Treść opublikowana przez mophk
-
Brak głośników tył
w gwoli jasnosci dla przyszlych pokoleń, w liftowych boczkach wygląda to tak: #rzeźbaMocno
-
Audi 1.8T quattro na td04hl
Ta pompa pasuje p&p do b5 w quattro? nie mogę nigdzie znaleźć takiego info :/
-
Sprzęgło 1.8t quattro
sashs lub luk pod AWX. powinno ogarnać cywilne projekty.
-
B5 1,8t quattro w 6ciu biegach?
przełożenia.
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
jeśli ENV/FTM podchodzi pod zestaw AWX to w sumie po nic. mniej rzeźby dla mnie.
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
a tak przewrotnie troche, 1.8t awt + skrzynia ENV lub FTM, która jest na tarcze 240mm i ma dwumas. Co można założyć? zestaw valeo 1masu pod silnik dawcy skrzyni? nie rozumiem trochę czym sie tu kierować. zwykły zestaw jaki był juz milijard razy omawiany tutaj na 1mas? chciałbym /raczej/ zachować dwumas.
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
z a4 b6 z odpowiednim elementem zawiechy kupisz od kolegi krycha duzo taniej i bez problemu. ostatnio miał 3 kpl
-
Brak głośników tył
takie pytanie. Czy w tapicerce tył sedan występowały głośniki? poki co nie znalazlem. Czy może ktoś mi potwierdzic, że w tapicerce są oznaczone miejsca pod głośniki? da sie to jakoś sensownie wyciąć, żeby tam coś wpakowac? ogolnie rzeźba straszna ale jeśli można to ładnie zrobić to chyba warte zachodu?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
cisza przed burza lub moto arena :-P
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
bardzo popularne rozwiązanie. ile chcesz zrobić?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a gdzies znajde jakies s4 b6/7 na graty? tarcz nie mogę znaleźć :/
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
raket fjuel może od razu lejcie..
-
Czy ten zestaw podejdzie ?
powinien, ale jak nie jesteś manualny to będzie raczej ciężko.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
ile będzie kosztował *najtańszy* zestaw 345mm pod zaciski a6c6 tarcz + klocków? Może się zużyć w ciągu pol roku, ale żeby to hamowało. zimmermany wiem ze są 340 zł za sztuke tarczy i 400 komplet klocków ferodo.
-
B5 1,8t quattro w 6ciu biegach?
zwrotnic bym nie liczył (ani przegubów) bo te są pod duże heble, a chyba w takich modach już sie też myśli o hamulcach... jest podobno za długa.. Podobno skrzynie z 2.8t są wymienne z tymi z 1.8t a przynajmniej moją DWR.
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
ja mam chipsa i graty gazowe na 300+ (no, poza wtryskami bo to byłby bez sens obecnie) i jak mi sie bron boze gaz skonczy to nie czuje momentu przełączenia ani w trakcie jazdy i tu i tu idzie jak zły. kwestia wystrojenia. Swoją drogą, Gregor jak stroi fury to na lpg ma 2-3 KM wiecej vs pb95.
-
Ramka 2din co myślicie?
czy jest jakaś tańsza alternatywa dla tej ramki za prawie 200zł? lekka przeróbka z b6 może?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
niby czemu? takie jeden koles do siebie pakował. tez mialem obiekcje bo wygladaja na takie z automatu ale takie mają być
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
15k nalatane. nic nie czuć nigdzie. tylko jak tankuje i odczepam pistolet
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
http://i.imgur.com/FZdBlS0g.jpgto już mam także nie potrzeba. czyli tylko tarcza jest do kupienia z s4b6/7 a reszta siada bez problemu?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
poprawcie mnie jeśli sie mylę: półosie na duzy wieloklin, zwrotki z b6 + wahacz + zacisk a6c6 z tarczy 347mm + klokcki 347mm + tarcza s4b6/7 + osłony paethon lub w8 i bangla, tak? nie da sie w żaden sposob przerobić tych tarcz 347 zeby pasowały do tej zwrotki od b6?
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
z tego co słyszałem to ac01 jest albo awaryjny albo problematyczny. a na lepszym reduktorze da ci konkretne cisnienie i bedzie jak skała
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
czyli nawet nie jestem szympansem? pszypau...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tej, nie kradnij mi pomysłu na turbo w poniedziałek będę wiedział dokładnie, ale bliżej 200. chyba że o coś innego pytasz, jak cos to priv
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a z ciekawości, jak to jest z tą homologacją przepustnicy z ecumastera itd? z prawnego punktu widzenia, nie można tego używać i spoko, ale z polskiego, praktycznego punktu widzenia, są jakieś przeszkody w używaniu tego wszystkiego? Chodzi o to, że ten sprzęt jest 'średnio' stabilny i można się rozbić bo coś padło? Na torach raczej ciezko jest sie rozbić o drzewo na poboczu