Treść opublikowana przez damian92x
-
Kierownica z A4 B6 do A3 8L
Jesteś pewien kolego? Czytałem na a3-club, że niby pasuje, ale ktoś nie doprecyzował czy pasuje wieloklin czy wtyczki. Albo jedno i drugie Kolega ma 2001 rok w A3 więc polift, ja auto z profilu.
-
Kierownica z A4 B6 do A3 8L
Panowie orientuje się ktoś czy kostka airbaga w A3 8L (polift) jest taka sama jak u nas? Znajomy ma u siebie 4 ramienną i zastanawiamy się czy pasowałaby do niego moja 3 ramienna.
-
Pomiar kompresji ASN
Przy przestawionym rozrządzie też możesz mieć zaniżone wartości przy pomiarze. A te wartości z grupy 093 bliskie 0 nie są.
-
przełącznik świateł
Potrzebuje nr katalogowy przełącznika do mojej b6 bez auto. Rok produkcji 01/2002.
-
Elementy wnętrza z EXEO
Zastanawiam się właśnie nad tunelem, przełącznikiem świateł i schowkiem pasażera. Będzie wszystko pasować? Concert III z exeo też pasuje?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Olsztyn wita
-
Elementy wnętrza z EXEO
Witam Panowie, czy ktoś wymieniał coś w środku swojej B6 na exeo? Co z tego auta pasuje do nas? Przełącznik świateł, tunel środkowy, schowek pasażera, fotochrom?
-
godny polecenia lakiernik Olsztyn
Jakbyś dokładnie przeczytał temat to byś zauważył, że już mam auto polakierowane.
-
B6 DIVISION
Panowie ile może być wart komplet kratek zderzaka? Zmieniłem wszystko na s-line i mi to zalega.
-
godny polecenia lakiernik Olsztyn
Czy osoba która wczoraj założyła konto powinna coś lub kogoś polecać? Śmierdzi mi to lewym kontem
-
Zniżki z ojca na moje auto jak?
W przypadku darowizn do kwoty 9637 złotych nie ma obowiązku składania dokumentów w US. Jeżeli taka darowizna przekracza w/w kwotę to wtedy należy to zgłosić w US. Jeśli jest to darowizna w I linii pokrewieństwa to jest to tylko informacja dla US o darowiźnie, ale nie płacimy od tej kwoty podatku! Płacimy jak nie zgłosimy, a US się dopatrzy
-
godny polecenia lakiernik Olsztyn
LY7Q więc nie jest taka typowo srebrna.
-
Spoty Olsztyńskie
Panowie czy ktoś ma pożyczyć miernik grubości lakieru? Jutro jadę ze szwagrem oglądać autko. Oczywiście nie za darmo
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie jest tu ktoś z okolic miejscowości Zwoleń? Szwagier chce kupić a6 c5 4.2, a mamy 350 kilometrów do tej miejscowości. Może ktoś by obejrzał za flaszkę i porobiło real foto? Jutro chcielibyśmy tam wyjechać. To ta sztuka http://allegro.pl/audi-a6-c5-4-2-b-quattro-alu-18-recaro-160-tys-i6524790958.html
-
B6 DIVISION
Panowie jest tu ktoś z okolic z Radomia? Szwagier chce kupić a6 c5 4.2, a mamy 350 kilometrów do miejscowosci Zwoleń. Może ktoś by obejrzał za flaszkę i porobił real foto?
-
Spoty Olsztyńskie
Póki co nic konkretnego nie mamy ustalonego. Napisz jakie Ci pasują to coś będziemy myśleć.
-
godny polecenia lakiernik Olsztyn
Tomek ja robiłem całe auto u jednego z lakierników więc jak masz ochotę zobaczyć jak wygląda po robocie to zapraszam.
-
Spoty Olsztyńskie
Sławek ja miałem na myśli raczej audi-tematyczny spot niekoniecznie samych A4. Może ktoś się zadeklaruje mamy tydzień czasu jak się nie uda to przesunie się na inny termin lub tak jak wspomniałeś z tymi gokartami.
-
Spoty Olsztyńskie
Panowie proponuje mini spocik w przyszłą sobotę. Kto się pisze?
-
B6 DIVISION
Kiedyś Wandej, a teraz to chyba nikt
-
Audi A4 B6 sedan S-line wycena szkody
Jak chcesz to naprawiać to weź pod uwagę, że wymieniając drzwi jedne i drugie masz błotnik przód i tył do cieniowania oprócz tego. Kwota w miarę ok, jakieś drzwi niepogniecione kupisz 2x za 600-700 zł, do tego listwa 150 zł, a reszta na lakierowanie 4 elementów. Coś tam zostanie raczej.
-
B6 DIVISION
Chodzi mi o to czy tylko z góry się ją klei czy to miejsce gdzie schodzi się ze światłem stopu też? Ma przylegać przy szybie?
-
B6 DIVISION
Panowie wrzuci ktoś zdjęcie spasowania lotki z szybą w avancie? Jutro wklejam i fajnie by było wiedzieć jak ma być Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B6 sedan S-line wycena szkody
Jeżeli Audatex nie przewiduje technologicznej naprawy uszkodzonych drzwi to jak mają go zmusić do ich naprawy? To jest szkoda z OC sprawcy więc auto ma zostać przywrócone do stanu sprzed szkody więc nie ma mowy o szpachlowaniu. Co nie znaczy, że z ubezpieczycielem nie można wygrać. Naprawa bezgotówkowa jest rozwiązaniem dla leniwych, bo jakość usług blacharsko lakierniczych w ASO pozostawia wiele do życzenia. Płaty drzwi (przednie i tylne) do wymiany, listwy do wymiany. Koszt naprawy powyżej 3 tyś. Ja nic nie wspomniałem o ASO, napisałem tylko, że jeżeli zależy mu na porządnej naprawie to niech robi bezgotówkowo.
-
Audi A4 B6 sedan S-line wycena szkody
Jak chcesz to kolego porządnie zrobić to nie czekaj na wyceny, bo przeważnie proponują takie pieniądze, że na nic nie starczy Rób bezgotówkowo wtedy wymieniasz sobie wszystkie części i z bani.