Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miecio7934

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miecio7934

  1. miecio7934 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktos dostep do etki by z vinu kody wyposazenia rozszyfrowac ?
  2. Tyle to ja wiem z tym ze chcialbym mieć taką informacje na liczniku
  3. miecio7934 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Auto nie moje, takie info dostalem ☺ czyli regulacja zasiegu swiatel ...
  4. Panowie Da się włączyć informację gdy światła mi się automatycznie włączą to na liczniku będzie się paliła kontrolka świateł ? W b7 się dało a tu nie widzę takiej opcji.
  5. miecio7934 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie Wie ktoś może od czego ta wtyczka ? http://images78.fotosik.pl/744/831a69d3d1cc3b5cmed.jpg http://images75.fotosik.pl/743/acf09c6f66e9f5abmed.jpg wisi przy włączniku świateł, nie ma DRL ani CLH, może to to Fabryczny xenon bez czujnika światła..
  6. miecio7934 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wrclaguna dzięki jutro spróbuje ale coś mi świta że nie działało to u mnie
  7. miecio7934 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    potrzebujesz na już ? miałbym tylko wieczorem mogę dać znać czy mam jeszcze.
  8. miecio7934 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jozek726 jak ogarniesz tą inspekcję to podziel się bo u mnie to samo, muszę skasować.
  9. miecio7934 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokladnie pokazuje w niewłaściwą strone. Gps sprawdzany na innym sprzecie. Nawet z ciekawości wyciągnąłem licznik by sprawdzic czy rok pi razy oko się zgadza z autem. Jest ok. Błędów tez nie ma.
  10. miecio7934 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak koła mam z fabryki 255/35 19 prędkość na liczniku przy 100 na liczniku mam 92 - 93 km/h, a przy 200 wg gps'u na liczniku pokazuje 186
  11. miecio7934 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie 2 pytanka 1. czy gdy spali się w lampie ledowej jeden ledzik ( zarówno postojowy jak i stop nie świeci ) to powinno wyrzucić jakiś błąd ? 2. co zrobić jak licznik ostro przekłamuje prędkość ?
  12. Tylko przez chwile ☺
  13. Jestem w stanie przekodować licznik np zmieniając rozmair opon by dobrze pokazywał prędkość ?> obecnie przy 200 wg gps'u na liczniku pokazuje 186 przy 100 na liczniku mam 92 - 93 km/h
  14. miecio7934 odpowiedział(a) na Bristol temat w Audi A4 B8
    U kogo robiłeś?
  15. miecio7934 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy byłby ktoś tak miły o nagrał mi na liczniku od początku włączenia procedury "liczbę kluczyków przypisanych do auta" ? http://images78.fotosik.pl/689/c7ef992941d4ad36med.jpg ni za cholerę tego mi nie pokazuje, a chciałbym zobaczyć w którym miejscu to jest
  16. Ory jest -20 względem serii jeśli kupisz komplet springów z eibacha powiedzmy -35 to chyba nic nie powinno się stać tak mi się wydaje skoro ludzie do serii kupują -30 i jeżdżą to czemu z ADS ma być inaczej
  17. Panowie mam dość konkretny problem z doborem opon pacjent a4 b8 avant quattro z audi drive select czyli zawias 1BL obecne felgi 8,5 X 19 ET 43 oryginał z s4 obecnie jeździ na 255/35 R19, tak też przyjechał z DE czas na zmianę na pewno będzie to opona Dunlop Sport Maxx RT 2 ale problem pojawia się z doborem opony wg kalkulatorów opona różnica w % wysokość wyliczona 255/35 0 89,55 245/35 -1,07 % 85,75 235/40 1.42 94 235/35 -2,16 82,25 225/40 0.23 90 skłaniam się ku 225/40 albo 235/40 które wg was ? auto dużo nie jeździ ps jak to jest z ubezpieczalniami jak mam nie "zalecane" przez producenta opony ?
  18. No właśnie dunlopki mnie interesują jaki masz ich rozmiar ?
  19. Jaka to opona siedzi na tej 19 z rs'a ? masz foto od czoła by było widać jak opona się ułożyła ?
  20. Podlacze się do pytania Przekodowal ktos moze lampy przod na wersje usa ? W b7 mialem tak kodowaniem zmienione, ciekawe czy w b8 się da.
  21. miecio7934 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy to normalne ze kilka b8 ktore oglądałem z lat 2008 - 2011 mialo zasloniete okienko z vinem w przedniej szybie? Wyglada na fabryczne bo za tapicerka nic nie ma. Szyby tez raczej oryginal.
  22. Nie do konca, byly tez lampy halogenowe...
  23. A nie lepiej zwrocic się do qwertego ? Mi robil podobnie i do konca byłem zadowolony Srodek na czsrny polmat, nowe soczewki z b8, wywalenie kierunku - duzo nie wziol Ledy we wlasnym zakresie robilem.
  24. wrclaguna na pewno panel z joyem w 3G jest wymienny ? 8T0919069A < sam przycisk ? 8K0998068A < sama "góra przycisku" ??
  25. Tam chyba ten plastyk joystyka odlecial...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.