Treść opublikowana przez em0t
-
Dysza rozprezna a4b6
Witam. Mam pytanie bo jestem po wymianie dyszy rozpreznej . I mam pytanie w którym kierunku ma wskazywać . W stronę chłodnicy klimy czy tej chłodnicy w kabinie ?
-
Prosba o analize logow ALT
Witam , potrzebuje zeby ktos looknal ogarniety na loogi i zobaczyl czy wsio jest git . Przeplywomierz nowka orginal boscha . Bledow na kompie brak a ja mam wrazenie ze czasem jej brakuje mocy . http://vaglog.pl/log_256255.html http://vaglog.pl/log_256254.html http://vaglog.pl/log_256253.html Widzę ze nikt nie jest w stanie pomoc :/
-
Spawdzanie poziomu oleju
Odłączyć tego czujnika.zbytnio nie mógł bo na fisie my krzyczalo ze jest zepsuty sam u siebie sprawdzałem jak odlaczylem to odrazu komunikat że uszkodzony czujnik tak samo miał byś jak by był rozwalony . Sprawdź ta prowadnice bagnetu czy wgl jest od tego silnika . Musze zobaczyć bo ostatnio u siebie to wymieniałem i nr tego mam .
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
Panowie czy wasze alt mają odcięcie ?. Bo dzisiaj przeciagnelem do maksa i nic nie było tylko pod czerwonym tak jak by rosły obroty i spadały nie przypominało to odcięcia
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
Przepływa Boscha jak dobrze pamiętam . Tak coś czułem ze coś z przepływa nie tak . Jeszcze jutro sprawdzę czy napewno Boscha jest Obudowa jest Boscha ale nwm co tam w środku siedzi możliwe ze zamiennik
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
witam . czy mogl by ktos ogarniety zobaczyc na te logi i powiedziec czy wszystko jest ok ? http://vaglog.pl/log_253706.html http://vaglog.pl/log_253707.html
-
Problem z odpaleniem
Sprawdź czujnik położenia wału . Prawdopodobnie wysiada
-
Problem z spalaniem
Witam. Mam problem z średnim spalanie na fisie który nie może się unormowac albo cały czas idzie do góry jak daje gazu nawet na luzie albo spada. kiedyś tak nie miałem. Wgl zauważyłem że spalanie wzrosło. Na kompie brak błędów, odlaczylem nawet przepływke i dalej to samo. Nwm czy może sonda nie szwankuje? Tylko jak ja sprawdzić? Kabelek oczywiście mam
-
Regeneracja wariatora
Kolego to nie koniecznie może być wariator. Podobno napinacz łańcuszka też wydaje taki dzwiek
-
Falowanie obrotów, problem ESP
Ns początku odłącz przepływomierz i odpal i zobacz jak chodzi
-
Temperatura zadana przez sterownik silnika A4 ALT
A odpowietrzyles nagrzewnice i silnik? Bo jeśli nie odpowietrzyles nagrzewnicy to ci nie będzie grzala
-
audi a4 b6 alt nie odpala
Napisz do wandeja na forum om ma dostęp do części to ci wyceni.
-
audi a4 b6 alt nie odpala
VW i audi to to samo. W alt nie ma świec zarowych bo to benzyna
-
audi a4 b6 alt nie odpala
Hmm dziwna sprawa sam alt i właśnie na początku podaję paliwo i potem normalnie Krecisz i odpala. Spraedzales vagiem błędy? Przekaznik znajduje się Gdzieś pod kierownica ale nie powiem ci który. Jeszcze jest możliwość że ten zawór na listwie wtryskowej się nie otwiera trzeba by było obejrzeć wężyk do niego idący do przepustnicy możesz zassac i wtedy włączyć zapłon żeby przepompowalo paliwo. spróbuj dać jej plaka do dolotu i zobacz czy zagad jeśli tak to będzie problem z paliwem. Bo jak na plaku by nie dała życia to wtedy zostaje immo
-
audi a4 b6 alt nie odpala
A załącza ci się wgl pompa paliwa? Może przekaznik skończył już żywot. Zmostkuj na stałe żeby chodziła i próbuj odpalić ale też sprawdź czy się przewód nie zapchal. Musisz chwilę pokrecic żeby się odpowietrzylo.
-
Wymiana wahacza przedniego dolnego czy zwrotnicy?
Kolego przerabialem temat tej.tulejki że zostaje na wahaczu. Wystarczy dobry ściągacz i po kłopocie
-
Zapowietrzona nagrzewnica
Nwm u mnie na rurce był fabrycznie. Nawet w książce sam naprawiam audi jest napisane o tym otworze więc fabrycznie to musi byc
-
Zapowietrzona nagrzewnica
Szakal jeśli jest oryginalny wąż to dziurkę w wezu będzie miał Bo dzisiaj swoje Alta odpowietrzalem i.właśnie miałem ten otwór fabrycznie
-
PILNE. Nr przewodu do nagrzewnicy lub nr oringu znajdującego się w szybko złącze 2.0alt
Witam. Pilnie potrzebuję nr przewodu który idzie od nagrzewnicy do trójnika lub nr oringu który znajduje się w szybko złącze. Silnik 2.0 alt.
-
Diagnosta mówi, że zawieszenie ok a mi coś stuka
Dokladnie tak jak napisał wihajster. Bo jak rozbierzesz amor na części pierwsze to go wciskasz i powinien się sam powoli wysuwac jeśli tego nie robi to masz winowajce. Bynajmniej u mnie tak było
-
Diagnosta mówi, że zawieszenie ok a mi coś stuka
Kolego obejrzyj amory przerabialem to samo po wymianie kompletnych Wahaczy dalej stukalo winowajca okazał się lewy amor a dokładniej wyciekl z niego gaz a w naszych b6 są olejowo-gazowe. U mnie objawialo się pukaniem z lewej strony jak wpadłem w Dziurę lub po nich jechałem i na kostce Też stukal tak.samo jak z progu zwalniajacego zjezdzalem
-
Bicie piasty - problem.
Zmień piasty ja u siebie też zmieniałem bo miałem przy hamowaniu bicie. Nowe tarcze też nic nie pomagały dopiero jak piasty zmieniłem problem Znikł
-
Niewiadomy otwor
Witam. Czy mógł by ktoś w swoim alt podejrzeć miejsce łączenia skrzyni z silnikiem dokładnie trzeba zbiorniczek wyrównawcze zdemontować i jest dostęp. Bo mam otwór ale nwm czy coś tam powinno być czy nie
-
Poduszka amortyzatora
Lukasz_mk2 mamy ten sam problem bo u mnie też z lewej strony. Ja już zamówiłem poduszke i zobaczymy. Tylko nwm kiedy wymienię Witam. U mnie problem rozwiązany. Okazało się że to amortyzator tak pukal. Po wymianie cisza. Amortyzator jak się wcisnelo to nie wracał na swoją prawidłowa pozycje. Z prawej niby jeszcze działał ale by się stało to samo. Bo wcisnelem go do końca i tylko syknelo i gaz uciekł i to samo co w lewym. Temat do zamknięcia . Więc kolego lukasz_mk2 obejrzyj amortyzatory
-
Poduszka amortyzatora
Witam. Czy miał ktoś problem z poduszka amortyzatora? Jakie daje objawy?. Bo u mnie coś puka ale komplet wahaczy zmienione, końcówki, Drążki kierownicze, i łączniki i coś puka nadal i nwm czy to nie poduszka. Bo zaczyna pukac na mocniejszych dołach i czuć to na karoserii. Szukałem za pomocą szukajki podobnych problemów/tematów ale nic nie znalazłem