Treść opublikowana przez damian92x
-
Klapa bagażnika-otwieranie z pilota a4 b6 sedan
Po numerze katalogowym który jest podany w aukcji jako porównawczy wychodzi, że jest to do avanta.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Przecież na zdjęciu które załączyłeś ewidentnie od góry widać pęknięcie mocowania na pół. Na zdjęciu które ja załączyłem go nie ma. Czy to czary?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Absolutnie nie zgadzam się z w/w zarzutami. Ramiona jak i pióra które zostały koledze sprzedane były w pełni sprawne. Zostały zdemontowane z mojego prywatnego auta gdyż zmieniałem je na aero. Sytuację odbieram osobiście tak - człowiek który coś sobie zamówił - następnie zepsuł i oczekuje zwrotu połowy kosztów. Gość który ma 9 postów i jest na forum od 3 miesięcy, a sieje ferment. Poza tym kolega stwierdził, że lewe ramię które potrzebował jest jakimś cudem sprawne, ale prawe (te które jest mu zbędne) jest uszkodzone. Śmierdzi to na kilometr próbą wyłudzenia połowy kosztów (fajnie jest kupić coś co jest potrzebne za 35 z kw,a nie 70 ) stąd i moja reakcja. Rozumiem gdyby kolega stwierdził, że coś uszkodziło się podczas transportu, wtedy winę mógłbym brać na siebie, ale jego pierwsza wiadomość do mnie to atak i wyzywanie mnie od oszustów etc. Tutaj zdjęcie które ukazuje je z innej perspektywy (całe szczęście, że jeszcze mam je na telefonie), czy widać gdzieś uszkodzenia? http://imgur.com/XCdoEJu Panie Andrzeju miej za grosz taktu, bo jesteśmy na klubie audi, a zachowujesz się jakbyś kupował części do poloneza na auto-szrocie. Jestem za poważnym człowiekiem żeby ktoś mi zarzucał oszustwo warte 50 złotych. Modów po zapoznaniu się z moimi wyjaśnieniami proszę o usunięcie tych absurdalnych zarzutów gdyż są one dla mnie krzywdzące. Proponuję odrobinę rozsądku zanim się coś napisze. Rzeczywiście "kilka" to dwa ostrzeżenia za "podbijanie wątku". Tylko jaki to ma zwiążek z tą sytuacją?
-
Czujnik położenia pedału sprzęgła
Oj Dawid, Dawid Temat do zamknięcia, nie trafiłem na ten temat z linku który wrzuciłeś.
-
Czujnik położenia pedału sprzęgła
Jak w temacie czy ktoś Panowie wymieniał w/w czujnik? Jak się zabrać za jego wymianę w kilku zdaniach?
-
Ciężko odpala, falują obroty, dusi się po nacisnieciu pedału gazu
Sprawdź jakie masz wartości w grupach o ile się dobrze pamiętam 030,032,033 i wrzuć tutaj screeny
-
Wymiana przetwornicy - Brak efektu
A czy poza światłem mijania działają Ci postojówki i światła drogowe? Jeżeli tak to problem musi leżeć w przetwornicy/wiązce. Sprawdź kostkę która wchodzi do lampy czy nie ma luźnych pinów może tam leży problem?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Nawet nie o to chodzi. Ja się nie dokopałem do zdjęć na których widać wykonany przez kogoś otwór. Chodzi mi o to żeby wskazać mniej więcej miejsce wykonania takowego otworu. Nie chciałbym trafić tam gdzie nie trzeba
-
Stawiam dobrą butlę za pomoc w diagnozie:)
Byłem akurat na telefonie i nie widziałem danych z profilu kolegi Jakbyś nic nie wywalczył z autem to odzywaj się na priv.
