Treść opublikowana przez sQbaniutki
-
Quattro - jak duży jest to plus? Automatyczna skrzynia biegów - jak to rzeczywiście jest?
Pierwsze ogłoszenie może być.Tylko ten niebieski odcień tapicerki trochę to psuje.
-
pytanie o bagnet
Może to ci się przyda.http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/421205f2e68aabd7
-
Coś ''pyka'' znowu problem...
Jeżeli jest mocno rozwalony to będzie też hałasował przy jeżdzie na wprost. Żeby sprawdzić czy to nie zacisk albo klocki musisz zdjąć koło i sprawdzić czy nie ma luzu na prowadnicach i czy sprężynki trzymają dobrze klocki.
-
Coś ''pyka'' znowu problem...
Wymień przegub a się okaże czy to jego wina.
-
Kupno używanej PS4 - sprawy z kontem
Nie lepiej dołożyć trochę i kupić nową.Dla przykładu:http://www.mediaexpert.pl/konsole-stacjonarne/konsola-sony-playstation-4-1tb-gra-star-wars-battlefront,id-604595
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Odkurzacz samochodowy
Polecam ten odkurzacz.http://allegro.pl/black-decker-odkurzacz-samochodowy-pad1200-12v-i5773139250.html. Mam go od niedawna i spełnia swoje zadanie.Wsysa aż miło.
-
Nietypowy problem z mokrą podłogą w środku od strony pasażera. Pomocy !
Na pewno są to te odpływy pod akumulatorem.Też to przerabiałem.Musisz je udrożnić potem samochód do garażu i suszyć-bo będzie śmierdziało.
-
17' autec co myślicie o tych felgach?
Fotek niestety nie mam.Passata też już nie mam.Ale uwierz mi na słowo.
-
Nietypowy problem z mokrą podłogą w środku od strony pasażera. Pomocy !
Mogą być zapchane odpływy które się znajdują we wnęce gdzie jest akumulator.Woda się zbiera i przelewa przez filtr kabinowy. Trzeba je udrożnić.
-
17' autec co myślicie o tych felgach?
Miałem takie w swoim Passacie i muszę ci powiedzieć że ładnie wyglądały. Jeżeli byś się rozmyślił i ich nie brał to podrzuć mi na priv link do tej oferty.Pozdrawiam.
-
235x45x17 czy 225x45x17 ?
Nosi nosi. Różnica widoczna dopiero po przesiadce na węższe. Mnie nie nosi na takich oponach,ale to może dlatego że mam quattro.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Dekielki zmiennik
Czy to nie takie?http://allegro.pl/kolpak-kapsel-dekiel-kola-audi-4b0-4b0601165j-i5842943251.html
-
zabudowa obudowa subwoofera
Czy to coś takiego?http://allegro.pl/glosnik-basowy-subwoofer-audi-q5-8r0035382b-i5119026521.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
[A4 B6] Samopoziomowanie reflektorów xenon działa, lecz wyskakuje bład
Miałem też coś podobnego.Też świeciła mi kontrolka samo poziomowania.W moim przypadku wystarczyło odpięcie kostki zasilającej i ponowne jej wpięcie.Spróbuj.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!