Treść opublikowana przez fanato124
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla czarnego sedana b6 LZ651** mijany w Zamościu pod carrefourem. Jak lampy przyciemniałeś? Spoko wygląda może zrobię tak u siebie:P
-
[B6 AVF] Czarny Sedan s-line 157HP 330Nm, Rotor 19", Black Depo
-
[B6 AVF] Czarny Sedan s-line 157HP 330Nm, Rotor 19", Black Depo
I zrobione
-
Przewód klimatyzacji
Po podłączeniu do kompa wyskoczył mi błąd zaworku sterującego sprężarka klimatyzacji, ściągnąłem zderzak i zobaczyłem że wtyczka się wypięła więc klima już działa:D Przewód mimo iż nie wygląda to jest szczelny, za jakiś czas pewnie i tak będzie trzeba go wymienić.
-
[B6 AVF] Czarny Sedan s-line 157HP 330Nm, Rotor 19", Black Depo
Kolejne prace wpadła nowa osłona silnika, wycieraczki, spryskiwacze mgiełkowe, kluczyk z b7 Oświetlenie tablicy rejestracyjnej i wnętrza led niestety słaby aparat więc zdjęcia tablicy nie robiłem. Wreszcie zrobiłem też otwieranie/zamykanie szyb z kluczyka. Kolejny modzik to automatycznie otwierana klapa bagażnika zawiasy już idą:)
-
Oświetlenie wnętrza LED jakie żarówki?
Nie zagłębiałem się w temat bo koszty i tak nieduże wyżej widziałem, że brali takie więc też wziąłem
-
Oświetlenie wnętrza LED jakie żarówki?
Różnie piszą:) Nie zaszkodzi:P
-
Oświetlenie wnętrza LED jakie żarówki?
2x 42 mm 12 LED 5630 C5W biała zimna C10W żarówka do podsufitki 4x T4W CANBUS 5x LED 5050 zimna Ba9s żarówka CAN BUS do podsufitki 2x LED W5W 6 SMD CANBUS Żarówka boczna CAN BUS schowek i bagażnik podświetlenie drzwi i nóg chyba takie jak do schowka. W podświetleniu tablicy miałem wlutowane paski ledowe więc wymieniłem na takie gotowe: http://allegro.pl/lampki-led-podswietlenie-audi-a3-a4-b6-b7-a6-c6-q7-i6579205901.html?snapshot=MjAxNy0wOC0xNFQxMjozNzowNi4wOTBaO2J1eWVyO2VjNmRiNDk1N2EyMzQ3ZTBjNjk3ZTU4NDFkODE1MGIxOWUxYmQ3ZDlmNTRjZDY2ZTZhYWQxZTUyMDU0NTBiNTU%3D
-
Oświetlenie wnętrza LED jakie żarówki?
Tydzień temu kupowałem u tego gościa: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=42679595&order=p wszystko już zmienione żadnych błędów.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Chodzi mi po głowie żeby samemu spróbować ale jeszcze zobaczę:P
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kolegi z czarnego b6 LKS***** mijany Krasnymstawie około 11
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Panowie w katalogu pokazuje mi Audi A4/S4 2001 2003 Transponder Megamos Crypto 48 ID48 - Magic 2 na alledrogo trochę te nazwy są inne czy ta pastylka będzie do mnie pasować? http://allegro.pl/id48-transponder-grupa-vag-megamos-crypto-fv-gw-i6921533116.html
-
Przewód klimatyzacji
Na allegro po zdjęciach widać ze inne, niestety ar jest tylko jeden nowy, zobaczę może da rade jakoś tam nowa zlaczke zrobić a jak nie to będzie trzeba kupić:)
-
[B6 AVF] Czarny Sedan s-line 157HP 330Nm, Rotor 19", Black Depo
Jak tam u Ciebie wyszło? Edit: Już znalazłem w temacie
-
Przewód klimatyzacji
Dobrze rozumiem do mnie będzie pasować wyłącznie AR? Reszta odpada? Wolę mieć pewność zanim zamówię:)
-
Przewód klimatyzacji
Prawa strona więc według mnie nr.4 Wydaje mi się, że to 8E0260701AB
-
[B6 AVF] Czarny Sedan s-line 157HP 330Nm, Rotor 19", Black Depo
Serwis zrobiony (rozrząd, pompa wody, pasek alternatora, klocki, płyny) wszystko robione u kolegi galetto. Po logach można stwierdzić , że silnik zdrowy turbo ciągnie do końca więc jeszcze trochę pojeździ:) Przy okazji wpadł program 156,6Hp pomiar robiony przy wysokich temperaturach więc myślę, że jest parę koni więcej. Kolejne plany obszycie mieszka, kierownicy, rączki ręcznego, gałki skrzyni biegów żeby odnowić troszkę środek - coś w lubelskim polecacie? Sporo dobrego naczytałem się o B.M.CustomS podobno ktoś z forum tam robi. Po zimie na pewno nowe felgi 18-19" jakieś propozycje?
-
Przewód klimatyzacji
Witam, Potrzebuję nr przewodu klimatyzacji ponieważ mój jest pęknięty na łączeniu. Audi A4 B6 1.9tdi AVF WAUZZZ8E64A127172 Lokalizacja obok prawego halogenu za kratką zderzaka poniżej foto: Przeszukując forum nie znalazłem nic konkretnego pod moją wersję silnika.
-
[B6 AVF] Czarny Sedan s-line 157HP 330Nm, Rotor 19", Black Depo
Troszkę zdjęć z prac: -zmieniona manetka i odblokowany pełny FIS -dekory oklejone w szczotkowane aluminium + LED -tunel oraz zwieńczenie wymienione na nówkę z b7 -dodany podłokietnik -nowa zapalniczka + panel -regeneracja klimatronika, przycisków szyb, esp, wizytownik, kubek chrom tu podziękowania dla kolegi _radek_ wyglądają jak nowe -standardowo olej + filtry Dodatkowo na wymianę czeka już rozrząd, pompa wody, pasek alternatora, klocki przód, tył, 3L koncentrat G13, Febi 6162 + aktualizacja pierwszego postu
-
Wymiana rozrzadu
Dalej aktualne? Śmiało można dzwonić z rozrządem, płynami, klockami?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
był, był o dziwo siedzieliśmy prawie do 17:)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja też wbije pewnie na chwilkę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema, siema:)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Na starówce jakiś koncert był czy coś, więc parking cały zastawiony
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ktoś planuje dzisiaj przyjechać? Nie było za dużej frekwencji na zlocie, czekałem jakieś pół godzinki ale nikt się nie zjawił Pewnie dlatego, że są wakacje ale tradycyjnie zrobiłem zdjęcie:)