Treść opublikowana przez Hiper
-
Amazon Green Perl by Hiper
Dzięki za odpowiedź , a wtrysku i sterownik podejmą żeby uzyskać np. ze 180 km ponad 200 ? Czy mapować sterownik od 180 ,wtryski od saba i hybryda turbina ?
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Widziałem to kilka dni temu na sprzedaż ? fajna sprawa
-
Akwarium
Ja mam tylko tam gdzie zasłaniają inne rrośliny światło, posiadam jedną świetlówkę i reszta ledy szerokokątne, nie pamiętam ile wat dokładnie , ale dobierałem odpowiednio do 180L
-
zawieszanie sie obrotów
Nie ten dział i sprawdź przepływomierz
-
Amazon Green Perl by Hiper
Dzięki za radę , tylko właśnie nie wiem jak to jest z mocowaniami i osprzętem , czy potrzeba inne kolektory,poduchy itd.
-
Amazon Green Perl by Hiper
Mi chodziło dokładnie o silnik 1.8T z cupry albo tt, to jest ten sam silnik co w a4 i passacie tyle że w poprzek a nie wydłużenie, a jak wszyscy wiemy cupra albo tt w mocniejsze wersy miało koni 200+ do tego komp i można latać tańszym kosztem niż tuning silnika ? Nie sądziłem że jeżdżą podobne do mojej staruszki? muszę ogarnąć ramki klubowe albo naklejki z Nickiem to będzie wiadomo ?
-
Amazon Green Perl by Hiper
Mam pytanie, może mi ktoś pomoże ? Dużo jest przeróbek i co jest potrzebne żeby wsadzić poprzeczny silnik do naszych audi ? ☺
-
Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94
u mnie jest zawsze tam zasilanie, gdy otworzę schowek to się świeci , no ale mam trochę starszy model właściwie to pierwszy rok produkcji
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
jest jeszcze kwestia w jakim rejonie mieszkasz , np u mnie drogi są spoko, mieszkam na wsi więc nie są tak wyjeżdżone jak w miastach i można zejść naprawdę nisko i nigdzie nie ma problemu poza progami zwalniającymi
-
Akwarium
Uv zabija wszystko nawet pożyteczne bakterie, może masz za duże oświetlenie , za mały filtr, bądź za ubogie podłoże lub światło się świeci za długo, maksymalnie powinno 10 godzin, nie wiem czy pomogłem ale nie mam żadnych parametrów akwarium, podaj ph, dH ,No3 co masz w podłożu jakie światło, ile litrów itd
-
Strefa motocyklistów
-
Muzyka w naszych autkach
Brain Dead Familia
-
Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94
czyli świeci się ciągle po zapłonie ? nie lepiej było wpiąć się w podświetlenie przycisków np od awaryjnych ?
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Lampy podchodzą normalnie , tylko trzeba mieć cały wkład razem z lampą bo jest inny , no i chyba kostkę , ale nie jestem pewny ja u siebie wolałem styl USA więc mam przedlift oklejony na czerwono folią jak masz gwint to kręć do góry nie warto co sezon zmieniać zawieszenia bo to żmudna praca, ja nie mam do samej góry podniesionej a jest koza jak nie wiem
-
Amazon Green Perl by Hiper
tak, już odpowiadałem na to w poprzedniej stronie
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Z tymi planami to chyba problem każdego pasjonata
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
licznik podejdzie pod warunkiem, że kupisz inne wtyczki i poprzekładasz niektóre piny, jest temat o tym na forum , poszukaj jeszcze będziesz musiał podłączyć kabelki od otwierania drzwi, imo raczej nie przeszkadza bo masz przedlifta czyli puszka jest poza licznikiem
-
Amazon Green Perl by Hiper
wymiary piór to : 53cm od kierowcy i 48cm od pasażera myłem na myjkach i spoko, szybciej mi oderwało kawałek wlepy na szybie niż tą folie
-
Amazon Green Perl by Hiper
Folia naklejona na wzór lamp USA No ja takie miałem pod reka , mi osobiście się podoba , ale na pewno większość woli te od passata, zmierzę dziś pióra na pewno ?
-
B5 LIFT jaka dokladka hokey do prezedniego zderzaka
masz może fotkę bardziej z bliska i lepszej jakości ?
-
Amazon Green Perl by Hiper
Taki jet plan jeszcze dekielki kupić z logiem audi i będzie kompletnie
-
Amazon Green Perl by Hiper
-
Audi a4 1.8t Anb Mazurskie Love
reduktor tomasetto AT09 sterownik STAG-4 Listwa wtryskowa OMVL DREAM XXI
-
Amazon Green Perl by Hiper
no właśnie kuszą mnie te kratki a tunel środkowy i klima wpadnie przy okazji swapa, to już przełożę cały osprzęt za jedną robotą i dojście lepsze do wnętrza auta będzie jak silnik zostanie wyjęty
-
Audi a4 1.8t Anb Mazurskie Love
u mnie założenie instalacji np. kosztuje 2200 zł i nie ma znaczenia czy wolnossący czy turbo, ja zakładałem w poprzednie lato.