Treść opublikowana przez miecio7934
-
B7 Crew
Panowie ma ktoś w swoim avancie zmienioną dokładkę podobną jaka jest w rs4 ? coś takiego http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/28/Audi_RS4_B7_4.jpg z tym że ja bym to widział bez tych kratek czy co tam jest chciałbym wsadzić takie końcówki do zderzaka slinowego ale nie wiem jak by to wygladało
-
Poradnik - Jak usunąć błąd spalonej żarówki po zastosowaniu diody LED w podświetleniu tablicy rejestracyjnej
Skoro mówimy o błędach i o kasownikach to pytanko do Was kto ma dany kasownik Jaki rezystor siedzi w środku? Chodzi mi o postojowe przod Rados90 nie da się usunąć vagiem błędu zarowki ☺
-
Interfejs Bluetooth (Elm327) + android = Bloki pomiarowe
zarzucisz apką w celu przetestowania być może coś nowego wymyślimy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev czemu masz pw wyłączone ? o tej porze nie będę do ciebie dzwonił
-
B7 Crew
Panowie ktoś regeneruje zaciski hamulcowe z malowaniem ? jaki koszt mniej więcej ? jaki kolor pod czarną budę najlepiej pasuje ? dalej iść w srebro ?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Problem rozwiazany nie podpiolem żółtej wtyczki do modulu od strony liczika
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
panowie oddałem kierownicę do obszycia po demontażu ( oczywiście aku był wyłączony) wywala mi błędy 01587 - Igniter 2 for Airbag; Drivers Side (N250) 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent - MIL ON 00588 - Airbag Igniter; Driver Side (N95) 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent - MIL ON wykasować się nie da, błąd zaraz powraca czy o czymś nie zapomniałem podłączyć ? bo na to wyglada kierę mam z multifunkcją gdyby to była taśma przyciski na kierze by nie działały ani się nie podświetlały
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
pytanie bardziej do tych co już robili lub wiedzą co i jak 1.8t BFB zmieniam - wtryski - fmic - dp - tip - turbo K03RS2 od gregora zostaje seryjny wydech, pompa paliwa, kolektor oraz sprzęgło seria jakiej mocy/momentu mogę się spodziewać oraz co by się przydało zmienić ?
-
Dziwna maź w gumowych laczeniach
dzięki panowie
-
Dziwna maź w gumowych laczeniach
Od 3 lat tylko 5w40 valvoline wczesniej niemcy lali 10w40 castrola sratola... wyczyszcze i zobaczę
-
Dziwna maź w gumowych laczeniach
Witam szanowne grono dziś przypadkiem natknolem się na dziwna substancje wewnatrz gumowego laczenia trojnika zaznaczony na zdjeciu http://images77.fotosik.pl/257/98bab8ed4ffe06f6.jpg Konsystencja geestego olejiu kolor czarny czasem brazowy a blizej tego zaworka sladowe ilości bialego. nie było to jakos tragiczne dużo ale jednak bylo czuy w 1.8t to normalne ? Robić coś z tym?
-
1.8t a4 b7
Dziękuję Jakie ogolnie grupy logujemy takie podstawowe? A jakie bardziej rozszerzone? Co do cisn. oleju bylo gdzieś na forum z tym ze był malo miarodajny
-
1.8t a4 b7
Witam prosze o analize logow DYNAMICZNE: Grupa 003, 001, 032: http://vaglog.pl/log_240675.html Grupa 115, 118: http://vaglog.pl/log_240673.html Grupa 002, 120: http://vaglog.pl/log_240672.html Grupa 020, 003: http://vaglog.pl/log_240671.html Grupa 002, 033: http://vaglog.pl/log_240669.html STATYCZNE: Grupa 032, 002: http://vaglog.pl/log_240674.html Pacjent ma delikatna czkawke po osiagnieciu mniej więcej 3k obrotow Jeśli czegoś brakuje proszę o info Ps w której grupie zobaczę ciśnienie oleju?
-
Śląsk mechanik - rozrzad i plukanka silnika
Witam Kiedys znalazlem na tym forum polecanego goscia bodajze z Bytomia ale teraz jak na złość nie jestem w stanie go znaleźć... Szukam pewnego mechaniora ktory wymienil by mi rozrzad, przy okazji zmiana oleju z filtrami oraz plukanka silnika. Byc moze będzie potrzeba ściągniecia miski olejowej w celu wyczyszczenia smoka oraz samej miski z syfu. Nie szukam po taniosci bo na tym się nie oszczędza Dziękuję
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam A4 posiadam od niedawna, znalazlem ten topic i z mysla ze wszystko się uda postanowilem dodac funkcje selektywnego zamka. Niestety po dodaniu +4 do obecnego kodowania nic się nie zmienia w samej funkcji dzialania pilota Wartosci w module się zapisuja, wyjde, wejde z powrotem nowa wartość jest w oknie wiec jest ok. Obecnie mam 5962 czyli 2, 8, 64, 256, 512, 1024, 4096. Dodaje +4 i nic. Nawet juz aku odlaczalem na 15 min. Wiec nasuwa mi się pytanie czy rodzaj modulu komfortu może za to w jakiś odpowiadac? Błędów nie mam żadnych. Ps +32 tez nie działa... Nikt, nic?.....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam was drodzy forumowicze Mateusz 29l, pracuje jako serwisant w samsungu Niedawno stalem się posiadaczem pieknej czarnej a4 Mam z nią problem z modułem komfortu