Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hiper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hiper

  1. Hiper odpowiedział(a) na Hiper temat w Audi A4 B5
    dzięki
  2. W końcu rozpoczęcie sezonu
  3. Witam, orientuje się ktoś czy to podejdzie pod a4 b5 ?? http://allegro.pl/320mm-hamulce-swap-a4-b6-b7-a6-c5-lift-s4-3-0-tdi-i7221597581.html#thumb/2
  4. Taka sytuacja
  5. Hiper odpowiedział(a) na kakao temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zawsze możesz sobie zamontować
  6. Nie ten dział ...
  7. Będzie Sztos !
  8. Fajne , fajne, mogłoby to się ciekawie zgrać z czerwonymi dekorami
  9. tylko grill trzeba na nowo pomalować bo odpryski są od kamieni -.- no i zderzak ogarnąć
  10. takie tak dwie fotki
  11. Bardziej brak finansów , są ważniejsze wydatki w niedzielę lecę na spot charytatywny , więc jakieś fotki się pojawią
  12. Uuuu masakra jakaś, szkoda autka. Kupuj następną a tą weź na graty
  13. nie ten dział... Czemu ludzie nie przeglądają innych tematów w danym dziale i zamiast tego zaśmiecają go niepotrzebnie ...
  14. idziesz w dobrą stronę ,podoba mi się , no i czerwony kolor jak zawsze robi robotę
  15. Tego nie wiedziałem , pomyślę nad tym Jak na razie to tylko dorabiam się nowych otarć i wgniotek -.- parę dni temu ktoś sobie postanowił cofnąć w moje auto i zderzak cały podrapany, dobrze że lampa cała ...
  16. Nie przerabiałem tematu, więc nie jestem pewny, gdybym miał taki przełącznik to bym sprawdził , może ktoś inny się wypowie
  17. mogę się mylić , ale raczej nie potrzeba przekaźnika do kierunkowskazów, ponieważ tam jest pobór tylko 5w, powinno hulać bez tego moim zdaniem
  18. coś tam się dłubie w te mrozy Folia USA wyleciała z lamp, ponieważ słabo to wyglądało przy czarnych środkach :/
  19. Hiper odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    dokładnie, trzeba wiedzieć z jakimi gatunkami je trzymać , na pewno mogą być trzymane z neonkami, gupikami, platkami(zmienniakami) i pewnie coś jeszcze by się znalazło , ja miałem w takim zestawieniu i mnożyły się jak głupie , a młode chowały się w mchu i wszystko było git Dopiero jak zakupiłem sobie 180l i skalary, to po krewetkach w ciągu tygodnia nie było śladu
  20. Też mam 16' od a4 b6 ori na zbyciu
  21. wygląda ładnie, jakie plany ?
  22. papier na szlifierkę i trzeba zdzierać do gołego, potem ewentualnie coś wspawać jak brak i smarujesz takim czymś : APP R-Stop n koniec podkład antykorozyjny i jakiś baranek albo bitex i po sprawie na lata
  23. mam to samo, u mnie się jeszcze oberwały uchwyty do gumy i wisi na trytkach po prostu masakra,trzeba kupować nowe http://allegro.pl/wieszak-tlumika-koncowego-audi-a4-vw-passat-b5-i6965680653.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.