Treść opublikowana przez damian92x
-
Doposażenie auta o s-line a kontynuacja OC+AC
O to właśnie mi chodziło kolego. W tym miesiącu będę mieć dołożony cały pakiet s-line, a OC/AC kończy mi się na początku listopada. Czy po odebraniu auta z serwisu powinienem poinformować ubezpieczyciela o dokonanych zmianach? Jechać żeby zrobili fotki itd? Rozumiem, że przy tej okazji ewentualnie mogą podnieść mi wartość pojazdu i będę musiał dopłacić do składki.
-
Doposażenie auta o s-line a kontynuacja OC+AC
Panowie nie to jest przedmiotem mojego pytania.. Chodzi o to czy podczas szkody z OC sprawcy lub AC przy uszkodzeniu zderzaka (załóżmy dokładki tylnej s-line) chcąc likwidować szkodę bezgotówkowo w ASO wymienią mi dokładkę na s-line, bo taką miałem w dniu zdarzenia czy np na taką która jest zgodna z nr VIN pojazdu. Kwestie wartości rynkowej pojazdu zostawmy w spokoju,
-
Doposażenie auta o s-line a kontynuacja OC+AC
Z uwzględnieniem starej wartości auta, a co z częściami? Jeśli mam np zmieniony zderzak na s-line, a wcześniej miałem zwykły to przy szkodzie jaki zderzak zostanie zawarty w kalkulacji naprawy?
-
Szkoda OC - naprawa w ASO - Polerowanie i malowanie felgi zamiast jej wymiana na nową
Zapytać w ASO lub rzeczoznawcę który sprawdzi to w Audatexie sporządzając kalkulacje naprawy Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
Szkoda OC - naprawa w ASO - Polerowanie i malowanie felgi zamiast jej wymiana na nową
Jeżeli producent przewidział technologiczną naprawę takiego elementu o określonym zakresie uszkodzeń to tak.
-
Doposażenie auta o s-line a kontynuacja OC+AC
Czy wówczas zmienia się wartość pojazdu i muszę coś dopłacić gdybym to zrobił w trakcie trwania AC?
-
Doposażenie auta o s-line a kontynuacja OC+AC
Czy ktoś z was dokładał zewnętrzny i wewnętrzny pakiet s-line, a później ubezpieczał auto? Kończy mi się niedługo OC+AC i zastanawiam się jak to mądrze zrobić żeby nie było, że ktoś we mnie wjedzie, a dostanę wycenę jak po VIN-ie? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie mam voucher na 500 zł do wydania w aso do sprzedania. Ktoś coś? Przy zakupach za 501 zł - 500 zł od rachunku czyli płacicie 1 zł
-
B6 DIVISION
Panowie ktoś chętny na nową górę zderzaka z aso do a4 b6 ze spryskami i pdc? Zagruntowana do lakierowania. Mogę mieć też nowy błotnik lewy ori. Jak coś to PW.
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Panowie chcę założyć do siebie fotochrom. Nie mam CLH/DRL ani AUTO. Jakie lusterko kupić i jak to podłączyć?
-
ASN Przepływka
Sprawdzić przepływkę możesz tak jak kolega napisał przy pomocy logów dynamicznych. Spróbuj odłączyć przepływkę całkowicie, skasuj błędy i pojeździj autem. Zobaczymy czy nadal auto będzie miało takie same objawy. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
ASN Przepływka
Sprawdź najpierw błędy jakie zapisał VAG i wrzuć je tutaj. Dopiero później będziemy dywagować na temat tego co się rzeczywiście mogło stać
-
B6 DIVISION
Panowie planuje ktoś z Was jakieś zakupy w ASO? Mam voucher na 500 zł do wydania chętnie bym go spieniężył Jak coś to PW.
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
W Polsce razem z kratkami to taki sam koszt jak w DE
-
B6 DIVISION
Panowie planuje ktoś z Was jakieś zakupy w ASO? Mam voucher na 500 zł do wydania chętnie bym go spieniężył
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
W aso
-
a4 b6 3.0 Quattro Manual .::BORO::.
Kolego docinałeś górę zderzaka pod dokładkę s-line?
-
B6 DIVISION
Tu znajdziesz odpowiedź Tu znaczy się gdzie?Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie ten zderzak 8E0 807 193 BD GRU to wersja s-line ze stelażem pod dokładkę s-line?
-
zderzak przedni s-line spryski+pdc
No góra w sline jest chyba inna niż w zwykłej? Ta w sline ma stelaż na inne kratki?
-
zderzak przedni s-line spryski+pdc
Właśnie natrafiłem na temat z takim nr kat 8E0 807 193 BD GRU - nakładka przedniego zderzaka S-Line (wariant pod układy zmywania reflektorów i PDC) czym one się różnią?
-
zderzak przedni s-line spryski+pdc
Witam ktoś może dysponuje nr katalogowym takiego zderzaka? Mam na myśli górną część. Czy kupując taką część jest ona razem z PDC czy trzeba je kupić oddzielnie?
-
Prosiłbym o wycenę szkody.
Przede wszystkim w kosztorysie masz zamieszczone zamienniki, a z OC masz prawo naprawiać na ori częściach. Jak zależy CI na naprawie to wstaw do ASO i zrób sobie bezgotówkowo, kwestia tylko tego czy naprawia nie przekroczy wartości auta.
-
B6 DIVISION
Panowie widzę zacne mody odchodzą na Śląsku
-
ASN- jakie tlumiki?
Jasne, że może spowodować spadek mocy. Ogólnie problemy z układem wydechowym mają wpływ na moc. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka