Treść opublikowana przez k232
-
Nowa przepustnica zamiennik, czy ktoś używa ?
Siema, muszę kupić nową przepustnicę do 1.8 ADR bo z używanymi oryginałami nie mam szczęścia, czy ktoś używa w swoim samochodzie nową ale jakiś zamiennik i coś może od Siebie polecić ? Z jakiej firmy brać taki zamiennik?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Gdzieś czytałem że polecany do silników z grupy vag ale ja podziękuję po Twoim wpisie ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Pany a co myślicie o oleju Mobil 1 5W50 ? Ponoć to pełny syntetyk.
-
Ceny paliwa marzec 2026
O czym Ty do mnie rozmawiasz chopie? Jak tankowanie było po 4 zł to źle Ci było? Z tego co widzę to baryłka ma gówno do gadania, k**wy z rządu chcą się nazrec i cyk ceny kosmos
-
Ceny paliwa marzec 2026
Jak się cofid zaczął to ceny były mega niskie jak za paliwo, straty trzeba odrobić ?
-
Praca w częściach Volkswagen
No ja mam opcję w Volkswagenie, a wiesz czemu się zwolnili? Ciężko było czy mało płacone? ?
-
Praca w częściach Volkswagen
Siemka, jest ktoś kto pracuje na magazynie z częściami w salonie Volkswagena? Chciałbym znać opinię czy warto w ogóle tam iść do pracy.
-
Drży po odpaleniu
Jeszcze winny może być przepływomierz ale u Ciebie wywala błąd cylindra także szukaj w tym kierunku
-
Drży po odpaleniu
Tak jak napisałem, gdzieś na innym forum tak przeczytałem ? chyba, że to pisali o pompie wtryskowej ale to raczej w TDI a tu jest inny temat, no trudno ? A jakie mogą być objawy gdy pompa paliwa daje za małe ciśnienie ?
-
Drży po odpaleniu
Ja mam to samo, rozrząd miałem źle ustawiony było tak samo, teraz rozrząd zmieniony, ustawiony dobrze i dalej to samo , u mnie tylko tak działa na ssaniu ale wtedy bardzo czuć paliwo w środku auta i wydaje mi się, że mega dużo pali nawet przy jeździe na gazie. Nie mam zielonego pojęcia co to może być, może wtryskiwacze już nie dają rady, czytałem, że może pompka paliwa jest źle ustawiona i za dużo paliwa podaje ale czy to jest realne to nie wiem.
-
Wymiana zbiorniczka płynu hamulcowego w A4 B5
A w sklepach z częściami pytałeś? Nie znam tej firmy, którą wymieniłeś ale poszukaj jeszcze ?
-
Isofix do audi z 97 roku
Chciałem wiedzieć, czy ktoś ma zamontowany isofix w aucie z tego roku ? bez zdejmowania kanapy
-
Isofix do audi z 97 roku
Siemka , orientuje się ktoś czy do audi a4 B5 z czerwca 97 roku jest zamontowany isofix?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Też widzę za 72 zł 4 litry ale + kurier 20 zł to wychodzi na to samo co na allegro no ale co by się nie działo następnym razem wleje ten oleje skoro mówicie, że taki ekstra ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Gdzie masz taką cenę? 90+ kosztuje 4 litry na allegro a 5litrow w jednej bańce nie ma, na allegro widziałem tylko 4+1 i to już wychodziło około 120 zł
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Pytałem tego wyżej, bo widzę, że na temat olei musi dużo wiedzieć ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Do zwykłego 1.8 też można wlać ten eurol?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A co to ma za znaczenie czy doczytałem czy nie skoro wlał inny olej niż powinien? Odrobiłeś lekcję na przyszły raz , powodzenia ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
To prawda ale jakim trzeba być ... Żeby dać wolną rękę wyboru oleju mechanikowi.. ja zawsze kupuję sam, jadę na wymianę i na miejscu mi wymienia , nie wiem czy to takie trudne ?
-
Ceny paliwa marzec 2026
No, potwierdza się kolejna rzecz, że jesteśmy waleni bez mydła bo da się zejść z ceny..
-
Ceny paliwa marzec 2026
Bo gaz zimowy miał być do końca marca więc może zeszli już z ceny bo letni gaz w butli.
- Klema akumulatora 1.8
-
Klema akumulatora 1.8
Siema, czy może mi ktoś zrobić zdjęcie u siebie w 1.8 jak ma założone klemy na akumulatorze ? Moje klemy ledwo do połowy wchodzą na akumulatorze i wydaje mi się, że to może być problem na dłuższą metę.. klemy mam tak zapieczone że nie mogę ich rozszerzyć.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Bo dużo ludzi wkur******* na PiS rezygnuje z Orlenu bo to pisowska stacja ale Orlen ponoć przejął lotos także wszystko i tak do jednego worka ?
-
Akumulator 1.8 ADR
Kupiłem 52ah bo właśnie czytałem że lepiej mieć trochę większy niż za mały ?