Treść opublikowana przez Osta
-
Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?
Trzy miesiące temu było prane jasne wnętrze w mojej B8. Niestety tydzień temu podczas mycia i osuszania samochodu spadło (po otwarciu drzwi) na fotel pasażera parę kropelek wody z pianą i została plama Czy da się to usunąć w domowych warunkach? Chciałbym kupić jakiś porządny preparat ale nie wiem czy jest sens. Może lepiej od razu jechać na przepranie tego fotela? Plama nie jest duża więc trochę szkoda kasy. Wolałbym kupić dobry środek do usuwania plam i mieć na wszelki wypadek. Najgorzej, że na jasnym wnętrzu wszystko widać
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TDI CAHA 170 KM Quattro
Też mam jasne wnętrze. Strasznie trzeba uważać na fotele. Ostatnio myłem samochód, później go osuszyłem następnie otworzyłem drzwi poleciało parę kropelek na fotel pasażera (z przodu) i jest z boku plama ;/
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Ale na zdjęciach jakoś nie widać żeby była koza. Obniżyć można, ale nie jest źle jak u innych na 19tkach
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Felgi kozak Jak one dokładnie się nazywają? Zawieszenie seryjne? 1Ba?
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Aa rozumiem. A nie lepiej by było rozcieńczać 1:100 jeśli chodzi o pielęgnację środka samochodu? Bo tak w opisie tego produktu (APC) jest napisane: "W zależności od potrzeb należy go rozcieńczać: od 1:10 jako bardzo silny środek do mycia np silnika , felg itp. 1:50 do średnich zabrudzeń we wnętrzu a nawet 1:100 do lekkich zabrudzeń wnętrza , oraz elementów lakierowanych itp. " Chciałbym do tego zabrać się jak najlepiej stąd moje głupie pytania. Nigdy wcześniej nie używałem APC. Nie chciałbym niczego uszkodzić
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Rozumiem. A nie wystarczy przeczyścić tylko tym? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5794833403&reco_id=bd1c027e-0f18-11e6-9ba4-02dc9f0d2bc7&ars_rule_id=201 Będzie słaby efekt?
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
O co chodzi że "przy klimatroniku" Chodzi Tobie o ten śliski panel? Dlaczego inaczej rozcieńczasz?
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Dzięki za odpowiedź A ten APC trzeba jakoś rozcieńczać? Jak wy to robicie?
-
Podróby?
Najgorzej, że nigdzie nie mogę znaleźć oryginalnych felg na wzór RS6 II. Chodzi mi o tzw. "POMPEI" sprzedawane na allegro. Bardzo mi się podobają. Na dodatek nie wiem czy podejdą do A4 B8 bo bym nie chciał za dużo przerabiać. Rotory też są w miarę spoko ale do czarnego a4 b8 jakoś mi się nie podobają ;/
-
Podróby?
Witam. Co sądzicie o tych felgach? To są podróby RS6 II? Na allegro są takie o nazwie POMPEI Chodzi mi o felgi z dawmacu.eu MODEL:S657 19" 8,5J ET42 5x112Warto w ogóle zawracać sobie głowę?
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Czy to wystarczy do pielęgnacji plastików, kokpitu itp w środku auta? Jakieś opinie o tym? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5794833403&reco_id=bd1c027e-0f18-11e6-9ba4-02dc9f0d2bc7&ars_rule_id=201 Czy należy jeszcze przed użyciem przeczyścić jakimś APC np http://allegro.pl/nielsen-cyclone-apc-uniwersalny-i-skuteczny-1l-i5842709069.html
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
Co za felgi masz na tym zdjęciu?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Szkoda ze takie et nie podejdzie do a4 a znowu strach kupować replik ;p
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Jaki to jest dokładnie model felg? W ogóle są takie w rozmiarze 18"? Autko mega
-
Dziwny problem z MMI 3G Basic
No oki rozumiem. Dziwne trochę żeby po miesiącu wywaliło jakiś błąd. Umówię się do elektryka i dam znać co i jak Dzięki za odpowiedź
-
A4 B8 2.0 TDI 2008 CAGB Avant projekt by L6 2015
Kurde za***iście to wygląda. Kozak
-
Dziwny problem z MMI 3G Basic
Bo ogólnie komp był podłączany miesiąc temu i nie było żadnych błędów.
-
Dziwny problem z MMI 3G Basic
Witam. Wczoraj po odpaleniu auta włączyłem radio i nagle nie wiadomo skąd wszystko mi się "zawiesiło" Radio sobie grało w ogóle nie reagowało gdy chciałem przyciszyć bądź zrobić głośniej. Żadne przyciski nie działały ani od nawigacji, ani od telefonu po prostu od niczego. Na dodatek ekran zrobił się cały czarny tylko po bokach były te dwa paski a tak to reszta ciemna. Dodam, że po wyjęciu kluczyka radio dalej grało! Tak samo po zamknięciu samochodu. Wróciłem do domu (miałem 1km) bo chciałem odkręcić akumulator żeby nie było zasilania ale gdy wysiadłem z samochodu MMI zaczęło normalnie funkcjonować. Cała te zawiecha trwała dobre 10min. O co mogło chodzić?
-
Fabrycznie źle ustawiony rozrząd?
Po kupnie B8 pojechałem na wymianę rozrządu bo nie był jeszcze robiony i siedział oryginalny rozrząd. Kilku mechaników stwierdziło, że rozrząd jest źle ustawiony (o jeden ząbek za daleko czy jakoś tak) i przez to jeden kąt wtrysku był na minus 4 a powinien być jak najbliżej zera. Czy to możliwe, że fabryka tak wypuściła? Co o tym sądzicie?
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
18' myślę że są optymalne. Weź i na takich 19tkach jeździj po Olsztynie Na dodatek dużo tras jest teraz remontowanych i średnio widzę jazdę na 19' na trasie Olsztyn-Gdańsk. Również mam podobny dylemat ale chyba będę szukał 18'
-
Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
Ciekawe jak usiądzie i czy nie będzie tarło i ogólnie opisz czy zauważyłeś jakieś minusy po zmianie na te springi
-
Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
Springi dałeś na seryjne 1BA?
-
Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
Na bogato
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Można ale nie trzeba? Bo za bardzo nie wiem czy wydawać pieniądze na ten APC. To trzeba rozcieńczać w jakimś wiadrze z wodą? Później bierzemy szmatkę z mikrofibry nasączamy tym APC, przecieramy plastiki a na koniec używamy POORBOY'S Natural Look Dressing?
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Czyli podróbki tak? Sorry ja nie w temacie (wikipedia sugerowałem się) Jak z ich jakością?