Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hiper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hiper

  1. Dzięki za odpowiedź , a wtrysku i sterownik podejmą żeby uzyskać np. ze 180 km ponad 200 ? Czy mapować sterownik od 180 ,wtryski od saba i hybryda turbina ?
  2. Widziałem to kilka dni temu na sprzedaż ? fajna sprawa
  3. Hiper odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja mam tylko tam gdzie zasłaniają inne rrośliny światło, posiadam jedną świetlówkę i reszta ledy szerokokątne, nie pamiętam ile wat dokładnie , ale dobierałem odpowiednio do 180L
  4. Hiper odpowiedział(a) na 86cichytomek temat w 1.6
    Nie ten dział i sprawdź przepływomierz
  5. Dzięki za radę , tylko właśnie nie wiem jak to jest z mocowaniami i osprzętem , czy potrzeba inne kolektory,poduchy itd.
  6. Mi chodziło dokładnie o silnik 1.8T z cupry albo tt, to jest ten sam silnik co w a4 i passacie tyle że w poprzek a nie wydłużenie, a jak wszyscy wiemy cupra albo tt w mocniejsze wersy miało koni 200+ do tego komp i można latać tańszym kosztem niż tuning silnika ? Nie sądziłem że jeżdżą podobne do mojej staruszki? muszę ogarnąć ramki klubowe albo naklejki z Nickiem to będzie wiadomo ?
  7. Mam pytanie, może mi ktoś pomoże ? Dużo jest przeróbek i co jest potrzebne żeby wsadzić poprzeczny silnik do naszych audi ? ☺
  8. u mnie jest zawsze tam zasilanie, gdy otworzę schowek to się świeci , no ale mam trochę starszy model właściwie to pierwszy rok produkcji
  9. jest jeszcze kwestia w jakim rejonie mieszkasz , np u mnie drogi są spoko, mieszkam na wsi więc nie są tak wyjeżdżone jak w miastach i można zejść naprawdę nisko i nigdzie nie ma problemu poza progami zwalniającymi
  10. Hiper odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Uv zabija wszystko nawet pożyteczne bakterie, może masz za duże oświetlenie , za mały filtr, bądź za ubogie podłoże lub światło się świeci za długo, maksymalnie powinno 10 godzin, nie wiem czy pomogłem ale nie mam żadnych parametrów akwarium, podaj ph, dH ,No3 co masz w podłożu jakie światło, ile litrów itd
  11. mam taką tylko garbuskę z 73 i ciągle ją składam
  12. Brain Dead Familia
  13. czyli świeci się ciągle po zapłonie ? nie lepiej było wpiąć się w podświetlenie przycisków np od awaryjnych ?
  14. Lampy podchodzą normalnie , tylko trzeba mieć cały wkład razem z lampą bo jest inny , no i chyba kostkę , ale nie jestem pewny ja u siebie wolałem styl USA więc mam przedlift oklejony na czerwono folią jak masz gwint to kręć do góry nie warto co sezon zmieniać zawieszenia bo to żmudna praca, ja nie mam do samej góry podniesionej a jest koza jak nie wiem
  15. tak, już odpowiadałem na to w poprzedniej stronie
  16. Z tymi planami to chyba problem każdego pasjonata
  17. licznik podejdzie pod warunkiem, że kupisz inne wtyczki i poprzekładasz niektóre piny, jest temat o tym na forum , poszukaj jeszcze będziesz musiał podłączyć kabelki od otwierania drzwi, imo raczej nie przeszkadza bo masz przedlifta czyli puszka jest poza licznikiem
  18. wymiary piór to : 53cm od kierowcy i 48cm od pasażera myłem na myjkach i spoko, szybciej mi oderwało kawałek wlepy na szybie niż tą folie
  19. Folia naklejona na wzór lamp USA No ja takie miałem pod reka , mi osobiście się podoba , ale na pewno większość woli te od passata, zmierzę dziś pióra na pewno ?
  20. masz może fotkę bardziej z bliska i lepszej jakości ?
  21. Taki jet plan jeszcze dekielki kupić z logiem audi i będzie kompletnie
  22. Polerowania ciąg dalszy
  23. reduktor tomasetto AT09 sterownik STAG-4 Listwa wtryskowa OMVL DREAM XXI
  24. no właśnie kuszą mnie te kratki a tunel środkowy i klima wpadnie przy okazji swapa, to już przełożę cały osprzęt za jedną robotą i dojście lepsze do wnętrza auta będzie jak silnik zostanie wyjęty
  25. u mnie założenie instalacji np. kosztuje 2200 zł i nie ma znaczenia czy wolnossący czy turbo, ja zakładałem w poprzednie lato.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.