Treść opublikowana przez miecio7934
-
Obudowy lusterek
Witam Czy jest możliwość demontażu obudowy lusterek w składanych lusterkach bez demontażu tapicerek drzwi ?
-
B8 TrOOOOp
Witam Mam specyficzne pytanie Czy odłączając aku na 5-10 min stracę wszystkie zapisane dane np przebieg dzienny, śr.spalanie, stacje radiowe a co najważniejsze będę musiał przyuczać pilot centralnego itp ??
-
B8 TrOOOOp
Panowie Czy do aktualizacji samych map w 3g z dyskiem potrzeba tylko płytki z mapkami ?
-
2.0 TFSI 211 KM
podepnę się pod topic jaki fmic podchodzi ideolo tak by dużego laga nie było ? 230x550x65, 250x600x70 czy 600x300x76 ?? i powiedzcie mi gdzie do jasnej z samego DP + Fmica otrzymamy 300 kunia ? pisałem do wielu firm tuningowych w celu rozeznania ceny i żadna nie pisała o 300kuniach ? max 280 i okilice 440 niutków.
-
Bluetooth A2DP - AMI 3G High
Witam Mam 3G High(2010r) + Ami w schowku + bluetooth ale tylko do zestawu głośnomówiącego Chciałbym się dowiedzieć jak puścić muzykę z telefonu przez bluetooth np radio internetowe 1. https://www.amazon.com/dp/B00R2HZ1XU/ref=pd_luc_rh_sbs_02_01_t_img_lh?_encoding=UTF8&psc=1 2. https://www.kufatec.de/shop/de/car-hifi-komponenten/aux-endstufen-adapter/kufatec-a2dp-bluetooth-plug-and-play-music-receiver 3. oryginalny zestaw 4F0 051 510 J 4. może ktoś coś ... Ktoś jakiś zestaw używa, może polecić ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie Ma ktoś instrukcję Sam naprawiam B8 czy jakoś tak ?
-
B8 TrOOOOp
komoornik Nawet fajnie to wyszło z tym czy w nocy zbytnio nie razi ?
-
Obnizenie zawiasu ADS AUDI DRIVE SELECT
Gibons kolega jest na forum ? z jakim napędem ma zestawione ? masz może jakieś foto ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Panowie szybkie pytanko gdzie aktywować otwieranie okien z pilota ? Zamykanie działa, otwieranie nie
-
B8 TrOOOOp
A muszą być taki sam układ przycisków ? Po lifcie w a4 są dodane nowe przyciski, czy jestem w stanie to zakodować ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie Z jakich modeli pasują kierownice pod A4 b8 przed liftingiem aby poduszka i multifunkcja działały ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie pytanko Mam 7K6 Flat tire indicator. Kiedy na wyświetlaczu pokaże mi spadek ciśnienia ? o ile musi spaść by pokazać spadek ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to gdzie się dziś spotykacie ?
-
Spoty Katowice i okolice
Jedzie ktoś z Was na II Spot AUDI ŚLĄSK na Patelnia-3 Stawy Katowice na 18 ?
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
[email protected] wraca mniej więcej 14.08
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Dokladnie, jest na urlopie. Tez czekam jak wróci ☺
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dokladnie tak jest -4 odwraca działanie w 2.0tfsi wkooncu ☺
-
Sporadyczny błąd P1128, brak mocy, LPG 1.8T
Dziękuje
-
Sporadyczny błąd P1128, brak mocy, LPG 1.8T
Jednym słowiem ponownie trzeba się do tunera wybrać + po tym regulacja LPG
-
Sporadyczny błąd P1128, brak mocy, LPG 1.8T
Soft LPG czy chip na benzynie ?
-
Sporadyczny błąd P1128, brak mocy, LPG 1.8T
Pacjent A4 B6 1.8T AVJ na sofcie Założony gaz LPG Tech Co jakiś czas pojawia się chceck na desce, błąd na Vagu pokazuje P1128 - System too Lean Po pojawieniu się błędu raz jedzie prawidłowo raz muli, nie zależnie czy LGP czy bencyna Logi na benzynie DYNAMICZNE: Grupa 002, 031: http://vaglog.pl/log_271332.html Grupa 003, 020: http://vaglog.pl/log_271333.html Grupa 115, 118: http://vaglog.pl/log_271334.html Logi na gazie DYNAMICZNE: Grupa 033, 002: http://vaglog.pl/log_271339.html Grupa 033, 002: http://vaglog.pl/log_271338.html Grupa 115, 118: http://vaglog.pl/log_271337.html Grupa 003, 020: http://vaglog.pl/log_271336.html Grupa 002, 031: http://vaglog.pl/log_271335.html Coś możecie podpowiedzieć ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czy ja pytałem czy coś jest zgodne z prawem ? Czy Ty zwiększając moc silnika zmieniałeś informację w dowodzie ? Mam namiary co zmienić aby działało ale to dopiero jutro sprawdzę a 2, to za co odpowiada w Menu CAR > Exterior lighting > Auto headlihts > early lub medium lub late ? Czy jest to czas przełączenia się światła z DRL na Xenon po tym jak czujnik światła wyśle informację do MCE ? EARLY,MEDIUM,LATE ---> WCZEŚNIE, ŚREDNIO,PÓŹNO ustawiasz przy jakiej "ciemności" załączają się światła mijania.Dzięki Rozumiem, tylko jak się to ma do wartości w 09. Cent.Elect > Cooding 07> Z listy wybieramy sterownik 8K0 955 559 >Long Coding Helper > Byte 0 > Bit 3-4 mamy rozwijaną listę Light Activation Threshold earlier od +20 do +60 ? Tryb Świateł Autostradowych co zmienia powyżej 130 km/h ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czy ja pytałem czy coś jest zgodne z prawem ? Czy Ty zwiększając moc silnika zmieniałeś informację w dowodzie ? Mam namiary co zmienić aby działało ale to dopiero jutro sprawdzę a 2, to za co odpowiada w Menu CAR > Exterior lighting > Auto headlihts > early lub medium lub late ? Czy jest to czas przełączenia się światła z DRL na Xenon po tym jak czujnik światła wyśle informację do MCE ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Panowie kilka pytań 1. wsadziłem mocną ledową żarówkę do świateł cofania, oczywiście pojawił się błąd spalonej żarówki, czy kodowaniem jestem w stanie coś zrobić. 2. Czy w a4 na rynek eu jestem w stanie zakodować światła USA ? Sam przód. 3. Jestem w stanie wyłączyć ostrzeżenie o włączonych światłach/zapłonie po otwarciu drzwi ? 4. Czy jeśli nie mam fizycznie przycisku od Automatic Hill Hold Assist to będę go w stanie włączyć ? Niezważając na możliwość jego wyłączenia.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Patrzyłem i rzeczywiście nie ma kontrolki świateł na liczniku. Niestety zostaje patrzeć tylko na włącznik .