Treść opublikowana przez sQbaniutki
-
Naprawa blacharska a4 b8 we Wrocławiu.
Auta zastępczego nie da tobie firma która będzie to auto naprawiać,tylko firma ubezpieczeniowa sprawcy.
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
Zmieniona polaryzacja-efekt
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Jaka opona na 18'
U mnie jest rozstaw 5x112.
-
Jaka opona na 18'
17"i będzie OK. Musisz szukać z takim rozstawem jak masz u siebie.
-
Jaka opona na 18'
Witam.Masz tu link do strony z fajnymi felgami:http://alucenter.eu/
-
Krasnystaw instalacja LPG
Amory mam ok.Teraz tylko kupić sprężyny.
-
Krasnystaw instalacja LPG
Co sądzisz o tych sprężynach?https://www.motointegrator.pl/produkty/316902-sprezyny-eibach-audi-a4-pro-kit-e10-15-003-02-22#mi Jeszcze pytanko.Czy przy wymianie sprężyn obniżających zostają oryginalne amortyzatory i jeżeli zostają to czy nie zużyją się szybciej?
-
Krasnystaw instalacja LPG
Mnie się akurat drewno podoba,ale to kwestia gustu i żony.Chyba by mnie zabiła jak bym wywalił to drewno.Z żoną się nie dyskutuje,a szczególnie z moją.
-
Krasnystaw instalacja LPG
Jeszcze zdjęcie wnętrza-mam tylko jedno.http://www.fotosik.pl/zdjecie/45b4a0a67d91a67d
-
Krasnystaw instalacja LPG
Zdjęta prosto z lawety bez żadnych upiększeń.A tak naprawdę to pojechałem po Passata B5 FL 2.8 V6.Ale jak ją zobaczyłem to nie chciałem nic innego.Kosztowała mnie 5k więcej niż Passat,ale było warto.Dzwięk silnika i wydechu-bezcenny Fela 17" BBS.
-
Krasnystaw instalacja LPG
Na razie muszę się wstrzymać z upiększaniem.Gaz to priorytet.Ale wymiana sprężyn i obniżenie to na pewno,tylko trochę pózniej.
-
Krasnystaw instalacja LPG
Mam jeszcze parę.http://www.fotosik.pl/u/sQbaniutki/album/2270609
-
Krasnystaw instalacja LPG
http://www.fotosik.pl/zdjecie/95d04376a256cbdb
-
Krasnystaw instalacja LPG
Nie mam jeszcze fotek.Samochód kupiony niecały miesiąc temu.Dopiero ogarnięty rozrząd i oleje.Ale jak porobię foty na pewno pokarzę.Chociaż mam jedną fote zrobioną zaraz po zakupie.http://www.fotosik.pl/zdjecie/95d04376a256cbdb
-
Krasnystaw instalacja LPG
Valvoline 5W40.Na spot się wybiorę ale chyba dopiero na wiosnę.
-
Krasnystaw instalacja LPG
Na razie to nie możliwe.Na dniach idę do szpitala i nie wiem jak długo to potrwa.Dzięki za pomoc.Do zobaczenia. The Best
-
[ B6 BFB ] Komunikat fis.
Do jutra
-
Krasnystaw instalacja LPG
Możecie mi podać namiar do tej Warsztatowni.Ewentualnie link do ich strony.
-
[ B6 BFB ] Komunikat fis.
Miałem coś podobnego tylko że z poziomowaniem ksenonów.Na fisie komunikat że nie działa poziomowanie-a działało.Pomogło rozłączenie i ponowne złączenie wtyku do lampy.
-
[ B6 BFB ] Komunikat fis.
Ten napis oznacza coś z tylnym lewym światłem.
-
Krasnystaw instalacja LPG
Witam wszystkich.Mam takie małe zapytanie.Czy ktoś montował u siebie instalację LPG w zakładzie Fach-Mistrz na ul.Kłosowskiego w Krasnymstawie.Wszyscy znajomi mi go polecają,jednak wolałbym zasięgnąć porady tutaj na forum.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Mata podgrzewająco- masująca na fotel kierowcy
http://allegro.pl/2327-mata-samochodowa-na-fotel-podgrzewa-masuj-12v-i5402996863.html