Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hiper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hiper

  1. Jakiego suba masz w bagażniku , 32 cm ? bo ja mam taki w tubie i zastanawiam się czy dało by wyciągnąć litraż potrzebny do tego głośnika w tym boczku
  2. Witam , nie orientuje się nikt czy ta dokładka by pasowała do a4 b5 po małym dopieszczeniu i spawaniu na gładko, nie jest za szeroka ? http://allegro.pl/audi-a6-4b5-zderzak-tyl-tylny-dokladka-parktronic-i6152080928.html
  3. po pierwsze to w takie kierunki montuje się żarówkę dwuwłóknowa p21/5w, gdzie jedno włókno te mocniejsze odpowiada za migający kierunek, a drugie świeci się stałym prądem, w tym wypadku pojawia się on po wciśnięciu przełącznika, a masa jest wspólna i to tyle A tak w ogóle ->
  4. Hiper odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Podpinam się do tematu, mam ten sam problem, tylko moja na szczęście tylko się pogięła W sumie zawsze można kupić z rozpórką http://allegro.pl/audi-a4-b5-rozporka-dolna-1-6-1-8-1-8t-1-9-2-4-2-8-i6735746952.html
  5. mi jakoś te pierwsze siedzą bardziej , ale to twoje auto
  6. Ja jeździłem na samych sprężynach jak miałem volvo, nie bardzo polecam , jechało się masakrycznie , teraz założyłem właśnie mts do swojej audi, byłem bardzo zdziwiony komfortem jazdy, odczucia takie jak bym jechał na seri u brata w bmw. Co prawda gwint jest mięki wiec nie ma mowy o spasach, ale mi to pasuje bo mam połączony komfort i obniżone auto które się lepiej prowadzi , przynajmniej tak jest na zimowych 15, zobaczymy jak wleci lato
  7. ciekawe czy tym samym sposobem wejdzie w przedliftowe oprawki, bo nie mam wtyczek do poliftowych i zostawiłem przedliftowe
  8. No trudno, to trzeba rezac i lutować
  9. Witam, czy to prawda ze oprawka od tylnych świateł matiza pasuje do przednich kierunkowskazów ? Bo gdzieś wyczytałem o tym w necie i się zastanawiam , bo cała wiązka z lamp od matiza kosztuje 30 zł Edit: Dobra już nie ważne , bo znalazłem coś takiego i taniej http://allegro.pl/oprawka-p21-5w-bay15d-dla-zarowek-led-gniazdo-21w-i6190929120.html
  10. nie ma sprawy , polecam się na przyszłość
  11. pociągnij oddzielny kabel na przełącznik z stałym plusem po zapłonie ,zamiast łączyć to z postojówkami i będziesz miał wszystko ok no i jakiś bezpiecznik po drodze
  12. wydaje mi się że będą działać , też chciałbym zrobić tak u siebie potrzebujesz na pewno całą wiązkę, czujniki i cały kombajn z silniczkami elektrycznymi no i dużo czasu do zdjęcia deski itd
  13. Hiper odpowiedział(a) na osa_84 temat w Audi A4 B5
    Licznik jest z audi z 96 roku VDO jak coś ? Wrócę w piątek do domu to zobaczę tą taśmę .
  14. Hiper odpowiedział(a) na osa_84 temat w Audi A4 B5
    Ok, dzieki ☺
  15. Hiper odpowiedział(a) na osa_84 temat w Audi A4 B5
    Witam, u mnie pewnego dnia powoli od lewej strony zaczelo wszystko znikać, do konca dnia zostala tylko linia na fisie i podświetlenie, brak jakichkolwiek napisów, czy taka przypadłość może dotyczyć tylko tej taśmy, czy musze wymienic fisa?
  16. Hiper odpowiedział(a) na Hiper temat w Audi A4 B5
    Miałem pokazać , to pokazuje efekt końcowy
  17. Moim zdaniem diody led powinny wystarczyć zeby to wyglądało nieźle :-)
  18. Hiper odpowiedział(a) na staff01 temat w Audi A4 B5
    Może i racja , ale trzeba długo takiego wypatrywać i szukac :-) Może pomyśle nad takim :-)
  19. Zapomniałem dodać ze jezeli masz żarówki to musisz jeszcze zeskrobać lub zmyć czerwona farbę pod tarcza licznika w miejscu gdzie jest wskazówka mocowana bo inaczej nie będzie efektu białych wskazówek , a żarówki jezeli posiadasz bym zmienił na diody w oprawce w ich miejsce , wtedy uzyskasz fajny efekt koloru wskazówki, tylko pamiętaj o kolorze białym zimnym bo ciepły da taki efekt jak zwykła żarówka :-)
  20. Hiper odpowiedział(a) na staff01 temat w Audi A4 B5
    Nie bylo wersji "s-line" tylko s4 i rs4 b5... Z tego co się orientuje to tylko ślizgi zderzaka brak wymienić no reszta chyba pasuje ale nie jestem pewien bo cena zderzaka s4 mnie przeraża wiec nie montowałem go.
  21. Byl gdzieś temat na forum o tym:) trzeba zdjąć wskazówkę zeskrobać farbę lub użyć rozpuszczalnika, najlepiej nitro i potem pomalować na biało spód wskazówki nawet lakierem do paznokci
  22. Hiper odpowiedział(a) na Hiper temat w Audi A4 B5
    Dzieki za wypowiedzi, postawiłem na grafit (nie za ciemny ) ;-)
  23. Ja przyciemniałem sprayem i wygląda to tak a świeci tak przy zwykłych żarówkach :
  24. Hiper odpowiedział(a) na Hiper temat w Audi A4 B5
    A gdyby tak może połączyć czarny ze srebrnym ?
  25. Hiper odpowiedział(a) na Hiper temat w Audi A4 B5
    Ciemna zieleń, ja zastanawiałem się nad grafitem tylko nie wiem czy by pasowały do ciemnego koloru Jestem ciekawy jak te twoje na aucie wyglądają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.