Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

damian92x

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez damian92x

  1. O to właśnie mi chodziło kolego. W tym miesiącu będę mieć dołożony cały pakiet s-line, a OC/AC kończy mi się na początku listopada. Czy po odebraniu auta z serwisu powinienem poinformować ubezpieczyciela o dokonanych zmianach? Jechać żeby zrobili fotki itd? Rozumiem, że przy tej okazji ewentualnie mogą podnieść mi wartość pojazdu i będę musiał dopłacić do składki.
  2. Panowie nie to jest przedmiotem mojego pytania.. Chodzi o to czy podczas szkody z OC sprawcy lub AC przy uszkodzeniu zderzaka (załóżmy dokładki tylnej s-line) chcąc likwidować szkodę bezgotówkowo w ASO wymienią mi dokładkę na s-line, bo taką miałem w dniu zdarzenia czy np na taką która jest zgodna z nr VIN pojazdu. Kwestie wartości rynkowej pojazdu zostawmy w spokoju,
  3. Z uwzględnieniem starej wartości auta, a co z częściami? Jeśli mam np zmieniony zderzak na s-line, a wcześniej miałem zwykły to przy szkodzie jaki zderzak zostanie zawarty w kalkulacji naprawy?
  4. Zapytać w ASO lub rzeczoznawcę który sprawdzi to w Audatexie sporządzając kalkulacje naprawy Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  5. Jeżeli producent przewidział technologiczną naprawę takiego elementu o określonym zakresie uszkodzeń to tak.
  6. Czy wówczas zmienia się wartość pojazdu i muszę coś dopłacić gdybym to zrobił w trakcie trwania AC?
  7. Czy ktoś z was dokładał zewnętrzny i wewnętrzny pakiet s-line, a później ubezpieczał auto? Kończy mi się niedługo OC+AC i zastanawiam się jak to mądrze zrobić żeby nie było, że ktoś we mnie wjedzie, a dostanę wycenę jak po VIN-ie? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  8. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam voucher na 500 zł do wydania w aso do sprzedania. Ktoś coś? Przy zakupach za 501 zł - 500 zł od rachunku czyli płacicie 1 zł
  9. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ktoś chętny na nową górę zderzaka z aso do a4 b6 ze spryskami i pdc? Zagruntowana do lakierowania. Mogę mieć też nowy błotnik lewy ori. Jak coś to PW.
  10. Panowie chcę założyć do siebie fotochrom. Nie mam CLH/DRL ani AUTO. Jakie lusterko kupić i jak to podłączyć?
  11. damian92x odpowiedział(a) na Robero321 temat w 3.0
    Sprawdzić przepływkę możesz tak jak kolega napisał przy pomocy logów dynamicznych. Spróbuj odłączyć przepływkę całkowicie, skasuj błędy i pojeździj autem. Zobaczymy czy nadal auto będzie miało takie same objawy. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  12. damian92x odpowiedział(a) na Robero321 temat w 3.0
    Sprawdź najpierw błędy jakie zapisał VAG i wrzuć je tutaj. Dopiero później będziemy dywagować na temat tego co się rzeczywiście mogło stać
  13. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie planuje ktoś z Was jakieś zakupy w ASO? Mam voucher na 500 zł do wydania chętnie bym go spieniężył Jak coś to PW.
  14. W Polsce razem z kratkami to taki sam koszt jak w DE
  15. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie planuje ktoś z Was jakieś zakupy w ASO? Mam voucher na 500 zł do wydania chętnie bym go spieniężył
  16. Kolego docinałeś górę zderzaka pod dokładkę s-line?
  17. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tu znajdziesz odpowiedź Tu znaczy się gdzie?Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  18. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ten zderzak 8E0 807 193 BD GRU to wersja s-line ze stelażem pod dokładkę s-line?
  19. No góra w sline jest chyba inna niż w zwykłej? Ta w sline ma stelaż na inne kratki?
  20. Właśnie natrafiłem na temat z takim nr kat 8E0 807 193 BD GRU - nakładka przedniego zderzaka S-Line (wariant pod układy zmywania reflektorów i PDC) czym one się różnią?
  21. Witam ktoś może dysponuje nr katalogowym takiego zderzaka? Mam na myśli górną część. Czy kupując taką część jest ona razem z PDC czy trzeba je kupić oddzielnie?
  22. Przede wszystkim w kosztorysie masz zamieszczone zamienniki, a z OC masz prawo naprawiać na ori częściach. Jak zależy CI na naprawie to wstaw do ASO i zrób sobie bezgotówkowo, kwestia tylko tego czy naprawia nie przekroczy wartości auta.
  23. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie widzę zacne mody odchodzą na Śląsku
  24. damian92x odpowiedział(a) na dżejki temat w 3.0
    Jasne, że może spowodować spadek mocy. Ogólnie problemy z układem wydechowym mają wpływ na moc. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.