Treść opublikowana przez damian92x
-
B6 DIVISION
Panowie w VCDS Lite zakoduje tempomat? Co sobie zapisać żeby po założeniu nie było psikusa?
-
B6 DIVISION
Wodą destylowaną, wlej do środka, zamknij dekle, pomieszaj i wylej. Nie powinno być śladów na kloszu itp. Prostszego sposobu nie znam, a działa. A jak lampa brudna w środku, to za pierwszym płukaniem dodaje płynu, a potem wylewam i płuczę.A co z tym wszystkim co jest w lampie jak się zmoczy? Nic się nie stanie?Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
A na warsztat to bana masz, czy lenia, żeby zajrzeć??A no w warsztacie jest lista w której nie ma taśmy, ale jedna osoba sugerowała mi, że muszę zmienić więc chciałem się upewnić?Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie chcę dołożyć tempomat do siebie. Mam moduł z końcówka F więc czeka mnie jego wymiana. Oprócz tego manetka i kodowanie czy taśmę też musze zmieniać? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B6 sedan S-line wycena szkody
Czy Ty masz świadomość tego co napisałeś? Naprawa z rozliczeniem bezgotówkowym wiąże się z koniecznością udokumentowania kosztu naprawy (z zakupem części włącznie). W jaki sposób ma więc wpisać w kosztorys naprawę z wykorzystaniem używek? Kolego przeczytaj proszę jeszcze raz moją wypowiedź którą zacytowałeś. Jest w niej gdzieś mowa o rozliczeniu bezgotówkowym? Co do autora tematu to trochę sam sobie namieszałeś z tą sprawą. Ja ostatnio rozmawiałem z ASO Audi o kosztach naprawy. Do wyceny naprawy chcieli mojej deklaracji, że będę u nich naprawiać, bo oni za kalkulację muszą zapłacić Podziękowałem Panu serdecznie i wyszedłem, bo jak mogę deklarować chęć naprawy nie znając kosztów. Myślę, że wymiana drzwi to nie jest aż taka filozofia by lakiernik na tym poległ, a ładne drzwi do przelakierowania w kolor to koszt ok. 400 zł. Jeżeli ubezpieczyciel będzie zmierzać do szkody całkowitej to rzecz jasna zawyży wszelkie stawki w swoim kosztorysie. Zawsze możesz zaproponować ubezpieczycielowi ugodę (kwotę która Cię zadowala i pozbawia dalszych rozszczeń z powodu w/w szkody).
-
Audi A4 B6 sedan S-line wycena szkody
Albo rozlicz się gotówkowo, kup drzwi w używce i oddaj lakiernikowi cały bok do lakierowania
-
B6 DIVISION
No skoro wlepka mówi, że mam to chociaż teoretycznie powinien mieć. Czuć nie czuje jak dotknę żeby było cieplejsze (u szwagra zimą w a6 c5 to aż para leciała jak włączał). Wydaje mi się, że coś skopane jest, bo nawet w deszczu tych kropli jakoś nie "osusza". Będę musiał zbadać temat. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
6XD kod podgrzewanych lusterek. Dzięki Artur. Ja mam u siebie 6XE czyli z tego co udało mi się znaleźć to podgrzewane i el. składane. Co do drugiego nie mam wątpliwości to podgrzewania nie stwierdziłem? Lustro się robi ciepłe po włączeniu podgrzewania tylnej szyby?
-
B6 DIVISION
Panowie czy jakieś oznaczenie na wlepce serwisowej mówi o tym czy lusterka są podgrzewane lub nie?
-
Lakierowanie listwy drzwiowej
W bagażniku masz wlepkę z kodem lakieru itp
-
Lakierowanie listwy drzwiowej
Można lakierować w ori kolor kolego Albo poszukaj może takiej listwy w kolorze na allegro?
-
kostka w gumowej przelotce drzwi kierowcy
Inter cars ma też takie zestawy naprawcze za 200+ złotych więc raczej mało sensowne. Zrobię sam taką wiązkę tylko musze kostkę zakupić.
-
kostka w gumowej przelotce drzwi kierowcy
Dzięki, numer kostki już mam może się komuś przyda 8E0 972 702. Teraz tylko muszę kupić kostkę i zrobić nową wiązkę..
-
śrubka do lampek tablicy rejestracyjnej
Dziękuję
-
śrubka do lampek tablicy rejestracyjnej
Jakbyś mógł to byłbym wdzięczny
-
Jakie konektorki(piny) do kostki 8E0972702
Znalazłem niby ten pin na allegro 000979135E, ale na przewód o przekroju do 1mm2, a u siebie mam przewód w tym pinie 2,5 mm2
-
śrubka do lampek tablicy rejestracyjnej
No właśnie próbowałem znaleźć, ale bezskutecznie..
-
śrubka do lampek tablicy rejestracyjnej
Żeby tak zrobić trzeba mieć śruby
-
śrubka do lampek tablicy rejestracyjnej
Jak w temacie ktoś ma numer lub wie jaki gwint i długość?
-
Jakie konektorki(piny) do kostki 8E0972702
Kolego te nr katalogowe pinów są w kolejności od góry patrząc na front kostki?Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Znajdzie ktoś może nr tych śrubek? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Panowie a jaką srubką są przykręcone te lampki może ktoś wie? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
kostka w gumowej przelotce drzwi kierowcy
Jak w temacie idzie to dostać w aso? Albo całą wiązkę? Może ktoś znalazłby nr katalogowy
-
zbiornik płynu do spryskiwaczy - wchodzi mało płynu, wycieki
Hahahah! Kolego dziękuję za wskazówkę jutro to sprawdzę
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Słabo szukałeś.. http://allegro.pl/spojler-zderzaka-przedniego-audi-a4-b6-01-s-line-i6534126653.html http://allegro.pl/audi-a4-b6-00-04-s-line-zderzak-przod-spojler-dol-i6303605204.html http://allegro.pl/spojler-audi-a4-s4-b6-00-s-line-zderzak-przod-i6543161010.html http://allegro.pl/spojler-zderzaka-przod-audi-a4-b6-s-line-01-04-i6433352152.html