Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

damian92x

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez damian92x

  1. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do Wrocławia trochę daleko mam. Cena nie za wysoka te 6 tys?
  2. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jaki jest orientacyjny koszt przekładki z anglika?
  3. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kup ori z ASO
  4. damian92x odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    To jakie są dopuszczalne jest napisane w vagu i rzeczywiście jest -16/+16
  5. A powiedział Ci w jaki sposób to "zdiagnozował"? Test na obecność co2 w układzie był?
  6. Z textara się znajdzie też coś godnego polecenia?
  7. Panowie jakie tarcze i klocki na przód polecacie do mojego auta? We wlepce kod 1LT 3.0 ASN w Q. Jak mogę prosić to od razu nr katalogowy producenta.
  8. Wolisz mieć wlepkę na desce zamiast poduszki? Pomyśl o pasażerach i ewentualnej sytuacji w której taka poduszka mogłaby się przydać.
  9. damian92x odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    Napisz jeszcze jakie wartości są gdy skasujesz na jałowym błędy (nawet jak ich nie ma to naciśnij clear codes i sprawdź grupy 032 i 033 jeszcze raz).
  10. Po odpaleniu auta na zimnym od razu włącza wentylator? Auto na ssaniu chodzi na początku? Sprawdź błędy vagiem
  11. damian92x odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    Jak występuje wypadanie zapłonu to i drgania będą więc możesz to połączyć. Zrób to co napisałem wyżej z tymi screenami.
  12. damian92x odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    Sprawdzona szczelność układu dolotowego? Uszczelka pod kolektorem ssącym? Odma i te karbowane rurki? Uszczelki pod pokrywami zaworów wymieniane? Wrzuć screena z VAG-a grupy 032 i 033 razem. Screeny zrób po jeździe, a nastepnie skasuj błędy i zrób screeny jeszcze raz.
  13. Sprawdź czy to wina kostki czy czujnika. Jeżeli to czujnik to go wymień, chwila roboty i po sprawie.
  14. damian92x odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    Jaki masz gaz i ile czasu ma instalacja? Może wtryskiwacze gazowe z cyl. 4 i 2 już niedomagają?
  15. damian92x odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    Wymieniłem czujnik na zamiennik firmy DELPHI w zestawie z oringiem i zawleczką. Problem rozwiązany
  16. damian92x odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    Czyli objawy z tym brakiem ssania na zimnym zwiazane na 100% z czujnikiem? Czy wymieniałeś z czujnikiem zawleczkę i oring? Dają to w zestawie?
  17. damian92x odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    Jak objawiało się u Ciebie jego uszkodzenie? Ja u siebie mam błąd 16502 P0118. Po odpaleniu na zimnym aucie nie chodzi na ssaniu tylko jakoś tak dziwnie, ale jak sprawdzałem temperature w VCDS to pokazuje mi temperaturę z G62 101 stopni, a z G42 7 stopni. Jakby był uwalony to widziałbym normalnie temperaturę? Jakiej masz firmy ten zamiennik?
  18. damian92x odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    Z tego wynika, że G62 to ten zielony? Szukałem w google i niestety mi się nie udało także dzięki za link. Zamiennik warto założyć czy tylko ori?
  19. damian92x opublikował(a) temat w 3.0
    Witam Panowie ktoś może wymieniał w ostatnim czasie? Kupować tylko ori z aso czy może jakiś zamiennik? Gdzie on się dokładnie znajduje? W ASO gość powiedział mi, że są dwa rodzaje szary i zielony ktoś wie od czego to zależy? Dzięki za pomoc
  20. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ile może kosztować lakierowanie listwy drzwiowej tej na środku drzwi? Nie chodzi mi o tą dolną tylko ta nad nią. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  21. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Następnym razem jak będziesz dolewać płynu, to nie dorzucaj prostamolu A tak poważnie, może pompka oberwała od mrozu i nie podaje takiego ciśnienia jak powinna? Często pękają, a z racji mniejszego ciśnienia nie zrobi z płynu "mgiełki" tylko sika ciurkiem. Mrozów nie było. Wydaje mi się, że to może wina zimowego płynu do spryskiwaczy który wlałem. Może jest zbyt gęsty i nie chce powstać ta mgiełka tylko tak dziwnie leje? Dwie pompki by pękły w tym samym czasie? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka Pisales, ze spryski lamp swiruja, myslalem ze tylko w tym problem, ale skoro obydwie to pewno cos innego niz pompkiWariują obydwa spryskiwacze ksenonów. Te od szyby są ok. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  22. Kolega ma w opisie, że ma sedana słuchaj
  23. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Następnym razem jak będziesz dolewać płynu, to nie dorzucaj prostamolu A tak poważnie, może pompka oberwała od mrozu i nie podaje takiego ciśnienia jak powinna? Często pękają, a z racji mniejszego ciśnienia nie zrobi z płynu "mgiełki" tylko sika ciurkiem. Mrozów nie było. Wydaje mi się, że to może wina zimowego płynu do spryskiwaczy który wlałem. Może jest zbyt gęsty i nie chce powstać ta mgiełka tylko tak dziwnie leje? Dwie pompki by pękły w tym samym czasie? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  24. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam taki problem. Dotyczy on spryskiwaczy ksenonów. Do wczoraj pryskały taką mgiełką, a dzisiaj leci taki strumień na wszystkie strony aż piana ląduje na szybie. Co się mogło stać? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  25. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jednak udało mi się zakodować i założyć tempomat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.