Treść opublikowana przez damian92x
-
Przekaźnik pompy 3.0 V6
Tak jak napisałeś pod plastikową obudowa w podszybiu od strony kierowcy. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka Nie połam jej tylko przy demontażu. U mnie ktoś tak zdejmował, że przy okazji połamał. Z przodu są 3 śruby i w podszybiu tam z tyłu dwie. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
Końcówki wydechu BUZZER jakie 3,0 asn
Zamówiłem tak jak Ty 57 mm. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wydaje mi się, że jedna z końcówek jest lekko ścięta z tyłu i stąd ta różnica. Okaże się przy montażu. Macie jakiś sposób żeby je założyć równo na ta sama głębokość? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
Przetwornice od xenonów do bixów?
Witam Jak w temacie czy będą pasować te przetwornice które mam w tej chwili od xenonow do bix? Valeo LAD5GL 89030471 Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
Końcówki wydechu BUZZER jakie 3,0 asn
Panowie to możliwe, że na jednej stronie mam 53mm, a na drugiej 50 mm?
-
Nie działająca lampka w drzwiach?
Mówimy o kablach w tym gumowym oplocie? W takim razie będę musiał tam zajrzeć
-
Nie działająca lampka w drzwiach?
Witam, W prawych drzwiach tylnych nie działa mi czerwona lampka. Od razu wykluczam żarówkę gdyż jak otwieram te jedyne drzwi to nie działa podświetlenie stóp pasażera ani nie odpalają się lampki w samochodzie. FIS nie wykrywa również otwarcia tych drzwi. Gdzie szukać przyczyny? Od czego zacząć?
-
Ładowarka indukcyjna do Samsunga
Jak chcesz do S5 to polecam Ci "S Charger Pad". Oryginalna ładowarka indukcyjna od Samsunga.
-
Schematy połączeń wężyków podciśnienia oraz systemu powietrza wtórnego z ETKI
Wężyki kup sylikonowe olejoodporne lub takie w oplocie. Ja do siebie brałem 4mm.
-
Końcówki wydechu BUZZER jakie 3,0 asn
W takim razie biorę Buzzera 90 mm tak jak Ty Niestety nigdzie nie znalazłem mufy 55mm, wszystkie są 57mm tak jak te co kupiłeś.
-
Zdjęcia naszych instalacji gazowych
U mnie wygląda to tak.
-
Końcówki wydechu BUZZER jakie 3,0 asn
Bardzo ładnie to wygląda Ulter 90 mm chyba będzie wyglądać tak samo, a 20 zł droższy na sztuce? Może warto się pokusić o 100 mm?
-
demontaż listew progowych
Panowie jak te listwy zdemontować? Od spodu są jakieś śruby czy jeszcze jakiś patentż jest na ich demontaż? @nieaktualne. torxy rozmiar T25 pod progiem i w narożnikach. dodatkowo trzeba zdjąć tą cienką listwę progową która przykrywa próg (jest na zatrzaski, w jednej niestety się połamały te zatrzaski i muszę takową kupić). Poda ktoś może nr katalogowy tej listwy?
-
Przekładka drzwi w A4 B6 z sedana do avanta
Zapomniałem właśnie dodać, że chodzi mi o drzwi tylne. Czyli wystarczy przełożyć osprzęt i tą ramkę i będzie pasować? Nic nie trzeba "rzeźbić"?
-
Przekładka drzwi w A4 B6 z sedana do avanta
Witam Panowie, jak w temacie będą takie drzwi pasować? Wyczytałem gdzieś, że wystarczy przełożyć ramkę z moich drzwi i powinno być ok, ale czy rzeczywiście tak jest? Czy jeżeli drzwi mają manualne podnoszenie szyb a u mnie jest mechanizm elektryczny to czy można go przelożyć? Pozdrawiam
-
listwy progowe a4 b6 do avanta od sedana
Jak w temacie będą pasować? Bo chce zmienić na takie w kolor i mam w dobrej cenie,ale od sedana.
-
Końcówki wydechu BUZZER jakie 3,0 asn
Jak zmierzysz to daj znać, bo ja też chce wymienić, a nie doczekałem się odpowiedzi w moim temacie
-
końcówka wydechu - jakie macie?
