Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

damian92x

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez damian92x

  1. Przyłączę się do tematu ktoś poleca jakieś zamienniki?
  2. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Robiłeś to z dokładkami w zamienniku czy tylko ori? W temacie wyczytałem, że środkowa kratka pasuje od a6 c5 fl to prawda? Środek z ASO od s-line to 480 zł, a taki od a6 c5 w zamienniku 60 zł
  3. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    szukaj dokładki+stelaż,bo góra jest teka sama w zwykłym i slineNa wiosnę robiłem gościowi z sline w pakiecie bieda(który posiadał na aucie) full opcje Kupił górę full że zwykłego zderzaka Dokładkę zakładałeś ori czy może zamiennik? Bo są zamienniki s-line na allegro i zastanawiam się czy to coś warte. Pochwal się czym wierciłeś. Bo szukam czegoś takiegoWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Miałem frez stożkowy wymiarem pasował akurat 23.5mm jak dobrze pamiętam. Tylko trzeba uważać żeby nie przejechać za daleko. Czujnik jest zlicowany ze zderzakiem, fazowania nie zrobisz bez ponownego lakierowania. Mnie efekt w pełni zadowala. Jak zrobisz u siebie Twoja sprawa. Ja akurat będę i tak lakierować zderzak i chciałbym zrobić tak jak w ori tylko pytanie czy się da
  4. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widziałem w Twoim temacie te dołożone PDC i szczerze mówiąc to gołym okiem widać, że dokładane. Właśnie takiego efektu nie chciałbym uzyskać. Na foto masz porównanie. Twoje PDC i jakieś tam z alle. http://imgur.com/a/YoXzY
  5. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sam dokładałeś sobie te PDC? Ja mam zderzak z PDC tylko zwykły nie s-line, ale chyba mocowania i czujniki pasują?
  6. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ogólnie to mocowanie czujników to najmniejszy problem, bo tak jak napisałem mam swój zwykły zderzak z pdc więc mogę wziąc z niego. Na przedni zderzak są dostępne w ASO w razie czego i można normalnie kupić tylko kwestia co będzie mniejszym złem.. Cały zderzak s-line i dorezanie PDC czy mój zderzak z PDC i dorezanie dokładki s-line?
  7. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niby tak, ale fabryczne otwory mają taki ładny frez dookoła, delikatny rancik. Myślę, że raczej ciężko będzie to zrobić żeby wysżło jak ori.
  8. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy jest ktoś tu na klubie i czy ogólnie jest to wykonalne - chodzi mi o wykonanie otworów na pdc. Mam zwykły zderzak z PDC, ale chce kupić od s-line i dołożyć do niego PDC. Niby są w zderzakach oznaczone miejsca w których należy wykonać otwory, ale jak to się ma w praktyce? Czy lepiej rezać po prostu sam dół do mojego zderzaka?
  9. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy ktoś ma u Was dokładkę zderzaka s-line zamiennik? Zastanawiam się nad zamiennikiem, a ori z ASO. Różnica w cenie to prawie 300 zł czyli akurat na 2 kratki boczne
  10. Macie godnego polecenia lakiernika w Olsztynie?
  11. Jak w temacie macie kogoś takiego?
  12. Witam Panowie czy te zamienniki są coś warte? W ASO koszt dokładki to 600 zł więc można zaoszczędzić trochę grosza (chociażby na 2 kratki boczne z ASO). http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6087896850 http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6303605204 http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6390246241
  13. Panowie czy do zwykłego zderzaka pasuje P&P dokładka sline od avanta? Chcę taka kupić w aso, bo nie widzę sensu kupna całego zderzaka.
  14. Witam poszukuję numeru w/w dokładki, bo w ASO Panowie mają problem z ustaleniem która to, a interesuje mnie jej cena
  15. Dokładnie sprawdź najpierw błędy z kompa, bo przyczyn może być wiele i nikt Ci nie wywróży z fusów.
  16. damian92x odpowiedział(a) na darek74 temat w 1.8T
    Skasuj błędy i po tej czynności zrób 100 kilometrów na PB. Wtedy dopiero można stwierdzić, że problem dzieje się na PB i LPG.
  17. dzisiaj przeglądałem moje tematu i zauważyłem ze ten zostawiłem bez odpowiedzi. problemem był uszkodzony zamek w klapie bagażnika. po wymianie problem minął :-) Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  18. damian92x odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 3.0
    Nawet jeśli wymienione na nowe to może dokręcone nieodpowiednim momentem bez klucza dynamometrycznego
  19. Powodzenia. Akurat to się tyczy stanu wizualnego jestem totalnym laikiem, sprawdzę tą grupę 32 w polskim vagu? Bo wiem, że kiedyś używałem również innego programu, gdy miałem a6, ale za grzyba nie potrafię sobie przypomnieć jakiego. Sprawdzisz. Ściągnij sobie VAG-COM 409.1 lub VCDS lite.
  20. Powodzenia. Dla chcącego nic trudnego
  21. damian92x odpowiedział(a) na djjary temat w 3.0
    1. Test na ich sprawność możesz wykonać w VCDS 2. Generalnie to najlepiej sprawdzić zdejmując kolektor, ale wiadomo, że nie zrobisz tego przy kupującym 3. Patrz punkt 1. 4. Patrz punkt 2 + możesz zdjąć tą pokrywę 3.0 V6. Zobaczysz gruszki, możesz złapać za ramiona i przekręcić to w prawo ręcznie. Usłyszysz wtedy czy jest wałek w środku i czy się przemieszcza. Potem ktoś siada do auta i depcze sandał, a Ty obserwujesz czy steruje wałkiem Jeżeli nie to najprawdopodobniej namieszane w wężykach podciśnienia. Ogólne problemy silnika są opisane we wszystkich tematach. Jeśli Cię on interesuje to zapraszam do lektury. Co do rozrządu to ja wymianiałem na INA do tego pompa wody HEPU (tutaj nie polecam kupować czegoś tańszego, bo może się nieprzyjemnie skończyć).
  22. Przyczyn wypadania zapłonu może być mnóstwo. Począwszy od cewek zapłonowych i świec, a skończywszy na nieszczlnościach w układzie dolotowym, przestawionym rozrządzie etc. Proponuję przestudiować kilka tematów, a na pewno znajdziesz odpowiedź na Twoje pytanie.
  23. Raczej bym nie uznał tego za powiedziane "oficjalnie"
  24. Niestety nadal czekają na dostawę. Ja nie mogłem tyle czekać :/
  25. jak chcesz ramiona aero i nowe pióra to koszt w aso takiego zestawu to ok. 270 złotych.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.