Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Harry Zott

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Harry Zott

  1. Mały up Panowie mam do kupienia Felgi 18 wzór rs6 jak myślicie zostawić obecne czy zmienić na 18? Obecnie są to Bbs-y 17 cali. Zdjęcie jest jeszcze na standardowych sprężynach na dniach wejdzie eibach pro kit -30..
  2. Od razu był zrobiony. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  3. Harry Zott odpowiedział(a) na rafik5544 temat w Audi A4 B7
    Miałem te Osramy dobra żarówka znaczna poprawa widoczności ale są mało trwałe po 7 miesiącach jedna wysiadła...
  4. A4 b7 2006r BPW aktualnie 324tys i o dziwo nadal jeździ!
  5. Próbowałem już sposobu z suszarka ale słabo to szło może dlatego że po prostu zbyt niska temperatura.. Starałem się rozprasować te zagniecenia żelazkiem przekładając to koszulką jakiś efekt jest, dziś jeszcze spróbuję z żelazkiem i rozmasowaniem zobaczymy co z tego będzie
  6. Koledzy macie jakiś sposób aby wskoczyła ona na swoje miejsce? Bo u mnie po przełożeniu żarówek nie potrafiłem ich niestety ustawić tak aby były w stałym miejscu są po prostu luźne..
  7. Harry Zott odpowiedział(a) na Harry Zott temat w 2.0TDI
    Zobaczymy co uda się wyciągnąć z tego dziadkowozu
  8. Harry Zott odpowiedział(a) na Harry Zott temat w 2.0TDI
    I tak właśnie uczynię. Na 170 po remoncie chyba można go bezpiecznie podkręcić?
  9. Koszt w serwisie niecałe 4zł szt
  10. Harry Zott odpowiedział(a) na Harry Zott temat w 2.0TDI
    Wrzuciłem w niego już zbyt wiele kasy na te chwile jest zrobiona góra silnika nowe szklanki wałek rozrządu kompletny rozrząd wraz z osprzętem jest przerobiona pompa olejowa zrobione turbo więc szkoda teraz aby kasa poszła w błoto.. Pewnie za te pieniądze które planuje wrzucić jeszcze w ten motor kupiłbym kompletny słupek ale wiadomo co się kupi? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  11. Harry Zott odpowiedział(a) na Harry Zott temat w 2.0TDI
    Wiem wiem.. Pierścienie mnie czekają w najgorszym przypadku wymiana tłoków.. Myślę że jest mega zabrudzony bo gdzieś musi puszczać ten olej brak wyciekow brak nawet najmniejszego dymku więc musi się to gdzieś zatrzymywać.. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka I w sumie do końca nie wiem czy ciąć czy zostawić boję się najbardziej dymienia przy przyspieszaniu cholernie jestem wyczulony na tym punkcie.. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  12. Ok to się wyposaże w te zatrzaski. Dzięki kolego Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  13. Czy kanapa w avancie jest tylko na zatrzaskach??
  14. Harry Zott odpowiedział(a) na Harry Zott temat w 2.0TDI
    Kolego obecnie jest 320 tys czy filtr jest od nowości nie jestem w stanie tego określić tylko jest taki problem u mnie puszczają najprawdopodobniej pierścienie albo uszczelniacze i wyrzucają olej bo ubywa go naprawdę sporo około 0,7L na 1000km. Pod koniec miesiąca mam termin u mechanika więc przy okazji chce zrobić program
  15. A nie myślałeś o wrzuceniu 18stek? Ja kupiłem do swojej b7 17 i powiem szczerze zginęły w tych nadkolach..
  16. A co myślicie o V-techu z Łowicza?
  17. Podpinam się do tematu!
  18. Cześć Tomek! Jaki świat jest mały...
  19. Witaj! Bierz AUDI! )
  20. Wybór padł na pro-kit w przyszłym tygodniu będą montowane
  21. Polecam plastdip motipa pomalowałem tym preparatem grill i przez 3 miesiące nie zauważyłem żadnych ubytków nawet po myciu na myjni bezdotykowej
  22. Świetnie wygląda na tych felgach!
  23. Harry Zott odpowiedział(a) na Harry Zott temat w 2.0TDI
    OK dzięki za odpowiedź z tego co wyczytałem podkręcenie nie ma sensu z aktywnym filrem więc po prostu go usunę
  24. Harry Zott odpowiedział(a) na Harry Zott temat w 2.0TDI
    Właśnie chciałbym porady czy warto usuwać DPF.. Czy może po prostu zrobić program na aktywnym filtrze?
  25. Harry Zott odpowiedział(a) na Harry Zott temat w 2.0TDI
    Na ile można taką 140 podkręcić? Silnik po generalnym remoncie pierścienie turbo wałek rozrządu szklanki itd.. Wrzucone jest w niego masa kasy... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.