-
Stawiam dobrą butlę za pomoc w diagnozie:)
Za wykrywanie wypadania zapłonów na poszczególnych cylindrach. Zlicza ich ilość. Skąd jesteś? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
Stawiam dobrą butlę za pomoc w diagnozie:)
Pokazać wypadanie zapłonu pokaże.Nie wyrzuci związanych z tym błędów w sterowniku jeśli wypadanie nie przekroczy x liczby.Rada taka. VAG->bloki pomiarowe grupy 14,15,16. Jeden jeździ drugi obserwuje. Jak jesteś z okolic to mogę pomóc tylko spanie sobie zarezerwuj bo po flaszce nie będzie jak wracać do domu ha ha
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Czy ktoś z Was Panowie mógłby zrobić fotkę z konkretnie wskazanym miejscem w którym robicie ten otwór przed parownikiem?
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
A gdzie Panowie kupiliście tą wycieraczkę za 60 zł?
-
Wahacze SKV
Czy mogę prosić o link do zestawu do audi a4 b6 2002? Nie mogę nigdzie takowego znaleźć
-
3.0 ASN - Wypadanie zapłonów na wszystkich cylindrach
Cieszę się, że mogłem pomóc
-
3.0 ASN - Wypadanie zapłonów na wszystkich cylindrach
Dopiero po skasowaniu błędów dzieją się takie cyrki, bo kasując błędy (klikając clear codes) nawet gdy ich nie ma zerujesz korekty długoterminowe sondy lamda na biegu jałowym oraz przy obciążeniu. W momencie gdy jeździsz autem z nieszczelnością sterownik po jakimś czasie stabilizuje dawkę tak aby nie wypadały zapłony i korekty krótkoterminowe również się zmieniają. Tak jak wcześniej wspomniałeś zacznij od sprawdzenia nieszczelności. Skasuj błędy, odpal auto, a następnie psikaj w okolicach kolektora np. samostartem, Druga osoba niech obserwuje krótkoterminowe korekty. Jeśli się zaczną zmieniać z 25% na wartośći na - to na 100% jest nieszczelność. Te korekty na poziomie 25% może również powodować układ paliwowy.
-
3.0 ASN - Wypadanie zapłonów na wszystkich cylindrach
Nowy używany :-) Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
3.0 ASN - Wypadanie zapłonów na wszystkich cylindrach
Żeby nie zostawiać tematu bez odpowiedzi u mnie winowajcą całego zamieszania była nieszczelność w kolektorze ssącym. W związku z tym, że mam LPG w kolektorze od strony grodzi pod przepustnicą była zrobiona wkrętka do reduktora. Niestety jakiś fachman nie zdejmował do tego kolektora i wkręcił tak, że przeszła na wylot (debil jakich mało). Oprócz tego miałem uszkodzony wałek w kolektorze. Wymieniłem kolektor na nowy, poprawiona instalacja i wszystko działa bez zarzutu.
-
Olsztyn - usunięcie katów i program - gdzie?
Trochę kotleta odsmarzyłeś Arturze. Pytałem o to w październiku 2015
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Ramiona wymienić na jakie?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Panowie powie mi ktoś jakie mam wycieraczki? Chce wymienić, bo są tragiczne i nie wiem na jakie. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
Wahacze SKV
Mogę prosić o jakiś link do aukcji/sklepu z waszym zawieszeniem?
-
Błąd P0015 16399 B Camshaft Position, Bank 1 - Timing over-retarded
A może ktoś zna częstą przypadłość która powoduje ten błąd? W sieci jest podanych wiele przyczyn to samo na ross-tech. Błąd wyskoczył dopiero po 2 miesiącach więc może to coś niegroźnego?
-
Błąd P0015 16399 B Camshaft Position, Bank 1 - Timing over-retarded
Witam Panowie, W lutym, po wymianie rozrządu pojawił mi się taki błąd: P0015 16399 B Camshaft Position, Bank 1 - Timing over-retarded Dzisiaj odpaliłem auto i przez jakieś 5 sekund falowały mu obroty, a potem wszystko OK. Po podpięciu wieczorem VAG-iem okazało się, że błąd z lutego powrócił. Cóż to takiego może być?
-
Po jakim ubytku zapala się kontrolka oleju?
Nie sprawdzałem niestety