Witam, Jak w temacie. Przymierzam się do wymiany moich końcówek. Jakie macie u siebie(mile widziane fotki)? Jaka jest średnica montażowa takiej końcówki? Pozdrawiam
-
Jakie Końcówki wydechu
Tak jak pisałem według mnie 100 są optymalne. Zaraz idę zrobić fotkę i wrzucę. Uważam, ze owale są mniej agresywne niż okrągłe. Ja mam buzzer 100mm, takie jak te: http://allegro.pl/buzzer-koncowka-ozdobna-srednica-100mm-zz101x-lodz-i5477937111.html Średnica rury po obcięciu końcówek w oryginalnym wydechu 3,0 tdi to 56mm. Ja brałem końcówki ze średnicą montażową 60mm i było idealnie do obspawania- można super wszystko ustawić do dyfuzora- najpierw punktowo, potem dookoła. Idę fotkę strzelić to się pochwalę Tak jak pisałem według mnie 100 są optymalne. Zaraz idę zrobić fotkę i wrzucę. Uważam, ze owale są mniej agresywne niż okrągłe. Ja mam buzzer 100mm, takie jak te: http://allegro.pl/buzzer-koncowka-ozdobna-srednica-100mm-zz101x-lodz-i5477937111.html Średnica rury po obcięciu końcówek w oryginalnym wydechu 3,0 tdi to 56mm. Ja brałem końcówki ze średnicą montażową 60mm i było idealnie do obspawania- można super wszystko ustawić do dyfuzora- najpierw punktowo, potem dookoła. Idę fotkę strzelić to się pochwalę Tak jak pisałem według mnie 100 są optymalne. Zaraz idę zrobić fotkę i wrzucę. Uważam, ze owale są mniej agresywne niż okrągłe. Ja mam buzzer 100mm, takie jak te: http://allegro.pl/buzzer-koncowka-ozdobna-srednica-100mm-zz101x-lodz-i5477937111.html Średnica rury po obcięciu końcówek w oryginalnym wydechu 3,0 tdi to 56mm. Ja brałem końcówki ze średnicą montażową 60mm i było idealnie do obspawania- można super wszystko ustawić do dyfuzora- najpierw punktowo, potem dookoła. Idę fotkę strzelić to się pochwalę Tak jak pisałem według mnie 100 są optymalne. Zaraz idę zrobić fotkę i wrzucę. Uważam, ze owale są mniej agresywne niż okrągłe. Ja mam buzzer 100mm, takie jak te: http://allegro.pl/buzzer-koncowka-ozdobna-srednica-100mm-zz101x-lodz-i5477937111.html Średnica rury po obcięciu końcówek w oryginalnym wydechu 3,0 tdi to 56mm. Ja brałem końcówki ze średnicą montażową 60mm i było idealnie do obspawania- można super wszystko ustawić do dyfuzora- najpierw punktowo, potem dookoła. Idę fotkę strzelić to się pochwalę Dazwid- ja na twoim miejscu bym spróbował zdjąć i spolerować te co masz- szczerze to trochę je zapuściłeś. One są na wcisk na takie ząbki. Ja mam 3.0 V6 (benzyna), a nie 3.0 tdi. U mnie też będzie po obcięciu końcówek średnica 56mm?
-
Jakie Końcówki wydechu
Panowie podepnę się pod temat. Jakie końcówki polecacie? 90/100 mm? No i jaka tam jest średnica montażowa może ktoś wie. Takie coś podejdzie? http://allegro.pl/koncowka-tlumika-owalna-100x80-nierdzewna-wm-sport-i4908740608.html
-
ASN- jakie tlumiki?
Panowie podepnę się pod temat. Jakie końcówki polecacie? 90/100 mm? No i jaka tam jest średnica montażowa może ktoś wie. Takie coś podejdzie? http://allegro.pl/koncowka-tlumika-owalna-100x80-nierdzewna-wm-sport-i4908740608.html
-
niskie ciśnienie - remont, co dalej ?
Przestawiony rozrząd może mieć wpływ na niskie ciśnienie sprężania na poszczególnych cylindrach. Ciekawe w jaki sposób sprawdzili. Najlepiej jak sprawdzą Ci w ASO (dostaniesz wtedy potwierdzenie pomiaru na papierze, a nie na "słowo")
-
3.0 ASN - proszę o analizę logów, wypadanie zapłonu, falowanie
W którym miejscu podać ciśnienie żeby szukać tej nieszczelności? Tzn na który wąż
-
3.0 ASN - proszę o analizę logów, wypadanie zapłonu, falowanie
Grupa 094 i 096 przechodzi test poprawnie, na koniec komunikat "System OK". Zrobiłem też logi dynamiczne: http://vaglog.pl/log_241787.html Mogę prosić o analizę? Czy tak powinno być? Dzisiaj na postoju skasowałem błędy dotyczące wypadania zapłonów. Efekt był taki, że po skasowaniu błędów od razu zaczęły wypadać zapłony. Działo się tak przez jakieś 2 minuty (ten sam proces ostatni raz po skasowaniu błędów trwał 1,5 dnia zanim komputer skorygował dawkę) do czasu zwiększenia się korekt w grupie 030. Wtedy automatycznie zapłony przestały wypadać , a silnik zaczął poprawnie pracować (obroty niestety wahają się 720-760 czy tak może być czy mają stać równo?).
-
3.0 ASN - proszę o analizę logów, wypadanie zapłonu, falowanie
No właśnie miałem na myśli to, że fazy się nie uruchomiają w trakcie jazdy. Cały czas jest OFF niezależnie od obrotów. Możesz dokładniej mi wytłumaczyć jak wykonać te testy w nastawach podstawowych? Przy jakiej temp silnika i czy na zapłonie czy na odpalonym aucie itd
-
3.0 ASN - proszę o analizę logów, wypadanie zapłonu, falowanie
Panowie czym może być spowodowany brak pracy zmiennych faz rozrządu? I jakie są tego objawy? Tak jak wspomniałem wcześniej u mnie w grupie 090 mam ciągle napisane "OFF", a fazy zmieniają się tylko o 0,5. Zrobiłem również log dynamiczny z grupy 002 w celu oceny poprawnej pracy przepływomierza: http://vaglog.pl/log_241729.html Czekam na opinie.