Treść opublikowana przez mophk
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
http://www.mdracing.co.uk/gallery_rs4_bosch_044.asp - numer tam jest zły, 895201779H jest poprawny. ja montowałem w ten kosz 40stkę i wszystko pasuje. może nie jakoś ciasno ale względnie w porządku. jedyny problem po tym montażu to cofające się paliwo.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
zamontowalem pompe boscha 040 w koszyk. niestety paliwo sie mi cofa i bardzo ciezko pali. usunalem ten fabryczny zaworek na pompie na rzecz zwyklego krocca zgodnie z porada na grupach fb. niestety to nie pomoglo. czy ma ktos może jakas sugestie co z tym zrobic?
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
jakies szczegóły montażowe?
-
[B5 AWT] 1.8TQ - Sleeperski Avant
08/08/17: czas na mały update chyba zrobiłem przelot na dwóch tłumikach (bo to daily) 2,75" Zmieniłem rolkę: chcę zmienic opony na 235 lub 245/40. dołożone dystanse 15 tył 13 przód Rolka nadkoli - tył wyszedł zajefanie, spokojnie opony pomieszczę ale przód muszę jeszcze trochę naciągnąć dołozone duże lustro prawe grill ala rs: usunięte znaczki z klapy poza pierścieniami, polerka,zaprawki wosk, zabezpiecznie opon i progów Zamontowalem pompę boscha 040 - całkiem spoko, tylko głośnawa ale jezdze bez wykladziny z typu (mam taką gumową cienką) w tej chwili robi się rozrzad, łożyska z tyłu, wahacze z przodu i alternator niedlugo: swap na dqt, shortshifter w niej, wmiana oleju w skrzyni i dyfrze nowym. hybrydowe turbo bo tylko tego mi juz tylko brakuje. Wrzesien/paź: zderzaki s4 b5 przod i tył.
-
Wymiana rozrzadu
z tego co wiem, Lechu ma zarąbany kalendarz na łohoho i nie odbiera od obcych.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a, no tak. jak pierwszy raz czytalem posta to był chyba ten co piszesz. sorry za zamęt. dlugo go juz masz?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
rzecz w tym, ze sam myslalem ze na jakims custom baranie. sam osobiscie mnie zj***l ze na takim dokładnie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
geremi na takim zrobil 329km w 1.8t na k03... ;-)
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
ale masz sterownik od dynamicznego?
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
a przy odpalaniu auta slychac te silniczki? @booolek
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
pisałem pw, ale się tutaj jeszcze przypomne.
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
to sa te uniwersalne?
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
w sensie komp silnika? jak tak, to wystarczy dobrze skręcić i tyle pare razy juz to robilem i w a4 i a6 b5/c5
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
ile chcesz dać za kompletna wiazke? moge zagadać do kumpla czy ma jakas liftowa i pojade wyciac jesli cena będzie spoko.
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
pociętym wiazkom mowimy nie. kup jedna w całości i tyle serio. polozysz to wtedy w 30min a nie tydzien
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
nie rozumiem co dokładnie potrzebujesz? jak masz komplet to masz wszystko co trzeba. mam znajomego, jak się z nim dogadasz co do ceny to moge podjechać wyciąc ci co tam potrzebujesz bo ma kupe b5 na graty ale nie ma czasu na takie pierdoły.
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
to jest okolo 4 srubek. jak sie bedziesz spieszył, to nie musisz tego skręcać.
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
podłacz silnik pod wiazke przednich drzwi np.
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
a przepis albo ogłoszenie 'sprzedam'?
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
i jak idzie?
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
np, ale były jakieś bardziej ori, właśnie jak pisales ze skody czy coś
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
problem jest tylko z liftem. do przedlifta masz uniwersalne na allegro po pare zł
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
do przedlifta jest kilka opcji p&p przeciez
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
zrob fote tych spryskow
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
ja chciałem z kątowników coś ukleić wiec daj spokoj.. byle to nie raziło w oczy i się trzymało.