Treść opublikowana przez damian92x
-
B6 DIVISION
Z autopsji powiem Ci, że minimalna(prawie niezauważalna) różnica w odcieniach będzie tylko przy oryginalnym lakierze a przy dobieranych w mieszalniach przepaść może być spora, aż będzie waliło po oczach, w słońcu tym bardziej. Ale zderzak wówczas ma odcień jaśniejszy czy ciemniejszy? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie mam w tej chwili auto u lakiernika i wszystko ładnie pięknie, ale plastiki które lakierował tzn zderzaki są dużo ciemniejsze niż cała reszta. Dopiero jak obejrzałem zdjęcia które zrobiłem rzuciło mi się to w oczy. Elementy nie są jeszcze na aucie więc nie mam odniesienia. To normalne? bo chyba zgłupiałem już
-
--
Zdecydowanie część tych rys zejdzie po korekcie, ale te głębokie (widać zdarty lakier do samego zderzaka) to i tak zostanie i będzie wyglądać słabo. Także jedyne sensowne rozwiązanie to nowy lakier.
-
--
Kolego to tylko jeden element do lakierowania (zderzak). Ok 500-600 złotych powinno wynieść. L ampe albo zostawiasz albo wymiana, bo widać, że też draśnięta,
-
B6 DIVISION
Wiercenie które i tak nie będzie takie jak ori, bo nie zrobisz takiego frezu. Do tego czujniki wiązka i nie będzie to na pewno 1500 za komplet Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Rafał za 1500 s-line z pdc i spryskami kompletny? Chyba nie BB zderzak był nowy nierozpakowany z ASO, ale jego temat już nieaktualny, bo siedzi na moim aucie. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Biorąc pod uwagę, że proponowałem Ci nową zagruntowaną część z aso która kosztuje 2200 to jest 700 zł taniej. Ale tak to jest jak polak chciałby coś za darmo
-
B6 DIVISION
Ja tutaj akurat nic nie pisałem o cenie Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie potrzebuje ktoś może zderzak pod pdc i spryski? Mam też nówkę dokładkę z ASO. Ktoś coś? Jakby ktoś planował zakupy w audi to mam do odstąpienia voucher na 500 zł
-
Wypadanie zapłonu audi a4 b6 3.0 Q
Sondy musisz wyłączyć w ECU. Zrobisz to u tunera. Wtedy możesz wyciąć katy całkowicie, a w ich miejsce dać po prostu rurkę.
-
Jak podwyższyć kosztorys naprawy auta - poradnik
Sprawa bardzo prosta i tak trzeba postępować z ubezpieczycielami jeśli nie chcą płacić ludzkich pieniędzy. Wstawiasz do ASO i robisz bezgotówkowo jeśli naprawa nie przekroczy wartości rynkowej pojazdu. Ja proponowałem im ugodę 3500 zł, bo tyle by mnie satysfakcjonowało to nie chcieli. Teraz będą mieć fakturę na 6100
-
Jak podwyższyć kosztorys naprawy auta - poradnik
Ubezpieczyciel zawsze wszystko utrudnia Ja likwiduję teraz swoją szkodę - uszkodzony przedni zderzak i błotnik. Najpierw dostałem propozycję 1000 zł, później 1900, a ostatecznie robię bezgotówkowo i wyszło 6100.
-
przyciski el.szyb z alliexpress
Nie ma sensu lepiej oddaj radkowi z klubu przyciski do regeneracji
-
przyciski el.szyb z alliexpress
Jak masz auto takie jak moje to nie będzie pasować
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Firma, a model to zupełnie dwie inne rzeczy. Poza tym z tego co czytałem to Recaro Optia-Fix to jakaś nowość.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Czytałeś wątek ,czy po prostu zadałeś pytanie ? Czytałem wątek. Zauważyłeś jaka jest data ostatniego posta? Jak masz pisać żeby tylko nabijać posty to lepiej w ogóle nic nie pisz skoro nic to nie wnosi do tematu. Ktoś ma jakieś pozytywne opinie o Recaro Optia-Fix?
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Panowie jaki fotelik polecacie w kategorii wagowej 9-18 kg z mocowaniem isofix do A4 B6?
-
Wahacze SKV
Nie krytykuje tylko ocenia i to na podstawie opinii które zostały zamieszczone. Szczerze mówiąc to po tych "wpadkach" to ciesze się, że wyszła afera z niekompatybilnością do a4 b6 i nie udało mi się założyć co wiązało się ze zwrotem, bo może też miałbym ten sam problem.
-
wypadanie zapłonu szarpanie
Mogłeś się nie chwalić, że masz amerykańca
-
wypadanie zapłonu szarpanie
To zrób jeszcze screeny z tych grup od razu po skasowaniu błędów.
-
Szkoda OC - naprawa w ASO - Polerowanie i malowanie felgi zamiast jej wymiana na nową
To zależy co rozumiemy przez rysę. Jeżeli jest ubytek aluminium na feldze to moim zdaniem kwalifikuje się do wymiany.
-
wypadanie zapłonu szarpanie
Czy kasowałeś błędy jakoś chwilę przed robieniem tych screenów? Co do testu sprawności katów zajrzyj do tego linku, jest wszystko ładnie opisane tylko dla silnika 1.8t. W 3.0 są dwie grupy do sprawdzenia katów (bo są 2 strony katalizatorów) więc ta w linku i jeszcze jedna której nie pamiętam. Poszukaj tożsamej o podobnych wartościach. Będziesz wiedział, że to ta. http://forum.vw-passat.pl/threads/129394-Diagnostyka-sond-lambda-i-katalizatora-1-8T
-
wypadanie zapłonu szarpanie
Masz jakieś faktury potwierdzające, że rozrząd był wymieniany? Mi gość powiedział, że był wymieniany, ale na słowo nigdy nie wierze i dla zasady wymieniam zawsze. Jak się okazało nie był wymieniany i gdybym wierzył na słowo to pewnie za jakiś czas szukałbym drugiego silnika. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
wypadanie zapłonu szarpanie
Kolego jakie masz wartości w grupach 032 i 033? Wrzuć najlepiej screeny. Kiedy wymieniane świece? Co do rozrządu to jak kupiłeś auto i do tej pory go nie wymieniłeś to chyba najwyższa pora Jeżeli te błędy są tylko na jednej głowicy i towarzyszy temu błąd katów to bardzo prawdopodobne,że to właśnie one są winowajcą całego zamieszania. Jaki masz przebieg?
-
Doposażenie auta o s-line a kontynuacja OC+AC
Co jeśli nie mam faktur? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka