Treść opublikowana przez mophk
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
ten akurat wyglada na jednotłok.. dopytaj jak chcesz o numer jaki to ma wybite wyglada na 97X wtedy moze i bedzie to samo co w c6.
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
w c6 było 345mm na jednotłoku, tu jest 360 na dwutłoku, wiec raczej nie to samo
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie widzę nigdzie mojego przeplatania mojej "wiedzy" z pytaniami... czemu jesteś zły, przyjacielu?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a ty masz pojecie, że sie pytam, a nie radze ludziom wszem i wobec co maja robic?
-
swap na me7.5
1) lepsze są te, do których są pełne opracowane tabelki definicji jak chcesz sie sam bawic w ciptuningi 3) co do gazu, to musi być elektroniczny, reszta moze być stara - ale nie odpalisz tempomatu AFAIK. 4) mozesz.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
byle duża locha tyle da radę przecież, nie?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja bym chciał około 200km/300nm mieć do tak 3500, potem może mi rwac asfalt. w takim przypadku raczej łatwej bedzie o dobor turbo chyba?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
korby jescze nie ma. czesc rzeczy dopiero bedzie. napisalem "nie chcialbym ruszać" a nie "wykluczam mody glowicy". turbo to jest drugie dno mojego pytania. 3000 obr full boost raczej nie trzeba..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
do daily auta, jaka jest sensowna maksymalna moc/niut? jest fmic 230, dp 2.75", przelot na tlumikach, tip pod turbo, kuta korba, tloki seria, me7.5, maf 3", wtryski odp do mocy, pompa paliwa dobrana do mocy, kolektor z nierdzewki chinol o ile znajde, walek adr, sprzeglo obecnie awx ale jesli nie wyrobi to sie da albo kevlar albo coś lepszego, bedzie chlodnica oleju na termostacie (nie wiem troche jaki rozmiar bedzie sensowny). raczej nie chce ruszac glowicy poki co, panewki sie wymieni jesli beda mialy oznaki zużycia.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
sprawdzałeś podczas jazdy czy na postoju? mimo wszystko za dużo na postój albo duzo za malo :-D
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
bo to lepiej brzmi. ja szukalem po numerku i wyszło mnie tak jak mowisz. jako że #CebulaBardzo to bede je gonił jako bexowe..
-
Gdzie w Lublinie montować instalację LPG?
też polecam soula. daj mu chwile, bo chyba jest na wolnym
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
wymyslil ktoś jakiś ładny sposób dla lifta może?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
za ubogo pewnie masz, jedz do kogoś na logi chociaz dynamiczne
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
paliwa oczywiście
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
czy pompa z audi 80 2.0 jest mocniejsza od seryjnej b5 q 1.8t? taka zamiana ma sens? czy lepiej dać np. pompkę z s4b5?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
@basstech dzwonilem kiedys po całym lublinie i d*pa. W LPU jest jeden koleś ale obawiam się że bierze srogi hajs i jest strasznie mądry.
-
Złomowanie Auta Lubelskie
pytalem kiedys o to pierwsze oto odp: "słuchaj, taki miras, który ma takie cos, to bardzo bogata osoba, która nie będzie ryzykować swojej licencji dla takiej akcji" - chcialem kupic jakąś bemkę do uczenia się **tylko** na torze wiec nie chcialem placic oc/przegladu. co do drugiego przypadku, poprostu rozbieraj fute i oddaj na złom, wtedy chyba bez problemu.
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
@up, nie cudowałbym. zwrotki są mega tanie (100-150zł?) a duzy wieloklin i tak trzeba z tego co wiem.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a tam Ci po prostu nie ociera coś? u mnie jak robilismy sprzęglo to brzęczało. osłona bodaj wibrowała. U znajomego też sie coś spierdacyło i było coś podobnego.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
witam cie mam takie pytanko posiadam silnik bfb i chcial bym softa na 200km juz nawet mam umowiony termin wtryski moge dolozyc ale mam problem z dp iz auto jest z Dani a tu jak wytne kata to nie przejdzie mi przegladu musze miec katalizator da rade jakos to zrobic bym nie musial go wycinac a zeby bylo dobrze??tam sprawdzaja spaliny, obd check czy modyfikacje? 2 przypadek to się da zrobić u tunera a 3ci wystarczy np wybebeszyc kata. w 1 raczej ciężko będzie coś wymyśleć. widziałem kiedyś takie tuningowe katy z normami od 3 do 5 z przelotem do xxx km
-
Bandaż termoizolacyjny a turbo
nie będzie miało to negatywnego wpływu.
-
Bandaż termoizolacyjny a turbo
lepiej miec taki bandaż niż nie mieć np. na kwasiaku. pomyśl tak. kat za turbo u nas ma powiedzmy 700*C (moze być wiecej nie wiem) w środku. Ogolnie zimny to on nie jest. metal jest dobrym przewodnikiem ciepla wiec niech będzie że okolo polowy ciepla wydostaje sie z kata (no dobra przyjmuje że mówimy o DP z kwasówki) i całe to cieplo nagrzewa wszystko w okolo. bandaż blokuje większą część tego ciepla w srodku kata. W moim setupie mam osłonę z alu, dp z kwasówki + bandaż i stożek z tipem. osłony nie dotkne na dłużej bo jest bardzo ciepła ale tip stożek itd jest chłodny. ogolnie osobiscie polecam.
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
szczerze to nie wiem co to za wiązki i wolałbym nie mieć Cię na sumieniu.
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
rzuce tam jutro okiem. moze mi się pomylily wiazki bo było ich 8 sztuk :-D a co z przodem? przekladalem wiązki i bez zmian ew. bez domykania lub otwierania z "komfortu" :/ może to trzeba jakoś zakodowac? odlaczyc aku w max pozycji, poczekac, podlaczyc aku, szyby w dol a potem górę?