Treść opublikowana przez mophk
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
do której godziny zazwyczaj siedzicie na tych spotach?
-
Mechanik- wymiana łańcuszka i napinacza 1.8T Lublin/ Puławy
dziś rozmawialem z kolegą, on poleca mechanika na okrzei w Puławach. mazda 2.0tdi rozrząd w 1.5h zrobił za 350zl... chyba tanio jak za tdi w takim czasie.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
akceptuje kwestie gdzie grot jest fatalny ale uważam ze w takim przypadku byłoby to widać. dlatego pytam o roznice które na pewno dyskwalifikują dany grot
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
heh, scyzoryki nie mają w ogole loga poza tym HAA (moj "ori" ma WITTE Welbert). a ten bez pilota zwykł klucz ma właśnie HUF i powiedział typ ze sie w ogole nie nadaje. coz miały być trzy kluczyki są dwa.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
a np. 0.1mm na szerokosci?
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
czy bardzo ważna jest szerokość i grubość grotu? gość moje groty wysmial ogólnie rzecz biorąc...
-
Mechanik- wymiana łańcuszka i napinacza 1.8T Lublin/ Puławy
a mowił coś o cenach?
-
przekładka na quattro
kolesie z shift-r.com powinni dać radę chociaz osobiscie nic o nich nie wiem (pytalem o przekladke 5b manuala na 6b manuala i byli chętni)
-
Mechanik- wymiana łańcuszka i napinacza 1.8T Lublin/ Puławy
co powiedzieli u maziarczyka?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to gdzie jedziemy?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jakby ktoś widział 8p z 1.6 z '05 z 6biegową do 15k na handel to dajcie znać - kumpel szuka
-
(Lublin)Instalacje LPG
to się odezwę, byle butla duża i zeby jechało
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
po prawdzie, parę rzeczy dlatego pytam czy ogarniają. niestety jestem lewy w sprawach mechanicznych i szczytem mojego grzebania w mojej to wymiana filtru kabiny i powietrza :-D dali mi dość sensowną cenę wymiany skrzyni na 6 biegową. ogólnie stage 1 też milusio wygląda. zobaczymy, póki co mam zero kasy i "miljart" pomysłów @Galetto nie mogę się doczekać :-D
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Siemanko, robił ktoś coś w shift-r czy lepiej do poniatowej/nałęczowa? pytam ogólnie.
-
(Lublin)Instalacje LPG
mi powiedział 2500-3500 do tego co mam w opisie. poki co zbieram kasę.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wszystko zalezy o czesci zalezy czy licznik masz przygotowany do odpalenia fis czujnik około 40zł plu kabel wystarczy glosnikowy około 1,5m mowie z duzym zapasem. zborniczek dwie opcje sa albo kupujesz z otworem juz pod czujnik albo samemu otwor robić. prowadzenie kabli do licznika kodowanie adaptacja wszystkiego. jest chyba patent na te spryski aby zmostkować piny gdym znalazł manuala na to bo to widze ze w B5 ogarneło by sie temat. jesli chcesz by ci ktos to robił to cie wykosztuje to niezle bo zabawa jest. samemu to jest 2h roboty kwstia za ile czesci znajdziesz na ta modydikacje licznik 200zł? manetka ok 80? czujnik przedział 40zł myslę (nie sprawdzałem cen z allegro itp , własna mysl cenowa) z jakiego na jaki chcesz zmienic bo tam by VDO lub JEAGER mozna je rozpoznać po zegarku? Licznik, manetka, czujnik sprysków i kostka szara(kupiona, czekam na dostawę) już są. licznik mam jeager a mam kupione vdo. vdo mam pin, jeager - walcze. kable serwisowe mam. przeraza mnie (i paru kolegów którzy umią grzebać coś w autach) poprostu długość instrukcji dostępnej nawet na naszym forum. jak już wspomnialem, nie mam narzędzi, lutownicy (kabe => lutownica potrzebna) ani garażu zeby na spokojnie nawet to robić pare dni.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a ja dalej nie wiem kto mi zrobi wymianę licznika na pełny fis + manetkę + poziom płynu sprysków itd :/ - albo inaczej, wiem ale nie wiem ile to powinno kosztować, przybliżone kwoty? niestety ręce mam dość lewe + zero narzędzi :/
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w Rudach kolo Puław jest polecany spec. mi powiedział śmieszną kasę za kilka rzeczy (biorąc pod uwagę, że el. to około 350zl a ja mam na kilku coś do roboty)
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
masz pewnie jeagera, potrzebujesz vag tacho. ja mam podobnie. jak bede miał czas, będę walczył.
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
możesz zalinkować konkretną ofertę oleju?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja niestety nie będę mógł być. wybaczcie praca niestety
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale raczej długo nie będę siedział nie lubie poki co jeździć wieczorem.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja autem z lpu więc daruje sobie moczenie dzioba
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
o, w środę to i ja bym sie pojawił akurat mam wolne we wtorki i srody.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Wracam do tematu. jaki kabel/interfejs kupić żeby ten pin zczytać? zegary jaeger z immo3 czy to musze wymontować licznik i jakoś pod sam licznik się podpiąć?