Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Siema, muszę kupić nową przepustnicę do 1.8 ADR bo z używanymi oryginałami nie mam szczęścia, czy ktoś używa w swoim samochodzie nową ale jakiś zamiennik i coś może od Siebie polecić ? Z jakiej firmy brać taki zamiennik?
  2. Gdzieś czytałem że polecany do silników z grupy vag ale ja podziękuję po Twoim wpisie ?
  3. Pany a co myślicie o oleju Mobil 1 5W50 ? Ponoć to pełny syntetyk.
  4. O czym Ty do mnie rozmawiasz chopie? Jak tankowanie było po 4 zł to źle Ci było? Z tego co widzę to baryłka ma gówno do gadania, k**wy z rządu chcą się nazrec i cyk ceny kosmos
  5. Jak się cofid zaczął to ceny były mega niskie jak za paliwo, straty trzeba odrobić ?
  6. No ja mam opcję w Volkswagenie, a wiesz czemu się zwolnili? Ciężko było czy mało płacone? ?
  7. Siemka, jest ktoś kto pracuje na magazynie z częściami w salonie Volkswagena? Chciałbym znać opinię czy warto w ogóle tam iść do pracy.
  8. k232 odpowiedział(a) na Mlody33 temat w 1.8
    Jeszcze winny może być przepływomierz ale u Ciebie wywala błąd cylindra także szukaj w tym kierunku
  9. k232 odpowiedział(a) na Mlody33 temat w 1.8
    Tak jak napisałem, gdzieś na innym forum tak przeczytałem ? chyba, że to pisali o pompie wtryskowej ale to raczej w TDI a tu jest inny temat, no trudno ? A jakie mogą być objawy gdy pompa paliwa daje za małe ciśnienie ?
  10. k232 odpowiedział(a) na Mlody33 temat w 1.8
    Ja mam to samo, rozrząd miałem źle ustawiony było tak samo, teraz rozrząd zmieniony, ustawiony dobrze i dalej to samo , u mnie tylko tak działa na ssaniu ale wtedy bardzo czuć paliwo w środku auta i wydaje mi się, że mega dużo pali nawet przy jeździe na gazie. Nie mam zielonego pojęcia co to może być, może wtryskiwacze już nie dają rady, czytałem, że może pompka paliwa jest źle ustawiona i za dużo paliwa podaje ale czy to jest realne to nie wiem.
  11. A w sklepach z częściami pytałeś? Nie znam tej firmy, którą wymieniłeś ale poszukaj jeszcze ?
  12. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Chciałem wiedzieć, czy ktoś ma zamontowany isofix w aucie z tego roku ? bez zdejmowania kanapy
  13. k232 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siemka , orientuje się ktoś czy do audi a4 B5 z czerwca 97 roku jest zamontowany isofix?
  14. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Też widzę za 72 zł 4 litry ale + kurier 20 zł to wychodzi na to samo co na allegro no ale co by się nie działo następnym razem wleje ten oleje skoro mówicie, że taki ekstra ?
  15. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Gdzie masz taką cenę? 90+ kosztuje 4 litry na allegro a 5litrow w jednej bańce nie ma, na allegro widziałem tylko 4+1 i to już wychodziło około 120 zł
  16. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Pytałem tego wyżej, bo widzę, że na temat olei musi dużo wiedzieć ?
  17. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Do zwykłego 1.8 też można wlać ten eurol?
  18. A co to ma za znaczenie czy doczytałem czy nie skoro wlał inny olej niż powinien? Odrobiłeś lekcję na przyszły raz , powodzenia ?
  19. To prawda ale jakim trzeba być ... Żeby dać wolną rękę wyboru oleju mechanikowi.. ja zawsze kupuję sam, jadę na wymianę i na miejscu mi wymienia , nie wiem czy to takie trudne ?
  20. No, potwierdza się kolejna rzecz, że jesteśmy waleni bez mydła bo da się zejść z ceny..
  21. Bo gaz zimowy miał być do końca marca więc może zeszli już z ceny bo letni gaz w butli.
  22. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Dzięki ?
  23. k232 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siema, czy może mi ktoś zrobić zdjęcie u siebie w 1.8 jak ma założone klemy na akumulatorze ? Moje klemy ledwo do połowy wchodzą na akumulatorze i wydaje mi się, że to może być problem na dłuższą metę.. klemy mam tak zapieczone że nie mogę ich rozszerzyć.
  24. Bo dużo ludzi wkur******* na PiS rezygnuje z Orlenu bo to pisowska stacja ale Orlen ponoć przejął lotos także wszystko i tak do jednego worka ?
  25. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Kupiłem 52ah bo właśnie czytałem że lepiej mieć trochę większy niż za mały ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.