Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miecio7934

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miecio7934

  1. miecio7934 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie ma ktoś w swoim avancie zmienioną dokładkę podobną jaka jest w rs4 ? coś takiego http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/28/Audi_RS4_B7_4.jpg z tym że ja bym to widział bez tych kratek czy co tam jest chciałbym wsadzić takie końcówki do zderzaka slinowego ale nie wiem jak by to wygladało
  2. Skoro mówimy o błędach i o kasownikach to pytanko do Was kto ma dany kasownik Jaki rezystor siedzi w środku? Chodzi mi o postojowe przod Rados90 nie da się usunąć vagiem błędu zarowki ☺
  3. zarzucisz apką w celu przetestowania być może coś nowego wymyślimy
  4. Dev czemu masz pw wyłączone ? o tej porze nie będę do ciebie dzwonił
  5. miecio7934 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie ktoś regeneruje zaciski hamulcowe z malowaniem ? jaki koszt mniej więcej ? jaki kolor pod czarną budę najlepiej pasuje ? dalej iść w srebro ?
  6. Problem rozwiazany nie podpiolem żółtej wtyczki do modulu od strony liczika
  7. panowie oddałem kierownicę do obszycia po demontażu ( oczywiście aku był wyłączony) wywala mi błędy 01587 - Igniter 2 for Airbag; Drivers Side (N250) 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent - MIL ON 00588 - Airbag Igniter; Driver Side (N95) 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent - MIL ON wykasować się nie da, błąd zaraz powraca czy o czymś nie zapomniałem podłączyć ? bo na to wyglada kierę mam z multifunkcją gdyby to była taśma przyciski na kierze by nie działały ani się nie podświetlały
  8. pytanie bardziej do tych co już robili lub wiedzą co i jak 1.8t BFB zmieniam - wtryski - fmic - dp - tip - turbo K03RS2 od gregora zostaje seryjny wydech, pompa paliwa, kolektor oraz sprzęgło seria jakiej mocy/momentu mogę się spodziewać oraz co by się przydało zmienić ?
  9. dzięki panowie
  10. Od 3 lat tylko 5w40 valvoline wczesniej niemcy lali 10w40 castrola sratola... wyczyszcze i zobaczę
  11. Witam szanowne grono dziś przypadkiem natknolem się na dziwna substancje wewnatrz gumowego laczenia trojnika zaznaczony na zdjeciu http://images77.fotosik.pl/257/98bab8ed4ffe06f6.jpg Konsystencja geestego olejiu kolor czarny czasem brazowy a blizej tego zaworka sladowe ilości bialego. nie było to jakos tragiczne dużo ale jednak bylo czuy w 1.8t to normalne ? Robić coś z tym?
  12. Dziękuję Jakie ogolnie grupy logujemy takie podstawowe? A jakie bardziej rozszerzone? Co do cisn. oleju bylo gdzieś na forum z tym ze był malo miarodajny
  13. Witam prosze o analize logow DYNAMICZNE: Grupa 003, 001, 032: http://vaglog.pl/log_240675.html Grupa 115, 118: http://vaglog.pl/log_240673.html Grupa 002, 120: http://vaglog.pl/log_240672.html Grupa 020, 003: http://vaglog.pl/log_240671.html Grupa 002, 033: http://vaglog.pl/log_240669.html STATYCZNE: Grupa 032, 002: http://vaglog.pl/log_240674.html Pacjent ma delikatna czkawke po osiagnieciu mniej więcej 3k obrotow Jeśli czegoś brakuje proszę o info Ps w której grupie zobaczę ciśnienie oleju?
  14. Witam Kiedys znalazlem na tym forum polecanego goscia bodajze z Bytomia ale teraz jak na złość nie jestem w stanie go znaleźć... Szukam pewnego mechaniora ktory wymienil by mi rozrzad, przy okazji zmiana oleju z filtrami oraz plukanka silnika. Byc moze będzie potrzeba ściągniecia miski olejowej w celu wyczyszczenia smoka oraz samej miski z syfu. Nie szukam po taniosci bo na tym się nie oszczędza Dziękuję
  15. Witam A4 posiadam od niedawna, znalazlem ten topic i z mysla ze wszystko się uda postanowilem dodac funkcje selektywnego zamka. Niestety po dodaniu +4 do obecnego kodowania nic się nie zmienia w samej funkcji dzialania pilota Wartosci w module się zapisuja, wyjde, wejde z powrotem nowa wartość jest w oknie wiec jest ok. Obecnie mam 5962 czyli 2, 8, 64, 256, 512, 1024, 4096. Dodaje +4 i nic. Nawet juz aku odlaczalem na 15 min. Wiec nasuwa mi się pytanie czy rodzaj modulu komfortu może za to w jakiś odpowiadac? Błędów nie mam żadnych. Ps +32 tez nie działa... Nikt, nic?.....
  16. Witam was drodzy forumowicze Mateusz 29l, pracuje jako serwisant w samsungu Niedawno stalem się posiadaczem pieknej czarnej a4 Mam z nią problem z modułem komfortu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.