Treść opublikowana przez Jakub_electronic
-
Prośba o weryfikację kodów błędów A4 B6 Avant 2004r
a co sie dzieje? coś nie działa? próbowałeś kasować te usterki?
-
ogrzewanie a czujnik temperatury
a jak leci zimne to przewody od nagrzewnicy masz ciepłe?
-
Swiatła przednie
chodzi ci o regulacje?
-
Przyciemnianie szyb
na tvn turbo w programie 101 napraw gościu przyciemniał sam
-
Dobry środek do czyszczenia aluśnych
kiedyś widziałem na allegro kwas do aluminium i robił robote
-
Które felgi wybrać [ANKIETA]
też spoko
-
B7 Hak avant vs sedan
potwierdzam pasuje bez problemu
-
Czerwone BREMSE po zmianie klocków!
A masz odpowiedni stan płynu hamulcowego? Jak masz min to też będzie świecić kontrolka
-
Nadkole przednie B6 do B7?
nadkole powinno byc to samo
-
wyciek oleju z kompresora klimatyzacji
regeneracja lub wymiana kompresora
-
możliwości montazu spryskiwaczy pytanie
musisz wymienić zbiorniczek i dokupić pompkę do sprysków na zderzak
-
zablokowany bagażnik
sprawdź wiązkę między karoserią a klapą
-
Kilka błędów
odłącz klemę na 5 min i zobacz
-
interfejs na bluetooth
nie polecam
-
nawiew szwankuje
obstawiam na tranzystory w oporniku dmuchawy
-
1.8T AVJ - Nie grzeje na wolnych obrotach
w punto miałem też taką sytuację, okazała się nagrzewnica zakamieniona
-
bad 00604
silniczek lub przewód uszkodzony
-
Akumulator a brak ogrzewania A4 b6
a jak jechałeś miałeś wskazówkę od temp na 90 st?
-
Problem z nawiewem, parujące szyby
klima ci działa? sprawdź odpływ wody z parownika
-
a4 b6
pasy i poduszki podłącz normalnie tak jak było. w sterowniku trzeba usunąć zapis wyzwolenia. możesz spróbować zrobić to vcds. jak nie pójdzie vcds to trzeba go wykręcić i ręcznie to zrobić. jak nie ma kto ci tego zrobić to wyślij do mnie sterownik zrobie ci to.
-
Wyciek płynu chłodzącego
wjedz gdzieś na kanał i zobacz od spodu czy gdzieś nie wycieka
-
Zaswieca sie esp przy skrecie w lewo
sprawdz w blokach jaki kąt skrętu masz na wyprostowanych kolach
-
[B5 AFN] Ściąga przy hamowaniu
kiedyś miałem podobną sytuacje w aucie i winne były przewody hamulcowe elastyczne (zatkane)
-
Czujnik położenia pedału hamulca - 2 czy 4 Piny
a masz tempomat albo esp?
-
Problem z recznym prawie go nie ma
linki najlepiej wymieniać parami, one się rozciągają