Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fanato124

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fanato124

  1. Powolny progres:) Chrom poszedł w czerń, pełny fis Na montaż czeka już podłokietnik, nowa zapalniczka, tunel 2din stan igła, folia do oklejenia dekorów i ledy.
  2. fanato124 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Dzięki więc robię i u siebie:)
  3. fanato124 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Robił ktoś może to na dekorach oklejonych folia? Mam u siebie dekory soul chce je pierwsze okleić w szczotkowane aluminium i zastanawiam się czy będą wtedy w ogóle prześwitywać ledy.
  4. W tym samym dziale masz podwieszony temat o regeneracji tam wszystko znajdziesz:)
  5. Zamówiłem jednak przez stronę wszystko szybko sprawnie. Zamówię jeszcze nieraz:)
  6. Potrzebowałbym olej Liqui moly TOP TEC 4100 5W40 5L LM2686 chyba, że polecasz inny LM do mojego AVF z tego co patrzyłem to tylko ten ma normę 505.01 + filtr oleju. Jak można to podeślij jakąś wycenę na pw oraz sugestie do oleju jak jakieś masz. Jednak jeszcze wyceń filtr kabinowy węglowy.
  7. Dla odmiany u mnie:2003 grudzień AVF srebrna osłona, biały zbiorniczek, skrzynia 6
  8. Rozumiem, że parking koło starówki?
  9. Tak 17, planuje zostawić je na zimę tylko dokupie jakieś oponki. Po zimie pewnie zmiana:)
  10. Po zimie może coś się zmieni też wolałbym inne:P
  11. Witam, auto zakupiłem jakiś miesiąc temu i przyszła pora żeby założyć temacik:) Dane techniczne: Silnik: 1.9 TDI 131km [AVF] Rok produkcji: 2003 Skrzynia: Manualna 6-stopniowa S-line zewnętrzny + zawieszenie Kolor: LZ9W Wyposażenie: - kierownica 3- ramienna - pakiet ambiente - elektryczne i podgrzewane lusterka - nagłośnienie BOSE - 6x AIR BAG - 2 szyby w prądzie:/ - sportowe fotele pełna skóra + regulacja lędźwi + wysuwane podnóżki - przyciemnione szyby tył+przód Zrobione : - dekory + popielniczka + ramka szczotkowane aluminium lub folia (ZROBIONE) - dekory led (ZROBIONE) - wymiana tunelu + wykończenie(ZROBIONE) - pełny FIS (ZROBIONE) - nowe dywaniki (ZROBIONE) - ramki grill czarny mat (ZROBIONE) - podłokietnik (ZROBIONE) - nowa popielniczka+panel (ZROBIONE) - esp, kubek, wizytownik chrom (ZROBIONE) - regeneracja klimatronika, przycisków od szyb (ZROBIONE) - kluczyk z B7 (ZROBIONE) -nowa osłona silnika (ZROBIONE) - nowe wycieraczki + spryskiwacze mgiełkowe (ZROBIONE) - oświetlenie wnętrza + tablicy led (ZROBIONE) - otwieranie/zamykanie szyb z pilota (ZROBIONE) - program (ZROBIONE) - mieszek czerwona nić (ZROBIONE) - obszycie ręcznego perforowaną skórą (ZROBIONE) - automatyczna klapa bagażnika (ZROBIONE) - nowy akumulator (ZROBIONE) -felgi Rotor 19" 8,5J ET35 (ZROBIONE) -Opony 225/35/19 (ZROBIONE) - zmiana wydechu na podwójny (ZROBIONE) -regeneracja maglownicy, wymiana pompy wspomagania + płukanie układu (ZROBIONE) -polerka (ZROBIONE) - dokładka pod podwójny wydech s-line (ZROBIONE) Do zrobienia: - RNS-E -gałka s-line z a3 - obszycie kierownicy Małe zmiany: Troszkę zdjęć z prac: -zmieniona manetka i odblokowany pełny FIS -dekory oklejone w szczotkowane aluminium + LED -tunel oraz zwieńczenie wymienione na nówkę z b7 -dodany podłokietnik -nowa zapalniczka + panel -regeneracja klimatronika, przycisków szyb, esp, wizytownik, kubek chrom tu podziękowania dla kolegi _radek_ wyglądają jak nowe -standardowo olej + filtry Dodatkowo na wymianę czeka już rozrząd, pompa wody, pasek alternatora, klocki przód, tył, 3L koncentrat G13, Febi 6162 Serwis zrobiony (rozrząd, pompa wody, pasek alternatora, klocki, płyny) wszystko robione u kolegi galetto. Po logach można stwierdzić , że silnik zdrowy turbo ciągnie do końca więc jeszcze trochę pojeździ:) Przy okazji wpadł program 156,6Hp pomiar robiony przy wysokich temperaturach więc myślę, że jest parę koni więcej. Kolejne prace wpadła nowa osłona silnika, wycieraczki, spryskiwacze mgiełkowe, kluczyk z b7 Oświetlenie tablicy rejestracyjnej i wnętrza led niestety słaby aparat więc zdjęcia tablicy nie robiłem. Wreszcie zrobiłem też otwieranie/zamykanie szyb z kluczyka. Nowe bajerki od biggmana Nowy aku na zimę Jest nowy zakup na lato Repliki Rotor 19" 8,5J ET35 Do tego po rozmowie z chłopakami oponki Imperial Ecosport 2 225/35/19 ze względu na to, że praktycznie tylko jeżdżę po mieście wybrałem to rozwiązanie. Niedługo zdjęcia na aucie Aktualizacja: Troszkę czasu minęło i są kolejne zmiany Regeneracja magla, wymiana pompy wspomagania + przepłukanie układu. Zmiana lamp na BlackDepo: Wpadła wreszcie dokładka na dwie rury s-line i wydech z 2.0t: Dodatkowo polerka
  12. Witam również z Zamościa
  13. Jak znajde swoje b6 to przyjade:P
  14. Witam wszystkich pochodze z Zamościa od dłuższego czasu poszukuje a4 b6. wcześniej woziłęm się a3 8L

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.