Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hiper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hiper

  1. bez , tylko ja akurat mam dwa prawe, bo bardziej dolegały do szyby a jedno pióro jest krótsze, ale nie pamiętam ile tak to wygląda od środka :
  2. bo miałem taką na części i całkiem fajnie leżą, tu zdjęcie :
  3. chyba że się ma gwint ja jestem zadowolony z 18, aczkolwiek teraz kusi mnie 19
  4. ja mam, zajrzyj w mój temat , nawet mam pomalowane na sprzedaż za 800 zł z oponami zimowymi, które nie są najlepsze
  5. Zaczynamy renowacje felg , bardzo żmudna praca
  6. Widzę nie musiałem się wypowiadać a zamieniłem tylko przewody w kostce od świateł, rozpinając kostkę i wyciągając kabelek, no i brak było rozwiercić otwór w prawej lampie bo był zaślepiony ale na szczęście była instalacja położona koła już na pokładzie, niedługo będziemy jeździć jak na tym zdjęciu z poprzedniego roku
  7. Zakończenie sezonu, dziś już będzie kręcenie gwintem na maksa w górę i założenie zimówek 15 "
  8. Hiper odpowiedział(a) na DaveLove temat w Audi A4 B5
    Ja bym oklejał, efekt będzie praktycznie jak ori a koszta mniejsze i do tego zawsze można folię zerwać
  9. Czyli polerka
  10. Mam pytanie , co myślicie żeby pomalować felgi na biało + białe lusterka ? czy raczej zostawić je w polerce jak fabryka chciała ?
  11. światła są ale w miejscu stopu a przyczyną takiej przeróbki było to że nie łączył mi często prawy stop tak wyglądają teraz przeciwmgłowe:
  12. A tu podsufitka i lampka poliftowa, wyprofilowanie w podsufitce zrobione z żywicy A tu hid 5000K, nie wiem czemu ale świeci jakby na zielono światło stop zrobione w miejscu przeciwmgłowych
  13. krytyka jest ważna zależy kto jak lubi, mi osobiście się podoba , aczkolwiek może nie wszystkie Niedługo zima, także będzie okazja zająć się odnawianiem felg i polerowaniem kilka fotek na szybko
  14. Witam , chciałbym w końcu przedstawić swoje auto które posiadam już prawie 3 lata. silnik 1.8 ADR B+G kolor LZ6M Wyglądał tak po zakupie i wymianie przednich błotników . Wyposażenie typowa seria. - 2x air bag -2x elektryczne szyby/ lusterka -szyberdach -autoalarm No i chyba tyle Aktualnie zostało zrobione : - założony gaz - czujniki parkowania - pełen fis - poliftowe lampki podsufitki - nowy sufit wraz z boczkami - kierownica od a6 c5 - lampy poliftowe bixenon hella 3 - kierunki USA - lampy tył przedlift zrobiony na USA (bardziej mi się podobają całe czerwone niż polift) - dołożone halogeny w zderzaku - felgi 18" RH AV - przyciemnione szyby - podłokietnik - ramiona wycieraczek Vectra B - gwint MTS - centralny zamek + domykanie szyb i szyberdachu z pilota - tylni zderzak na gładko - siedzenia grzane skórzane (kubły) - montaz klimy + poliftowy kokpit - tylni wydech 2,5" kwas custom - demontaż haku - klimatyzowany schowek - tarcze 312 przód Tak sądzę że to by było na tyle, ale na pewno o czymś zapomniałem W planach: - silnik 1.8t - pomalowanie auta - dokładka przód na gładko - lusterka w kolor lub carbon 5D - klapa USA - air ride - poszerzenie felg - wentylowane tarcze na tył 288 - android w tunel plus multi funkcja w kierownicy Zapewne coś jeszcze wyjdzie w trakcie A tu moje auto : Nie czepiajcie się braku listewek w prawego boku wokół szyb, ale miałem stłuczkę nie z mojej winy i muszę dokupić
  15. jakość zapewne nie najlepsza, ale warto spróbować, sam się nad tym zastanawiam, tylko ja chciałem ściągać ori obszycie foteli i dać je na gąbkę
  16. Dokładnie , jak kleiłem podsufitkę też zauważyłem że odpływy idą także z tyłu, szkoda że nie zobaczyłem tematu wcześniej, chętnie bym pomógł
  17. To jest zły pomysł, miałem tak, po takim zabiegu woda po deszczu zamiast spływać odpływami lała się do środka, najlepiej puścić tam gdzie kable od kompa
  18. Po prawej masz kompa, zdejmij tą czarną pokrywę, wyjmij kompa i tam wszystkie kable wchodzą do auta, przetnij tą gumkę co idą kable z silnika do kompa i potem pod nim do środka auta
  19. Możesz też zawsze kupić sterownik DRL z czujnikiem zmierzchu, który sam zapala światła mijania gdy jest ciemno
  20. Klapa otwiera się elektrycznie? bo widzę że zamiast listwy jest na gładko fajnie to wygląda, no i ten kolor
  21. Niestety w b5 są przetłoczenia i faktycznie ciężko byłoby to ułożyć, zrobię jednak z czarnej alcantry
  22. Fajny motyw z tą klapą, może by podszedł mechanizm z passata , tam jest elektryczny i rączką od spodu
  23. Witam , jak w temacie chciałem się zapytać co o tym myślicie ? wiocha czy fajna alternatywa ? http://allegro.pl/skaj-pikowany-tkanina-obiciowa-derma-ekoskora-hit-i6785006953.html tu zdjęcie w a6
  24. ok, to trzeba zbierać graty , bo tuba nie wygląda estetycznie i zabiera dużo miejsca A jak z wygłuszeniem, bo żywica jednak jest cienka? Całość dawałeś z żywicy, czy przód z mdf'u ?
  25. Hiper odpowiedział(a) na Hiper temat w Audi A4 B5
    to informuj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.