Treść opublikowana przez mario1234321
-
Bije kierownica i drgania przy 130 km/h wzwyz
kolego eryczku to po co na dziwne pytania odpowiadasz nic nie wnoszac do tematu, jezeli cie usatysfakcjonuje odpowiedz to kupilem nowe opony na przod i dalej bije , nawet i przy hamowaniu zaczelo tez ale to i na starych oponach, dzis rowniez wymienilem koncowki drazkow i laczniki stabilizatora bo luzy mialem i dalej to samo wiec co robic dalej?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
witam mam pytanko bo slyszalem ze sa dwa rodzaje wycieraczek do a4 b6, standardowe wycieraczki na "L" i te drugie, czy da sie jakos sprawdzic z ksiazki serwisowej z tabeli kodow do auta stwierdzic jakie mam?
-
Bije kierownica i drgania przy 130 km/h wzwyz
a czy opony moga byc przyczyna ze przy duzych predkosciach tzn od 140 wzwyz przy hamowaniu mam drgania? moze to byc wina felgi bo jedna przednia troche krzywa, dalem ja na tyl jest lepiej ale nie tak jak powinno byc chyba ze juz jestem przewrazliwiony.... dodam ze tarcze i klocki w wakacjhe tamte wymienialem
-
Bije kierownica i drgania przy 130 km/h wzwyz
zimowki mam 16 felgi, przelozylem na 18- tez mam felgi tylko dalem odwrotnie tyl do przodu i przod na tyl, bo lepszy bieznik dalem teraz na przod, mam podjechac doo wulkanizatora ktory mi wywazal i ma sprawdzic jeszcze raz, 130 km/h i wzwyz nie jezdzi sei czesto ale nie powinno byc takiego objawu zimowki niby ok bo nie jechalem nimi powyzej 130 km/h a moga byc drgania jezeli jedna przednia opona ma zewnetrzny "slaczek" ku tyłu a drugi ku przodu czyli jedna opone zeby bieznik byl symetryczny trzeba obrocic na feldze
-
Bije kierownica i drgania przy 130 km/h wzwyz
Witam odkad zmienilem na letnie opony zauwazylem jadac 130 i wiecej mam drgania kierownicy a jadac jeszcze szybciej sie nasilaja. W tamtym roku na tych samych oponach tak nie bylo jak jechalem 190 tylko ze wymienilem przednie opony na tyl a tylne na przod, czy to wina opon ? czy moze jakichs przegubow- czesci zawieszenia? dodam ze wywazalem opony
-
Czy te czesc mozna wymienic/zdemontowac? foto
a numer czesci jaki jest?
-
Czy te czesc mozna wymienic/zdemontowac? foto
Witam, czy te czesc mozna wymienic? kupic? jak tak to jak ja znalezc na jakiejs aukcji? samochod avant i jaki to kolor? kod? https://zapodaj.net/1671908ecba68.jpg.html
-
Problem z ogrzewaniem/chłodzeniem
tez mam podobny problem i wystepuje mi blad silniczka v158, czyscilem wszystkie procz tego bo dostep trudniejszy, ale te co wyczyscilem stukaja i tak choc bledow nie ma z nich, gdzie kupic pewne silniczki bo kupilem dwa z forum ale tez stukaja.....
-
Wyciek - zielony płyn
koledzy a jak sie dowiedziec czy ma sie pusty uklad? ze econ sie zalacza jak go wylacze czy jest inny sposob bo mi slabo chlodzi do tego smierdzi, moze byc nieszczelnosc jakas?
-
Co to za felga?
jak nazywa sie ta felga http://otomoto.pl/oferta/audi-a5-s-line-pluswew-zewnetrzny-shadow-line-oryginalny-lakier-idealna-ID6yjzDr.html#2f597bfecd
-
Wtryskiwacze - Bosch nr 0280156012
po co ci wtryski na tyle mocy? jak masz 163KM? mi jeden padl wtryskiwacz kupilem firmy Beru i jak narazie hula kilka miesiecy a doradzal mi mistrz chiptuningu z forum
- Airbag czujnik uderzeniowy g180?padł?
-
[B6 AWX] Kontrolka AIR BAG i bład 01222
zeby sie dostac do czujnika wcale tylnej listwy progowej sciagac nie trzeba a zeby rozebrac oslone plastikowa slupka srodkowego trzeba pierw zdemontowac gorny jasny srodek slupka srodkowego PS. przy odkrecaniu pasa lepiej go zalozyc wyciagnac troche bo pozniej wyjmujac go zaciagnie sie do gory i zeby popuscic trzeba plastik sciagac z pasa
-
ktos z Malopolski-slaska z 1.8t po chipie?
Szukam osoby ktora robila program w a4 b6 1.8t BFB z moich okolic tzn , Malopolska- okolice Krakowa i moze być tez Slask - Katowice i okolice
-
Brak dźwięku w tylnych głośnikach
a nie wiesz ktory pin odpowiada za lewy tylni glosnik ten duzy- nie syczek
-
Audi A4 B6 sedan bardzo słaby odbiór radia
widac po ilosci zreszta nie gadam z toba szkoda slow, idz w szkole ucz jak taki polonista jestes
-
Audi A4 B6 sedan bardzo słaby odbiór radia
lol - tak ludzie posty nabijaja..... zbednym pisaniem.....nie na temat
-
Audi A4 B6 sedan bardzo słaby odbiór radia
mi zakluca jak wlacze ogrzewanie tylnej szyby nie wiem czemu
-
Brak dźwięku w tylnych głośnikach
podepne sie pod temat, Mam concerta II i wzmacniacz( nie bose) wsiadam wczoraj do auta i slysze w tylnych syczkach jakby mucha bzyczala caly czas i nie ma innegio dzwieku do tego dolne duze tylne glosniki tez nie graly, poruszalem wtyczke w wzmacniaczu i prawe tylne zaczely grac ale w lewych tylnych drzwiach gra tylko syczek, coz sie moglo stac z duzym glosnikiem?
-
Brak oświetlenia przy otwartych drzwiach
Hej podepne sie. Mi nieraz w prawych tylnych drzwiach po otworzeniu ich nie swieca lampki we wnetrzu a nieraz swieca- cos nie laczy i bledy w vagu mam takie
-
Ciągle świecąca kontrolka tankowania - dystrybutor jak wyłączyć
dziwne ze 7 litrow rezerwa jak w vagu mam 13litrow wedlug kompa a na liczniku pisze 60km jeszcze ze zrobie a jak ruszalem bylo 150km i nagle sdpadlo jak przez kilka km poszarzowalem
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
a dlaczego jak wlacze ogrzewanie tylnej szyby to mam zaklocenia w cb i w radiu?
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
nie nie dziury robil nie bede a ten kabel tez drogi a swoja droga to nie ma anten odrazu z takimi cienszymi kablami?
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
a jak ta beczka wyglada i jak to zrobic? strace cos na jakosci w odbiorze?
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
panowie co zrobic jak kabel od anteny cb obciera sie przy otwieraniu bagaznika? jak temu zaradzic? moze sa takie anteny z plaskim kablem na koncu albo cos takiego?