Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hiper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hiper

  1. czemu wlałeś 98? przecież na drzwiczkach od wlewu paliwa wyraźnie pisze że tylko 95, ja nigdy bym czegoś takiego nie zrobił, żeby to jeździło na innym paliwie to trzeba przestroić kompa z tego co mi się kojarzy i jeszcze jakieś pierdoły ... twoje auto nie jest przystosowane do tego paliwa, jedynie możesz je popsuć a nie polepszyć .
  2. zacnie, powodzenia w modach
  3. Nowy detal do auta
  4. no fajna sprawa tylko poszerzana stal kosztuje tyle co alus ale robi robotę, szczególnie wzór od vectry c , czy tam insygni, 5-cio ramienny coś takiego : sorki że foty z bmw, ale one mają taki rozstaw jak opel więc dlatego ich dużo na tej stali
  5. pomaluj środek w metalik i rant na srebrno i można latać na stali, a najlepiej oddać do poszerzenia
  6. Zima idzie, nie ma co pokazywać, auto brudne , koza jak nie wiem , koła małe wrócę z Warszawy w piątek to pochwalę się naklejkami na ramkami a4club.pl własnej produkcji Fotka z końcówki lata, tyle jeszcze czekania do następnego
  7. no to duży plus, bo chociaż wiesz że będzie wszystko dobrze
  8. No pewnie kosztowna sprawa w V-ce , oby sprawnie poszło
  9. dokładnie, ja o swoją z 94r staram się dbać jak mogę, a też była w złym stanie przywrócenie do ideału jeszcze potrwa
  10. kupuj nie gadaj
  11. Chyba tak, ktoś lekko przesadził to pisz na pw jaką cena wywoławcza to nie będę Ci zaśmiecać wątku
  12. jaka cena za dwa przednie , to może pomyślę
  13. gdyby te kubły były w dobrym stanie to chętnie bym odkupił , no alee...
  14. radio sony X-plod 4-55w mam już dwa lata i jestem mega zadowolony jak gra , do tego dokupiłem sobie gwarancję na 6 lat,więc bez obaw a zdjęcia zakłamują jak to świeci, może jakbym zrobił cyfrówką zdjęcie to by było inaczej całkiem spoko, nie narzekam, bałem się na początku że będzie jakiś c**jowy itd. ale przejeździłem rok i jak jest nisko nie jest aż za bardzo mięki a jakiś komfort jazdy jest, znów jak podniosę go do góry to prawie jak by jeździł na ori, ja bym go osobiście polecił , taki kompromis ceny do jakości moim zdaniem tłumik to custom kwasówka przelotowa , za nim ori środkowy, a do silnika pełen przelot
  15. Nowe fanty, niby nic a cieszy oko w końcu ori włącznik przeciwmgłowych zamiast jakiegoś z marketu i do tego kratki nawiewu z polifta
  16. fajna sprawa, tylko ja myślałem dać zegarek na zewnątrz a usb bo otworzeniu popielniczki
  17. Gdzie teraz masz złącze diagnostyczne ? no i skąd wyrwałeś taki fajny zegarek ?
  18. było na forum o radiu z a6 c5, poszukać nie zaszkodzi , będzie pasować , ale nie będzie idealnie spasowane jak te od a4 b5
  19. a czy to warte zachodu , gać będzie słabo a roboty tyle co byś zrobił zabudowę pod konkretny głośnik w boczku i wtedy tylko kable jakiś wzmak i gra ładnie , sedan ci nie da takich efektów dźwiękowych co kombi, bo ma bagażnik zabudowany, kombi natomiast ma otarty, zasłania go tylko roleta więc bas dostaje się do kabiny, nie bez powodu oryginalnie nie wkładali tego do sedana , po prostu było to bezcelowe. Ale jeżeli jesteś uparty, to na pewno trzeba dołożyć kabli, kupić oryginalny wzmacniacz i kostki wszystkie, nie jestem pewny czy masz w ogóle podłączenie w radiu do takiego suba, ponieważ nie oszukujmy się, radio jest stare jak świat i nie daje żadnych efektów dźwiękowych.
  20. nie tak źle to wygląda , ciekawe jak by wyglądało w kolorze i do tego dokładka od cupry
  21. przenieś go do wlewu paliwa, ja tak mam, nie widać go nigdzie i w zimę nic nie zamarza
  22. raczej nie warta, przeróbek prawie tyle co od a6 c5, no poz tylną kanapą bo od a6 to już nie mała rzeźba , ale za to jaka wygoda i grzana kanapa z tyłu, fotele z przodu i do tego elektryczne a tylną kanapę można nawet mieć z uchwytem na kubki Jak już rzeźbić to raczej w tę stronę, odpuść passka
  23. dokładnie , zależy jaka folia, najlepiej jakby była cala od 3m albo oracla , u mnie 3m czarny carbon siedzi już 3 lata na kokpicie i nic . Zamierzam jeszcze zając się dekorami ale to już carbon 5d bo jest za***isty
  24. spoko opcja, ale folia wychodzi taniej
  25. ja też nie wiem jeszcze kiedy będzie na pokładzie 1.8t. Silnik dołem przecieka, płyn chłodniczy spierdziela przy głowicy, bo wyrwany jest kawałek przy króćcu nie mam pojęcia jak, nie pytajcie któryś zawór słychać mimo gęstszego oleju, przy wyższych obrotach daje o sobie znać. Niech silnik doczeka swoich ostatnich dni , jak padnie to będzie swap, tylko że to ADR więc może jeszcze pochodzić Wolę zaczerpnąć wiedzy teraz , żeby się odpowiednio przygotować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.