Treść opublikowana przez Hiper
-
A4 B5 on Land Rover, zabudowa bagażnika
Jakiego suba masz w bagażniku , 32 cm ? bo ja mam taki w tubie i zastanawiam się czy dało by wyciągnąć litraż potrzebny do tego głośnika w tym boczku
-
Dokładka zderzaka od audi a6
Witam , nie orientuje się nikt czy ta dokładka by pasowała do a4 b5 po małym dopieszczeniu i spawaniu na gładko, nie jest za szeroka ? http://allegro.pl/audi-a6-4b5-zderzak-tyl-tylny-dokladka-parktronic-i6152080928.html
-
Kierunki a'la USA - schemat?
po pierwsze to w takie kierunki montuje się żarówkę dwuwłóknowa p21/5w, gdzie jedno włókno te mocniejsze odpowiada za migający kierunek, a drugie świeci się stałym prądem, w tym wypadku pojawia się on po wciśnięciu przełącznika, a masa jest wspólna i to tyle A tak w ogóle ->
-
osłona / blaszka
Podpinam się do tematu, mam ten sam problem, tylko moja na szczęście tylko się pogięła W sumie zawsze można kupić z rozpórką http://allegro.pl/audi-a4-b5-rozporka-dolna-1-6-1-8-1-8t-1-9-2-4-2-8-i6735746952.html
-
Avus silver rs4
mi jakoś te pierwsze siedzą bardziej , ale to twoje auto
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Ja jeździłem na samych sprężynach jak miałem volvo, nie bardzo polecam , jechało się masakrycznie , teraz założyłem właśnie mts do swojej audi, byłem bardzo zdziwiony komfortem jazdy, odczucia takie jak bym jechał na seri u brata w bmw. Co prawda gwint jest mięki wiec nie ma mowy o spasach, ale mi to pasuje bo mam połączony komfort i obniżone auto które się lepiej prowadzi , przynajmniej tak jest na zimowych 15, zobaczymy jak wleci lato
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
ciekawe czy tym samym sposobem wejdzie w przedliftowe oprawki, bo nie mam wtyczek do poliftowych i zostawiłem przedliftowe
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
No trudno, to trzeba rezac i lutować
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Witam, czy to prawda ze oprawka od tylnych świateł matiza pasuje do przednich kierunkowskazów ? Bo gdzieś wyczytałem o tym w necie i się zastanawiam , bo cała wiązka z lamp od matiza kosztuje 30 zł Edit: Dobra już nie ważne , bo znalazłem coś takiego i taniej http://allegro.pl/oprawka-p21-5w-bay15d-dla-zarowek-led-gniazdo-21w-i6190929120.html
-
Kierunki a'la USA - schemat?
nie ma sprawy , polecam się na przyszłość
-
Kierunki a'la USA - schemat?
pociągnij oddzielny kabel na przełącznik z stałym plusem po zapłonie ,zamiast łączyć to z postojówkami i będziesz miał wszystko ok no i jakiś bezpiecznik po drodze
-
Pokrętła --->panel klimy bez klimy
wydaje mi się że będą działać , też chciałbym zrobić tak u siebie potrzebujesz na pewno całą wiązkę, czujniki i cały kombajn z silniczkami elektrycznymi no i dużo czasu do zdjęcia deski itd
-
naprawa wyswietlacza fis
Licznik jest z audi z 96 roku VDO jak coś ? Wrócę w piątek do domu to zobaczę tą taśmę .
-
naprawa wyswietlacza fis
Ok, dzieki ☺
-
naprawa wyswietlacza fis
Witam, u mnie pewnego dnia powoli od lewej strony zaczelo wszystko znikać, do konca dnia zostala tylko linia na fisie i podświetlenie, brak jakichkolwiek napisów, czy taka przypadłość może dotyczyć tylko tej taśmy, czy musze wymienic fisa?
-
jaki kolor felg
Miałem pokazać , to pokazuje efekt końcowy
-
Licznik b5 białe wskazówki
Moim zdaniem diody led powinny wystarczyć zeby to wyglądało nieźle :-)
-
Zderzaki s4
Może i racja , ale trzeba długo takiego wypatrywać i szukac :-) Może pomyśle nad takim :-)
-
Licznik b5 białe wskazówki
Zapomniałem dodać ze jezeli masz żarówki to musisz jeszcze zeskrobać lub zmyć czerwona farbę pod tarcza licznika w miejscu gdzie jest wskazówka mocowana bo inaczej nie będzie efektu białych wskazówek , a żarówki jezeli posiadasz bym zmienił na diody w oprawce w ich miejsce , wtedy uzyskasz fajny efekt koloru wskazówki, tylko pamiętaj o kolorze białym zimnym bo ciepły da taki efekt jak zwykła żarówka :-)
-
Zderzaki s4
Nie bylo wersji "s-line" tylko s4 i rs4 b5... Z tego co się orientuje to tylko ślizgi zderzaka brak wymienić no reszta chyba pasuje ale nie jestem pewien bo cena zderzaka s4 mnie przeraża wiec nie montowałem go.
-
Licznik b5 białe wskazówki
Byl gdzieś temat na forum o tym:) trzeba zdjąć wskazówkę zeskrobać farbę lub użyć rozpuszczalnika, najlepiej nitro i potem pomalować na biało spód wskazówki nawet lakierem do paznokci
-
jaki kolor felg
Dzieki za wypowiedzi, postawiłem na grafit (nie za ciemny ) ;-)
-
Przyciemnianie tylnych lamp B5
Ja przyciemniałem sprayem i wygląda to tak a świeci tak przy zwykłych żarówkach :
-
jaki kolor felg
A gdyby tak może połączyć czarny ze srebrnym ?
-
jaki kolor felg
Ciemna zieleń, ja zastanawiałem się nad grafitem tylko nie wiem czy by pasowały do ciemnego koloru Jestem ciekawy jak te twoje na aucie wyglądają