Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

damian92x

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez damian92x

  1. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z autopsji powiem Ci, że minimalna(prawie niezauważalna) różnica w odcieniach będzie tylko przy oryginalnym lakierze a przy dobieranych w mieszalniach przepaść może być spora, aż będzie waliło po oczach, w słońcu tym bardziej. Ale zderzak wówczas ma odcień jaśniejszy czy ciemniejszy? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  2. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam w tej chwili auto u lakiernika i wszystko ładnie pięknie, ale plastiki które lakierował tzn zderzaki są dużo ciemniejsze niż cała reszta. Dopiero jak obejrzałem zdjęcia które zrobiłem rzuciło mi się to w oczy. Elementy nie są jeszcze na aucie więc nie mam odniesienia. To normalne? bo chyba zgłupiałem już
  3. --

    damian92x odpowiedział(a) na Virnik temat w Audi A4 B7
    Zdecydowanie część tych rys zejdzie po korekcie, ale te głębokie (widać zdarty lakier do samego zderzaka) to i tak zostanie i będzie wyglądać słabo. Także jedyne sensowne rozwiązanie to nowy lakier.
  4. --

    damian92x odpowiedział(a) na Virnik temat w Audi A4 B7
    Kolego to tylko jeden element do lakierowania (zderzak). Ok 500-600 złotych powinno wynieść. L ampe albo zostawiasz albo wymiana, bo widać, że też draśnięta,
  5. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiercenie które i tak nie będzie takie jak ori, bo nie zrobisz takiego frezu. Do tego czujniki wiązka i nie będzie to na pewno 1500 za komplet Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  6. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rafał za 1500 s-line z pdc i spryskami kompletny? Chyba nie BB zderzak był nowy nierozpakowany z ASO, ale jego temat już nieaktualny, bo siedzi na moim aucie. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  7. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Biorąc pod uwagę, że proponowałem Ci nową zagruntowaną część z aso która kosztuje 2200 to jest 700 zł taniej. Ale tak to jest jak polak chciałby coś za darmo
  8. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tutaj akurat nic nie pisałem o cenie Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  9. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebuje ktoś może zderzak pod pdc i spryski? Mam też nówkę dokładkę z ASO. Ktoś coś? Jakby ktoś planował zakupy w audi to mam do odstąpienia voucher na 500 zł
  10. Sondy musisz wyłączyć w ECU. Zrobisz to u tunera. Wtedy możesz wyciąć katy całkowicie, a w ich miejsce dać po prostu rurkę.
  11. Sprawa bardzo prosta i tak trzeba postępować z ubezpieczycielami jeśli nie chcą płacić ludzkich pieniędzy. Wstawiasz do ASO i robisz bezgotówkowo jeśli naprawa nie przekroczy wartości rynkowej pojazdu. Ja proponowałem im ugodę 3500 zł, bo tyle by mnie satysfakcjonowało to nie chcieli. Teraz będą mieć fakturę na 6100
  12. Ubezpieczyciel zawsze wszystko utrudnia Ja likwiduję teraz swoją szkodę - uszkodzony przedni zderzak i błotnik. Najpierw dostałem propozycję 1000 zł, później 1900, a ostatecznie robię bezgotówkowo i wyszło 6100.
  13. Nie ma sensu lepiej oddaj radkowi z klubu przyciski do regeneracji
  14. Jak masz auto takie jak moje to nie będzie pasować
  15. Firma, a model to zupełnie dwie inne rzeczy. Poza tym z tego co czytałem to Recaro Optia-Fix to jakaś nowość.
  16. Czytałeś wątek ,czy po prostu zadałeś pytanie ? Czytałem wątek. Zauważyłeś jaka jest data ostatniego posta? Jak masz pisać żeby tylko nabijać posty to lepiej w ogóle nic nie pisz skoro nic to nie wnosi do tematu. Ktoś ma jakieś pozytywne opinie o Recaro Optia-Fix?
  17. Panowie jaki fotelik polecacie w kategorii wagowej 9-18 kg z mocowaniem isofix do A4 B6?
  18. Nie krytykuje tylko ocenia i to na podstawie opinii które zostały zamieszczone. Szczerze mówiąc to po tych "wpadkach" to ciesze się, że wyszła afera z niekompatybilnością do a4 b6 i nie udało mi się założyć co wiązało się ze zwrotem, bo może też miałbym ten sam problem.
  19. damian92x odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    Mogłeś się nie chwalić, że masz amerykańca
  20. damian92x odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    To zrób jeszcze screeny z tych grup od razu po skasowaniu błędów.
  21. To zależy co rozumiemy przez rysę. Jeżeli jest ubytek aluminium na feldze to moim zdaniem kwalifikuje się do wymiany.
  22. damian92x odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    Czy kasowałeś błędy jakoś chwilę przed robieniem tych screenów? Co do testu sprawności katów zajrzyj do tego linku, jest wszystko ładnie opisane tylko dla silnika 1.8t. W 3.0 są dwie grupy do sprawdzenia katów (bo są 2 strony katalizatorów) więc ta w linku i jeszcze jedna której nie pamiętam. Poszukaj tożsamej o podobnych wartościach. Będziesz wiedział, że to ta. http://forum.vw-passat.pl/threads/129394-Diagnostyka-sond-lambda-i-katalizatora-1-8T
  23. damian92x odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    Masz jakieś faktury potwierdzające, że rozrząd był wymieniany? Mi gość powiedział, że był wymieniany, ale na słowo nigdy nie wierze i dla zasady wymieniam zawsze. Jak się okazało nie był wymieniany i gdybym wierzył na słowo to pewnie za jakiś czas szukałbym drugiego silnika. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  24. damian92x odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    Kolego jakie masz wartości w grupach 032 i 033? Wrzuć najlepiej screeny. Kiedy wymieniane świece? Co do rozrządu to jak kupiłeś auto i do tej pory go nie wymieniłeś to chyba najwyższa pora Jeżeli te błędy są tylko na jednej głowicy i towarzyszy temu błąd katów to bardzo prawdopodobne,że to właśnie one są winowajcą całego zamieszania. Jaki masz przebieg?
  25. Co jeśli nie mam faktur? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.