Treść opublikowana przez miszaq92
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Ja mam tylko nadzieję, że to cholerne pukanie w końcu ustanie po wymianie tych amorów :/ /edit Witam, jestem po wymianie amortyzatorów różnica znacząca w jeździe, samochód trzyma się pewniej drogi, ale co do stukania/pukania może minimalnie się zmieniło, choć nadal stuka No nic, trzeba szukać dalej. Stare amory miałem SACHS, czy takie szły na pierwszy montaż?
-
Ocena sprawności amortyzatorów
a jaki to może być mniej więcej koszt?
-
Ocena sprawności amortyzatorów
wymiana amortyzatora 70zł, nie bardzo się dogadałem czy odboje i osłony wymienią w cenie amora czy coś dodatkowego trzeba dopłacać, jak myślicie?
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Umówiłem się na wymianę amortyzatorów, mam na wtorek termin, postawiłem na Kayabę po 170zł za sztukę do tego nowe osłony i odboje, zobaczymy czy to pomoże...
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Cos do 400 max
-
Ocena sprawności amortyzatorów
excel-g kayaba warto takie brac?
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Tak bede robil
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Mam swojego mechanika, bardzo dobrego i nie stwierdził on nic niepokojącego na razie
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Ojciec ma passata b4 i to jest dopiero czolg, ale coz... Era dobrych samochodow umarla ponad 15 lat temu. Jak ogladalem amortyzatory, oraz testowalem je domowym sposobem to wszystko bylo w normie, bez zadnych wyciekow oleju itp. Na razie jezdze, stukac stuka, wymienilbym... Gdybym mial pewnosc co to, a bogaczem nie jestem zeby az tak zaryzykowac. Ale dzieki za udzielanie sie w temacie
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Caly czas czuje ze plywa, choc z tym jest roznie, raz plywa, raz nie. Dziwna jest sytuacja jak np wycofuje i skrece do konca w prawo to go buja na boki/kolysze. Cos rowniez stuka i stwierdzil ze to niezabezpieczony przegub wewnętrzny ktory sobie mimowolnie "lata" kazal zabezpieczyc
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Juz mi szkoda kasy na te stacje :/
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Tak to wygląda, gość na stacji mówił że jest w porządku. Mi się wydaje, że za mało.... ktoś krowy woził tym samochodem?
-
Czy to może być powodem stukania?
drążki niedawno wymieniałem, maglownica sprawdzona. Przy gwałtownym ruszaniu, albo przy wyprzedzaniu na lekkich koleinach muszę trzymać mocno kierownicę bo samochód strasznie mi ściąga na bok, wręcz wyrywa mi kierownice w lewą stronę. /edit Panowie, właśnie wróciłem ze stacji diagnostycznej, odczyty z amortyzatorów gość mówił, że dobre (sami zobaczcie bo nie wiem jaką oni tam mają miarę...) a odnośnie pukania, mówił że na przegubie wewnętrznym (półoś) to całe ''zabezpieczenie'' z lewej strony lata sobie luźno i trzeba je zabezpieczyć, bo prawa strona jest w porządku, więc nie bardzo czaje o jakie zabezpieczenie chodzi. Poniżej zamieszczam odczyty:
-
Czy to może być powodem stukania?
słyszałem że na stacji może nic nie wykazać
-
Czy to może być powodem stukania?
czyli nie mam żadnej pewności, że gdy wymienię amortyzatory to pukanie ucichnie
-
Czy to może być powodem stukania?
czyli całe amorki? Jeszcze rano mam objaw jak cofam z garażu i wykręcam tyłem mocno w prawo to mi tak buja samochodem na boki.
-
Czy to może być powodem stukania?
drążki wymieniałem miesiąc temu Nie ma stuków podczas manewrowania na brukowanej nawierzchni /edit Panowie, zeby sie upewnic ze to na 100 proc. Amortyzatory chcialbym podac nowe objawy jakie zaobserwowalem: sciaganie auta w lewo przy gwaltownym przyspieszaniu i hamowaniu oraz efekt skaczacego kola po wjechaniu w dolek, czy to amortyzatory? Oraz czy jezeli jest padnieta poduszka to mozna wymienic sama poduszke?
-
Jakie lejecie paliwo?
Ja słyszę przeróżne opinie typu: lej lepszą, bo ta zwykła to z rzepakiem mieszana a generalnie nie odczułem różnicy między vervą a zwykłą ON, choć bardziej mi zależy na odczuciach pompowtrysków
-
Jakie lejecie paliwo?
W sumie to nie ma w 100% jasnej opinii na ten temat Co człowiek, to opinia.
-
Jakie lejecie paliwo?
Czyli rozwiązanie jest proste: Lać zwykłego Diesla?
-
Jakie lejecie paliwo?
Mnie rzekomy ''większy kop'' nie interesuje bardziej mi zależy na tym jakie paliwo będzie ''zdrowsze'' dla pompowtrysków, zwykły ON czy ta Verva i inne V powery.
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
Odświeżę temat, bo nie chcę pisać nowego. Jakie byście polecili lampki do oświetlenia tablicy rejestracyjnej LED z allegro, żeby to miało sensowny efekt, a nie 2 białe pionowe kreski w dół http://allegro.pl/podswietlenie-led-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a3-a8-q7-i4973964167.html Coś takiego by było OK?
-
Jakie lejecie paliwo?
czyli mówicie, nie warto przepłacać za Verve?
-
Jakie lejecie paliwo?
Jak w temacie. Z czystej ciekawości co lepiej zalać do 1.9TDI AWX, verve czy zwykłą ON? bo słyszałem, że verva jest sucha i wtryski tego nie lubią
- Zawieszenie b6