Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

em0t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez em0t

  1. em0t opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Mam pytanie bo jestem po wymianie dyszy rozpreznej . I mam pytanie w którym kierunku ma wskazywać . W stronę chłodnicy klimy czy tej chłodnicy w kabinie ?
  2. Witam , potrzebuje zeby ktos looknal ogarniety na loogi i zobaczyl czy wsio jest git . Przeplywomierz nowka orginal boscha . Bledow na kompie brak a ja mam wrazenie ze czasem jej brakuje mocy . http://vaglog.pl/log_256255.html http://vaglog.pl/log_256254.html http://vaglog.pl/log_256253.html Widzę ze nikt nie jest w stanie pomoc :/
  3. em0t odpowiedział(a) na TomOskroba temat w 2.0
    Odłączyć tego czujnika.zbytnio nie mógł bo na fisie my krzyczalo ze jest zepsuty sam u siebie sprawdzałem jak odlaczylem to odrazu komunikat że uszkodzony czujnik tak samo miał byś jak by był rozwalony . Sprawdź ta prowadnice bagnetu czy wgl jest od tego silnika . Musze zobaczyć bo ostatnio u siebie to wymieniałem i nr tego mam .
  4. Panowie czy wasze alt mają odcięcie ?. Bo dzisiaj przeciagnelem do maksa i nic nie było tylko pod czerwonym tak jak by rosły obroty i spadały nie przypominało to odcięcia
  5. Przepływa Boscha jak dobrze pamiętam . Tak coś czułem ze coś z przepływa nie tak . Jeszcze jutro sprawdzę czy napewno Boscha jest Obudowa jest Boscha ale nwm co tam w środku siedzi możliwe ze zamiennik
  6. witam . czy mogl by ktos ogarniety zobaczyc na te logi i powiedziec czy wszystko jest ok ? http://vaglog.pl/log_253706.html http://vaglog.pl/log_253707.html
  7. em0t odpowiedział(a) na Adrian9318 temat w 2.0
    Sprawdź czujnik położenia wału . Prawdopodobnie wysiada
  8. em0t opublikował(a) temat w 2.0
    Witam. Mam problem z średnim spalanie na fisie który nie może się unormowac albo cały czas idzie do góry jak daje gazu nawet na luzie albo spada. kiedyś tak nie miałem. Wgl zauważyłem że spalanie wzrosło. Na kompie brak błędów, odlaczylem nawet przepływke i dalej to samo. Nwm czy może sonda nie szwankuje? Tylko jak ja sprawdzić? Kabelek oczywiście mam
  9. em0t odpowiedział(a) na pawelle8 temat w 2.0
    Kolego to nie koniecznie może być wariator. Podobno napinacz łańcuszka też wydaje taki dzwiek
  10. em0t odpowiedział(a) na norbixon12 temat w 2.0
    Ns początku odłącz przepływomierz i odpal i zobacz jak chodzi
  11. A odpowietrzyles nagrzewnice i silnik? Bo jeśli nie odpowietrzyles nagrzewnicy to ci nie będzie grzala
  12. em0t odpowiedział(a) na fil-82 temat w 2.0
    Napisz do wandeja na forum om ma dostęp do części to ci wyceni.
  13. em0t odpowiedział(a) na fil-82 temat w 2.0
    VW i audi to to samo. W alt nie ma świec zarowych bo to benzyna
  14. em0t odpowiedział(a) na fil-82 temat w 2.0
    Hmm dziwna sprawa sam alt i właśnie na początku podaję paliwo i potem normalnie Krecisz i odpala. Spraedzales vagiem błędy? Przekaznik znajduje się Gdzieś pod kierownica ale nie powiem ci który. Jeszcze jest możliwość że ten zawór na listwie wtryskowej się nie otwiera trzeba by było obejrzeć wężyk do niego idący do przepustnicy możesz zassac i wtedy włączyć zapłon żeby przepompowalo paliwo. spróbuj dać jej plaka do dolotu i zobacz czy zagad jeśli tak to będzie problem z paliwem. Bo jak na plaku by nie dała życia to wtedy zostaje immo
  15. em0t odpowiedział(a) na fil-82 temat w 2.0
    A załącza ci się wgl pompa paliwa? Może przekaznik skończył już żywot. Zmostkuj na stałe żeby chodziła i próbuj odpalić ale też sprawdź czy się przewód nie zapchal. Musisz chwilę pokrecic żeby się odpowietrzylo.
  16. Kolego przerabialem temat tej.tulejki że zostaje na wahaczu. Wystarczy dobry ściągacz i po kłopocie
  17. Nwm u mnie na rurce był fabrycznie. Nawet w książce sam naprawiam audi jest napisane o tym otworze więc fabrycznie to musi byc
  18. Szakal jeśli jest oryginalny wąż to dziurkę w wezu będzie miał Bo dzisiaj swoje Alta odpowietrzalem i.właśnie miałem ten otwór fabrycznie
  19. Witam. Pilnie potrzebuję nr przewodu który idzie od nagrzewnicy do trójnika lub nr oringu który znajduje się w szybko złącze. Silnik 2.0 alt.
  20. Dokladnie tak jak napisał wihajster. Bo jak rozbierzesz amor na części pierwsze to go wciskasz i powinien się sam powoli wysuwac jeśli tego nie robi to masz winowajce. Bynajmniej u mnie tak było
  21. Kolego obejrzyj amory przerabialem to samo po wymianie kompletnych Wahaczy dalej stukalo winowajca okazał się lewy amor a dokładniej wyciekl z niego gaz a w naszych b6 są olejowo-gazowe. U mnie objawialo się pukaniem z lewej strony jak wpadłem w Dziurę lub po nich jechałem i na kostce Też stukal tak.samo jak z progu zwalniajacego zjezdzalem
  22. Zmień piasty ja u siebie też zmieniałem bo miałem przy hamowaniu bicie. Nowe tarcze też nic nie pomagały dopiero jak piasty zmieniłem problem Znikł
  23. em0t opublikował(a) temat w 2.0
    Witam. Czy mógł by ktoś w swoim alt podejrzeć miejsce łączenia skrzyni z silnikiem dokładnie trzeba zbiorniczek wyrównawcze zdemontować i jest dostęp. Bo mam otwór ale nwm czy coś tam powinno być czy nie
  24. em0t odpowiedział(a) na em0t temat w Audi A4 B6/B7
    Lukasz_mk2 mamy ten sam problem bo u mnie też z lewej strony. Ja już zamówiłem poduszke i zobaczymy. Tylko nwm kiedy wymienię Witam. U mnie problem rozwiązany. Okazało się że to amortyzator tak pukal. Po wymianie cisza. Amortyzator jak się wcisnelo to nie wracał na swoją prawidłowa pozycje. Z prawej niby jeszcze działał ale by się stało to samo. Bo wcisnelem go do końca i tylko syknelo i gaz uciekł i to samo co w lewym. Temat do zamknięcia . Więc kolego lukasz_mk2 obejrzyj amortyzatory
  25. em0t opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Czy miał ktoś problem z poduszka amortyzatora? Jakie daje objawy?. Bo u mnie coś puka ale komplet wahaczy zmienione, końcówki, Drążki kierownicze, i łączniki i coś puka nadal i nwm czy to nie poduszka. Bo zaczyna pukac na mocniejszych dołach i czuć to na karoserii. Szukałem za pomocą szukajki podobnych problemów/tematów ale nic nie znalazłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.