Treść opublikowana przez mophk
-
1.8T 16l/100km.
u mnie w mieszanego trybu 100km trasy 20 miasta wychodzi mi jakoś 12-13 litrów ale mam chipa + q i jade 120km/h minimum bo Ska . po miescie tylko to sie boje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
syndrom sztokholmski mam powoli z tobą no to zamawiam i będę męczył.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
czy jest ktoś w lubelskim, kto mógłby za mnie ogarnać temat przekładki dwumasy na 1mas + sprzęgło? w zwiazku ze zmianą roboty nie mam czasu na latanie po szrotach, mechanikach i odbieranie paczek od kurierów... pytam na zaś, na chwile obecną brak kasy na jakieś grubsze dłubania a z tego co wiem to trzeba troche mieć. gdzie wymienie całość najtaniej/najszybciej? najlepiej w sobotę. jest sens np. rozmontować całość, sprawdzić stan i decydować czy tylko sprzęglo awx czy 1mas+ sprzęgło?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
zależy od licznika. w jeager "ni do se rody" a vdo raczej bez problemu. bede w lublinie, mogę sprawdzić moimi kablami pro bono.
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
czyli: potrzebuje Sachs 3000844701 + DM za 900zł? nie da rady jakaś używka czy to raczej ryzyko?
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
czyli zestaw AWX też muszę przerabiać czy po prostu sugerujesz mi kupno 240mm i robienie "customa"?
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
z mocą nie powiedziałem ostatniego słowa sprzęgło do mojego kosztuje około 400zł, z tego co wiem bo było to napisane miliard razy mogę dać od AWX komplet (koszt jakieś 500zł?) ale mam pewne obawy i tyle. Owszem zgadzam się, rozdmuchiwanie w mojej sytuacji sprawy do obijania tarczy kewlarem i robieniem customa jest bez sensu o tyle chciałbym otrzymać informacje "ten zestaw <numer części> będzie na 1000% pasował do twojego silnika i skrzyni" i nie po to żeby kogoś ścigać, że podał mi złe info ale żebym miał świadomość, że zrobiłem wszystko, żeby to pasowało jak trzeba. obawy wynikają z tego przykładowo: ostatnio się doczytałem że nie wszystkie AEB był kute fabrycznie i ciężko dorwać kute graty z tych słupków - byłem przekonany (tak jak w sprawie sprzęgła) że każdy AEB był zakuwany tak samo nie każdy wałek/głowica ADR będą takie jak trzeba. Lub inna sprawa, kupiłem ori filtr paliwa zgodnie z etką i stroną sklepu do mojego. szczęśliwy zaniosłem do mechanika "ło panie, to nie pasuje" i teraz się bujam z filtrem bo od czasu zakupu do próby montażu minęło z miesiąc. a stracić 500zł na złą część to jak stracić 1000.
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
czeski film, ale wg danych z przepływki koników z 190-210 a momentu nie mam pojęcia
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
a jest ktos kto po prostu robi to od a do z? nie chcialbym kupic złych części zaczelo mi sie sprzęgło slizgac ;(
-
Jesli ktos szuka dobrego elektryka to polecam -Krzysztof Tarka
Ktoś ma info co ten Fachowiec robi? jaki zakres usług i ceny?
-
Skrzynia do 1.8quattro
nie sprawdzalem 2jki. ostatnio przy 6.5k obr na 3jce było chyba 120-140 (raczej bliżej 140 bo raczej sie stresowalem ze dostanę mandat ). nie wiem dokładnie bo starałem sie nie rozbić z Galetto na pokładzie nie twierdze ze to najdłuzsza skrzynia w ogole - wręcz przeciwnie, tylko mowie o tym co jest w ettce jesli chodzi o rok 00 w 1.8t skrzynia ma kod DWR
-
Skrzynia do 1.8quattro
kolejny temat umar pewnie ale zapytam Czy jesteście 10000% pewnie że 2.5tdi podejdzie do quattro? to nie będzie przesadna rzeźba? obecnie mam najdłuższa skrzynie jaka była montowana w oryginale z ratio 3,88 chyba.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
chętnie sie wypowiem jak skonczy u mnie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Rogowski do seryjnego 1.8t chciał 2.5-3,5k. jak masz jakies mody to u niego pewnie będzie 3.5k-4.5k
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
raczej idą na ilość z tego co sie dowiadywałem. Może do Soul87 podbij? ;]
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Lubie to Nikt nie odbierał - przypuszczam ze 16:50 to za pozno
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dzięki - mega głupio było już Cię męczyć z tym też
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nikt nie wie o co mi chodzi i nigdy tego nie robił.. trudno. dzięki za chęci panowie!
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
neomobile - "mniej niz 100zł, raczej cały dzien potrzeba" mobilem - nie robimy autoronik - nie robimy jakieś inne?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja samochodem jeżdze od 3 miesiecy wiec powoli robie listy rzeczy potrzebnych poki co brak kasy ;]
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jeszcze sie nie dorobiłem . dobra podzwonie i zapytam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ale to raczej wymaga wykręcenia licznika przeze mnie i im dostarczenia, nie? jakieś inne propozycje?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jakie są ceny wymiany wyświetlacza fisu w lubelskim? gdzie to robią dobrze? wyświetlacz mam juz nowy i chciałbym podmienić.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
najtaniej (chyba) będzie kupic pół obudowy lub grot http://allegro.pl/grot-scyzoryk-kluczyk-obudowa-audi-a3-a4-a6-a8-i5963405443.html
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
najwczesnej chyba o 19 byłbym na miejscu :/