Treść opublikowana przez miecio7934
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Ktoś mi cos powie o tym mmi ? http://images75.fotosik.pl/651/ef59721f2e00f2a7med.png Mam tylko to zdjecie ...
-
Jazda motocyklem bez prawa jazdy kat. A
Moj przykład jest idealny Rok jeździłem bez prawka na kat A, ile to razy były jakieś "sytuacje". Wkoncu powiedzialem sobie dość. Zdalem prawko. Nie ukrywam jazda bez prawka to był mój najdebilniejszy pomysl bo gdyby się coś stalo byly by wielkie problemy. Pal licho gdybym sobie coś zrobił, ale gdybym wyrzadzil krzywde innej osobie do konca życia pewnie bym placil, chodził po sadach itp... Szkoda nerwów na glupi plastyk
-
B8 TrOOOOp
adaptacyjny zawias - tzw magnetic ride osszz kurka to się wpakowałem (( a jak wysoko to stoi w porównaniu do serii ? np 1bv -20 a 1BL ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie Czy występuje jako osobna część w ASO chromowana lub czarna obramówka grillu ? Łatwo jest ją ściągnąć ? a 2 co to za zawieszenie 1BL ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie Mając w Vinie ukryte PNG = Navigation system plus (rns-e) with mmi operating logic, dvd (europe) and bose sound system 7D1 = CD changer and DVD player 7T6 = Navigation system (MID) 8YQ = radio "HIGH" 9VD = speaker (active) To w aucie jakie MMI oraz ile głośników powinno być ? oraz wyjaśnijcie mi proszę poniższe kody 7K6 = flat tire indicator <<< TPMS ? 1BL = suspension/shock absorption according tospecific law requirements (increased ground clearance) << tego już w ogóle nie rozumiem 1D8 = preparation for towing attachment << coś związane z hakiem, ale haka fizycznie nie ma
-
B8 TrOOOOp
Panowie Jest gdzieś rozróżnienie grili w b8 ? czym się różnią s4, sline itp ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie podpowie ktoś jak działają komfortowe kluczyki ? Chyba każdy słyszał o tzw karcie w lagunie, czy zasada jest taka sama ?? np podchodząc do auta auto same mi się otwiera ? czy wszsytkie drzwi ? odpalam przyciskiem w konsoli ale kluczyk gdzie muszę mieć ?
-
B8 TrOOOOp
Widzisz o tym właśnie piszę dla Ciebie jest to któreś z kolei a dla nie których jest to praktycznie priorytet. Tak w wolnej chwili jakbyś miał czas znajdź mi na mobile.de 2.0TDI w Q z przebiegiem tak do 160-170tyś z klimą 3zone i nawigacją 3G+ no i żeby jakieś sensowne stołki miała choćby szmaciaki ale sporty wymagania duże ? chyba nie. Znajdź mi taką żebym jechał sam po nią już nikomu nie płacąc żeby po opłatach itd wyszła mnie taniej niż 80tyś rocznik 2012-2013 silnik ten mocniejszy 177PS Nie zajmie Ci to dużo czasu bo samochodów jest może trochę ponad 20szt. Wklej choćby 2-3 ogłoszenia. Tak na marginesie samo Quattro już zawęża poszukiwania i jest różnica nawet 10k miedzy wersją z Q a bez. Śledzę wszystko allegro olx. mobile itd od grudnia zeszłego roku. CODZIENNIE więc uważam że jestem w temacie i wiem jakie są ceny i jakie auta bo uwierz mi nie jedno sprawdziłem. http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-2.0-TFSI-Avant-Quattro-Leder-Navi/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:1900_9_,frn:2008,ful:petrol,ger:manual_gear,pwn:147,ccn:1800,vcg:estatecar,fwd:true/pg:vipcar/225719075.html warta kasy ?
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie Gibons. Lepiej jak fabryka wszystko podłączyła i trzyma się kupy niż heniu w garażu kombinuje jak podłączyć, potem przewody walą się tu i ówdzie, nie wiesz kiedy się coś sypnie, a jak sypnie to nie wiadomo co Dtatego pytałem czy mając powiedzmy 55 - 60 tyś kupię a4 b8 2.0tfsi avant przed liftem dobrze wyposażonego
-
B8 TrOOOOp
dlateo trzeba już kupić na wypasie żeby potem nie żałować tak samo kupiłem b7 i nic praktycznie w niej nie dokładałem pozdro
-
B8 TrOOOOp
Panowie jak to możliwe że b8 ma xenony i ma ręczną regulację lamp ? http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-3-0-tdi-quattro-przebieg-92000-ID6yl2ed.html 4 zdjęcie lampy xenon + opis że xenon jest a na 7 zdjęciu jest ręczna regulacja ?
-
B8 TrOOOOp
dzięki chłopaki, teraz wchodząc do auta od razu będę wiedział co tam siedzi
-
B8 TrOOOOp
Panowie Jak rozpoznać czy ma się MMI 2G HIGH, czy MMi 3g lub 3g+ bez rozkodowywania wyposażenia ?
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
stanley można wiedzieć co to za zakład ?
-
Postojówki Led z Allegro
ledy kup od Tommika z forum, polecam
-
Wymiana wahacza , jeden czy dwa ?
Po co wymieniać 1 jak za niedługo może 2 paść i zaś stracisz czas na naprawę, umawianie się i być może będziesz bez auta przez chwilę A tak za jednym razem zrobisz oba i będzie spokój...
-
Poradnik jak zrobić polerkę dla początkującego
A co po polerce ? jakiś wosk konkretny ?
-
A4 b6 cos dziwnego na wyswietlaczu kropeczki pixele ?
Nie bardzo ☺
-
Lampy sedan
dokładnie, lampy z tego co wiem nie tak łatwo dostać....
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
dużo przerabiania by weszła i działała ?
-
A4 B7 1.8T Silver Avant
poka jak siadły felgi
-
Zabezpieczenia
Nic mu to nie da bo jak będzie zlecenie to i tak auto ukradną Odetniesz linię K a wystarczy że licznik wyciągną i się pod niego podłączą Gorzej jak auto stoi gdzieś w garażu na osiedlu, całą noc będą mieli na swobodne ogarnięcie samochodu. Dobre ubezpieczenie zrobi robotę Zrób odcięcie np pompy paliwa lub czujka obrotu wału itp
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
dzwoń do ASO albo spytaj http://www.getem.pl/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie ma ktoś ze śląska gliwice, zabrze i okolice B8 w niezłym wyposażeniem ? chciałbym zasięgnąć opini w 4 oczy
-
Czasem odcina elektryczne szyby
przełączniki strona kierowcy ? pasażera ?