oleku ale aby na moment dziwne..... Trochę zabawy będę miał z tą B7
  16. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    Aktualnie mam wsadzony czysty BFB i się trochę z nim mecze:/ jest trochę problemów
  17. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w Audi A4 B7
    Okey dziekuje bardzo za info.
  18. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w Audi A4 B7
    czyli mam rozumiem ze aby podłaczam i tyle ? Wlasnie tak caly czas mysle nad nimi czy beda pasowac i nie bedzie troche wsi .... Podpowie mi ktos jeszcze czy tez takie mi wejda bez spryskow oraz samopoziomowania ? http://www.tuning1.com/info,7915
  19. Mizur138 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w Audi A4 B7
    okey dzieki a na jakiej zasadzie wtedy ustawienie tych swiateł dziala jesli nie ma samopoziomowania ?
  20. Mizur138 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam Posiadam Audi A4 B7 w wersji zwyklej jesli chodzi o stylistyke a wiec chciał bym wsadzic takie lampy na przod http://www.tuning1.com/info,7919 pytanie brzmi nastepujaco,czy do tych lamp sa potrzebne spryskiwacze oraz czujniki tak jak do bi xenon,niestety posiadam zderzak przod bez spryskiwaczy z zwyklymi lampami.
  21. Mizur138 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Musze dokonac swap silnika opowiedzcie mi jak to jest z kodami silnika,chodzi dokladnie mi czy wszystkie moje czesci podejda do BEX-A ? Jezeli chodzi o zakup Bexa znalazlem oferte w ktorej jest komplet czyli turbo, wytrysku, kolektory, łapy, alternator i wiazke z komputerem co do tego jeszcze by mi brakowalo lub co moge przezucic od swojego BFB. Jestem lajkiem w tych sprawach tak wiec prosze o pomoc. Pozdrawiam
  22. Witam mam podobny problem podjechalem do mechanika ze wywala mi blad z cisnieniem oleju,mechanik podłaczyl komputer popatrzyl i wyszlo ze napinacz jest do wymiany oraz czujnik cisnienia oleju, co do napinacza slychac go na zimny i troszeczke go slychac na cieplym,dalej mi wyskakuje czerwona ikonka cisnienia oleju i teraz nie wiem co robic z tym fantem,silnik pracuje rowno i cicho.
  23. Jutro podjadę autem do mechanika i wszystko okaże się dużo opini że to czujnik padl,oraz że pompa w tym silniku to zadkosc Okazało się że czujnik w dodatku termostat i napinacz to źle wiadomośći na początku przygód z autem?
  24. Jakie odpowiednie cisnie powinno byc Jutro auto proawdze do mechanika,z tego co sie dowiedziałem tutaj gdzie jestem naprawa wymiany pompy moze byc w granicach powyzej 500E ;/ co do tego jeszcze dzis odpalalem auto i wszytsko ladnie chodzilo sprawdzilem check i posprawdzalo wszytsko i pokazało ok serwis na koncu sie zaswiecil za 4600km jestem lajkiem w tych sprawach tak wiec mam nadizeje ze to czujnik....bo koszta sa naprawde duze
  25. Możliwość że to czujnik gdyżo auto zachowuje się normalnie,raczej do zatarcia silnika dochodzi szybko i słychać nie pokojace dzwieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.