Treść opublikowana przez miecio7934
-
B6 DIVISION
Ma ktos dostep do etki by z vinu kody wyposazenia rozszyfrowac ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Tyle to ja wiem z tym ze chcialbym mieć taką informacje na liczniku
-
B6 DIVISION
Auto nie moje, takie info dostalem ☺ czyli regulacja zasiegu swiatel ...
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Panowie Da się włączyć informację gdy światła mi się automatycznie włączą to na liczniku będzie się paliła kontrolka świateł ? W b7 się dało a tu nie widzę takiej opcji.
-
B6 DIVISION
Panowie Wie ktoś może od czego ta wtyczka ? http://images78.fotosik.pl/744/831a69d3d1cc3b5cmed.jpg http://images75.fotosik.pl/743/acf09c6f66e9f5abmed.jpg wisi przy włączniku świateł, nie ma DRL ani CLH, może to to Fabryczny xenon bez czujnika światła..
-
B8 TrOOOOp
wrclaguna dzięki jutro spróbuje ale coś mi świta że nie działało to u mnie
-
B7 Crew
potrzebujesz na już ? miałbym tylko wieczorem mogę dać znać czy mam jeszcze.
-
B8 TrOOOOp
jozek726 jak ogarniesz tą inspekcję to podziel się bo u mnie to samo, muszę skasować.
-
B8 TrOOOOp
Dokladnie pokazuje w niewłaściwą strone. Gps sprawdzany na innym sprzecie. Nawet z ciekawości wyciągnąłem licznik by sprawdzic czy rok pi razy oko się zgadza z autem. Jest ok. Błędów tez nie ma.
-
B8 TrOOOOp
Tak koła mam z fabryki 255/35 19 prędkość na liczniku przy 100 na liczniku mam 92 - 93 km/h, a przy 200 wg gps'u na liczniku pokazuje 186
-
B8 TrOOOOp
panowie 2 pytanka 1. czy gdy spali się w lampie ledowej jeden ledzik ( zarówno postojowy jak i stop nie świeci ) to powinno wyrzucić jakiś błąd ? 2. co zrobić jak licznik ostro przekłamuje prędkość ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Tylko przez chwile ☺
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Jestem w stanie przekodować licznik np zmieniając rozmair opon by dobrze pokazywał prędkość ?> obecnie przy 200 wg gps'u na liczniku pokazuje 186 przy 100 na liczniku mam 92 - 93 km/h
-
2.0 TFSI 225KM tuning
U kogo robiłeś?
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy byłby ktoś tak miły o nagrał mi na liczniku od początku włączenia procedury "liczbę kluczyków przypisanych do auta" ? http://images78.fotosik.pl/689/c7ef992941d4ad36med.jpg ni za cholerę tego mi nie pokazuje, a chciałbym zobaczyć w którym miejscu to jest
-
Obnizenie zawiasu ADS AUDI DRIVE SELECT
Ory jest -20 względem serii jeśli kupisz komplet springów z eibacha powiedzmy -35 to chyba nic nie powinno się stać tak mi się wydaje skoro ludzie do serii kupują -30 i jeżdżą to czemu z ADS ma być inaczej
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Panowie mam dość konkretny problem z doborem opon pacjent a4 b8 avant quattro z audi drive select czyli zawias 1BL obecne felgi 8,5 X 19 ET 43 oryginał z s4 obecnie jeździ na 255/35 R19, tak też przyjechał z DE czas na zmianę na pewno będzie to opona Dunlop Sport Maxx RT 2 ale problem pojawia się z doborem opony wg kalkulatorów opona różnica w % wysokość wyliczona 255/35 0 89,55 245/35 -1,07 % 85,75 235/40 1.42 94 235/35 -2,16 82,25 225/40 0.23 90 skłaniam się ku 225/40 albo 235/40 które wg was ? auto dużo nie jeździ ps jak to jest z ubezpieczalniami jak mam nie "zalecane" przez producenta opony ?
-
Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
No właśnie dunlopki mnie interesują jaki masz ich rozmiar ?
-
Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
Jaka to opona siedzi na tej 19 z rs'a ? masz foto od czoła by było widać jak opona się ułożyła ?
-
Kodowanie bixenonow na RHD
Podlacze się do pytania Przekodowal ktos moze lampy przod na wersje usa ? W b7 mialem tak kodowaniem zmienione, ciekawe czy w b8 się da.
-
B8 TrOOOOp
Czy to normalne ze kilka b8 ktore oglądałem z lat 2008 - 2011 mialo zasloniete okienko z vinem w przedniej szybie? Wyglada na fabryczne bo za tapicerka nic nie ma. Szyby tez raczej oryginal.
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Nie do konca, byly tez lampy halogenowe...
-
Modyfikacja lamp A4 B7 (malowanie, LED, biały kier.) Warszawa i okolice
A nie lepiej zwrocic się do qwertego ? Mi robil podobnie i do konca byłem zadowolony Srodek na czsrny polmat, nowe soczewki z b8, wywalenie kierunku - duzo nie wziol Ledy we wlasnym zakresie robilem.
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
wrclaguna na pewno panel z joyem w 3G jest wymienny ? 8T0919069A < sam przycisk ? 8K0998068A < sama "góra przycisku" ??
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Tam chyba ten plastyk joystyka odlecial...