Treść opublikowana przez mophk
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja tylko sie dorzuciłem do dyskusji Piotrek także spokojnie...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
zgadzam się, ale z tym musze isc do kogoś, kto to mi wystroii, a te kompy od ecumastera mają bardzo fajny soft do strojenia, powiedziałbym "intuicyjny" nawet. a w zwykłym strojeniu masz rzeźbę w w jakimś winolsie czy innym edytorze heksowym.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja mam w awt me7.5 a i tak sie zastanawiam nad det'em lub pełnym ecu. zawsze wtedy sam mógłbym sobie sam kręcić.. rozwaliłbym se silnik to bym se rozwalił..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
det kosztuje sam z siebie 700zl. swap silnika ze dwa razy tyle. deta raczej latwo sie podpina. silnik do swapub też kosztuje i masz rebus co kupiles. no chyba ze grube mody z kutym beda to jeden pies moim zdaniem wtedy.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale jak to... półmetek?
-
AWT, czy warto inwestowac...?
ale jeszcze z 2k wisi do roboty... :/
-
AWT, czy warto inwestowac...?
z napraw koniecznych to ponizej 1k chyba będzie, moze 1500
-
AWT, czy warto inwestowac...?
to ja w pół roku wpakowałem około 8, mam plan na następne pare tysi i nie widzę problemu... skoro jest uszkodzony to za dużo za niego nie weźmiesz, zwłaszcza jak jest kompletnie w serii.
-
Swap głowicy 1.8 ADR do 1.8 T
W nowyszych b5 masz SAI. U mnie był. Co do EGR to nie wiem, pewnie niedługo sie przekonam :/
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
polecam nim trochę pooddychać skoro to takie zabawne, na pewno poczujesz się lepiej. Przy okazji instalka 8-9k to 6 generacja bezposredniego wtrysku do TFSI/FSI itp wynalazków do których zwykła sekwencja nie podchodzi.
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
zdrowy to on nie jest na pewno...
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
6-9k lub mniej jeśli chcesz dotryskiwać sobie benzynę. pewnie chodzi o to, że taki zbiornik może sie rozszczelnić, gaz jest .. gazem i jest trujący itd.
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
powiedz gazownikowi zeby ci ładnie schował guzik od gazu, a wlew był pod klapką. Musisz im dawać kwity ze nie masz lpg w samochodzie czy jak?
-
Na klimie falują obroty
obroty klimy? klimatronik ma ukryte menu:
-
Na klimie falują obroty
wymieniales licznik może? albo silnik? [emoji14] tu obroty pokazuje około 200 jakby ktoś się już bawil w offset jałowego. jeśli dobrze kojarzę da się tak ustawić żeby przy około 800obr było blisko zera. co do falowania jest raczej w normie bo to klimatronik czasem weźmie więcej dmuchnie czasem mniej. u mnie się wacha o około 30 obr bez klimy. 60 na klimie brzmi sensownie
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
da sie w tych silniczkach bmw je cofnać bez podłączania całej tej kablologii? jakaś bateria albo coś? zamontowałem silniczki i lampy dostały zeza a reszty jeszcze nie bede montował jakis czas...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie pisz "dziś" to chętnie nawet z pulaw przyjade :-D tylko jutro rano
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Lepiej napisz co Ci potrzeba ja nie dam rady bo praca do 1 w nocy ale moze ktos inny będzie mógł.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pisz do Galetto
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jesli mnie google nie kłamie to do 220 maks, 210 powinno dać radę ale wczesniej pewnie turbo sie skonczy
-
1.8T co potrzeba na około 300 km ?
opis co jest w temacie, co do kosztów to kwestia czy chcesz wszystko nowe, czy dopuszczasz używane graty i czy mówimy o kompleksowej robocie czy na raty. Np. na chwile obecną mozesz wymienić wtryskiwacze, zrobić sobie z 200km (ze 100zł). potem dokupić dolot (najlepiej zebyś miał zejscie większe niż k03 standardowe i przy tubinie miał zwykłą redukcję silikonową) za 350zł do turbiny, DP (2,75") za okolo 350-400zł. - to już powinno się jakoś zbierać. Nastepnie mozesz zainwestować w fmic'a 180mm wysokości lub większy (np. 23cm), żeby sie potem nie bujać z używanym. fmic kosztuje okolo 400zł za chłodnicę, a rury to różnie, jak sam zrobić to pewnie 300-400zł a jak warsztat to 1k pln. to jest mniej-wiecej gotowe pod k03s/rs/rs6 itd. zaleznie od turbiny powinno dac rade z 220km. W tym momencie sprzęgło powie Ci "bujaj sie sam, nigdzie nie ide" i trzeba wrzucić nowe np. z AWX (500zł). uważam, że po tym, aby zrobić 300km jest raczej spory skok z kasą i częściami na wymianę. turbo, wtryski, możliwe że kolektor wydechowy itd. w moim temacie opisalem chyba mniej wiecej co robilem zeby miec 200km. chociaż obecnie jestem fanem 1.8t z turbo td0419t
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
korby JR są złe?
-
Turbo padło szukam człowieka co zregeneruje i przygotuję k03 na 230 km . Proszę o pomoc
ceny sa rozne od 1300 do 2000-2500 zalezy co tam sie robi i u kogo
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wystroj pare samochodow na szerokopasmowce z lpg to bedziesz wiedzial, a nie wprowadzasz w blad setki ludzi, powinni banowac za takie rzeczy, wtedy kazdy by sie dwa razy zastanowil co pisze. Ale oczywiscie kazdy madry gaziarz powie ze sie nie da. To napisz jak jest i jak to się robi, przez pół roboty będę miał
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
bzdura. kolego, w tym samym poscie napisałem dlaczego i kiedy sie da to zrobić. zamiast nabijać sobie posty, może opisz jak to się robi.