Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miecio7934

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miecio7934

  1. miecio7934 odpowiedział(a) na bziku temat w Audi A4 B8
    jest killka rzeczy które potrzebujesz, prócz oczywiście lamp to kostki, gumowe gumki, piny oraz przewody i trochę chęci
  2. no właśnie cisza może coś ciekawego wykombinował tylko nie chce się pochwalić
  3. miecio7934 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie Kupię b8 w quattro ( diesel lub benzyna ) do 55 tyś z dobrym wyposażeniem ?
  4. miecio7934 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    sprawdz 035 103 245A A przy niesprawnym tym zaworku nie wywali bledu ? Obecnie na silniku zero bledow. Jedynie co to prawa poduszka(pasazera) jest jakby delikatnie nardziej gumowata niz lewa.
  5. miecio7934 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie ręce mi już opadają czy jest możliwe że poduszki są już do wywalenia ale się nie wylały ? trzęsie mi budą 1.8t- tylko na wolnych, lewarek stoi w miejscu, gdy otworzę drzwi kierowcy, nie trzęsą się, podczas gaszenia jak i zapalania wszystko ok. Dwumasa sprawdzana ( 50km/h i 5 bieg) wszystko ok. Jaki jest sposób by sprawdzić owe poduszki pod silnikiem ? Ruszając zgaszonym silnikiem nic nie stuka, trzęsie gładko. co jeszcze ?
  6. miecio7934 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie bo już nie wiem gdzie szukać szukam informacji o bezpiecznikach i przekaźnikach w ecu oraz nad MCE ( po części nad MCE znalazłem ale nie wszystkie są opisane) do 1.8t b7 nie ma w instrukcji ( tylko są bezpieczniki ) ani w sam naprawiam pomoże ktoś ?
  7. miecio7934 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie kto wie czym różni się napęd quattro między b7 a b8 ?? b8 ma stały ? czy dołączany ? a 2 jak to jest z tymi przednimi błotnikami ? ktoś gdzieś kiedyś pisał że rdzewieją ? fakt czy mit ? ogólnie stoję przed dylematem iść konkretnie w moc w b7 1.8 w q kombi na niezłym wypasie czy lepiej go sprzedać i kasę na mody przeznaczyć na zakup b8 ale tylko 2.0t w quattro avant, do 55tyś dostanę coś ciekawego ?
  8. Dodatkowo więcej $$ trzeba wydać ale lepiej wstaje niz hybrydy
  9. A nie lepiej wrzucić td04 lub jeśli chcesz więcej to td05
  10. Takze posiadam u siebie ten subek. Efekt przerósł moje oczekiwania. Teraz to basu musze odejmowac ☺
  11. Jakoś nie jestem przekonany do tzw kitów... Rzeźbić pod k04 czy td04 powtarzam łagodny soft 3xx mnie nie interesuje
  12. Panowie co lepiej wsadzic do 1.8t bfb td04, k04, czy coś z garreta ? Wiadomo custom kolektor, przerabianie węży. Im mniej kombinacji tym lepiej. Nie oczekuje niewiadomo jakich wynikow lekki soft pod 260 - 280 kunia. Hybrydy mnie nie interesuja.
  13. Ona rozumiem jest już w kolorze ? Są inne kolry ?
  14. te owalne całkiem całkiem siadły... szkoda że nie pomyślałem o nich do siebie
  15. Panowie pytanie o pompę hamulcową standardowo siedziało 312/255 obecnie jest 320/255 czy wymieniając na 345/300 trzeba pompę wymieniać? a czy wymiana na te ogromne 345/300 ma wogóle sens >? nie lepiej wpakować 320/280 ? a4 b7 1.8t q 2006r
  16. Proszę link ładnie opisujący co trzeba zrobić http://mr-fix.pl/wpis/audi-a4-b7-deaktywacja-akustycznego-przypomnienia-zapiecia-pasow/
  17. Samą sygnalizację idzie wykodowac. Wrócę do domu to Ci napisze☺
  18. Jesteś w stanie powiedziec co i jak ? Może być na pw
  19. bako w Twoim imieniu pisze jak mieliście podłączone lampy w błotniku ? sygnał jest jeden a trzeba zasilić stop i pozycje ledów
  20. jakich rezystorów używacie aby błedu żarówki po postoju w klapie nie było ? btw ktoś chce ledy z a6 do a4 avant pisać na pw
  21. jakich preparatów używasz do lakieru że się tak świeci ? ta dokładka z s4 + 2x dwururka mnie korci jaki jest ich rozmiar ?
  22. zarąbiście to wygląda ciekawe jak to wyrezać nie wydaje mi się żeby to był zderzak slinowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.