Treść opublikowana przez Faraday
-
[B5 AFN] Granatowy szarak in progress
Od czego pochodzą nowe spryski ? Dużo rzeźbienia było ?
-
[B5 AFN] Granatowy szarak in progress
U mnie bangla ładny środek
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Dziś dotarła do mnie paczka z Chin (aliexpress) z kompletem żarówek led (10 zł za komplet) , oczywiście lutownica i zmiana polaryzacji. Wszystko ładnie świeci tylko po włączeniu przycisku od bocznych lampek zapalają się wszystkie trzy. Ktoś wie czemu ? Nie przeszkadza to w ogóle tylko zastanawia
-
A4B5 AVANT Praktycznie biała seria do wożenia rodzinki
Biały Kruk
-
Jakie wycieraczki do B5
2 ramiona z paska B5 FL to koszt ok 100 zł plus wycieraczki płaskie pewnie 80-90 zł, jest sens sie w to bawić ? Moje 90 żwawych koników nie rozpędza samochodu do astronomicznych prędkości raczej jeżdżę do 100 km/h, mam zwykłe ramiona z nową przegubową Alcą i na razie jestem zadowolony.
-
Jakie wycieraczki do B5
Te ramiona pasują p&p ? Czym różnią sie od naszych że ludzie je zakładają ?
-
A4B5 AVANT Praktycznie biała seria do wożenia rodzinki
Kurcze, naprawdę ładna sztuka marzyła mi się B5 w automacie ale jak to zawsze bywa trafiła mi się w manualu Zazdroszczę FISa przedliftowego zdobycie takiego licznika graniczy z cudem wszystko po lift
-
Woda po strony kierowcy, oraz na miejscu pompki centralki
Mam podobny problem, tyle ze nie stoi woda tylko gąbka pompki jest wilgotna, myślałem że leci lampą, dziś ją wyciągnąłem i elegancko przylega do nadwozia, skąd tam może brać się wilgoć ?
-
Pomysł na prezent świąteczny. Oklejenie myszki ?
link niedziała
-
A4B5 AVANT Praktycznie biała seria do wożenia rodzinki
http://pl.tinypic.com ja korzystam z tego hostingu
-
A4B5 AVANT Praktycznie biała seria do wożenia rodzinki
Coś foty w pierwszy poście nie działają
-
[B5 AFN] Granatowy szarak in progress
Ładna sztuka, tak jak wyżej kolega pisał zdjęcia środka nie działają, bywam raz w miesiącu w Kutnie , może gdzieś wypatrzę
-
Lużne fotele i ew. wymiana ślizgów fotela.
Ja środkowy kupowałem na alledrogo http://allegro.pl/slizg-fotela-vw-golf-i-ii-iii-2-3-passat-b3-b4-b5-i5487525273.html
-
Dziwny świst z radia
Ori lampy Bosch przedliftowe W radiu nie mam CD, świst słychać zarówno na SD jak i radiu FM
-
Dziwny świst z radia
Czyli to nie wina radia, no trudno ,zamówiłem już nowe korzystając z rat 0% na alledrogo
-
Dziwny świst z radia
Witam, posiadam najtańsze chińskie radio No Name wsadzone przez poprzedniego właściciela. Z radia ( a raczej głośników ) wydobywa się dziwny świst modulujący równomiernie z obrotami śilnika, na początku jako niedoświadczony użytkownik TDI myślałem że to turbina (świst podobny) ale na biegu jałowym na postoju przecież nie powinno być słychać turbiny, doszedłem że przy wyłączonym radiu świstu nie ma. Nie wiem czy to wina tego chińskiego radia, czy gdzieś jest przebicie na kablach głośników. Radio w przyszłości jest do wywalenia ale na razie są inne priorytety w samochodzie także nie chciałbym teraz kupić nowego radia i dalej słuchać świstu
-
Jaki konektor do pompki centralnego ?
Extra dzieki Niestety , ten konektor nie pasuje do kostki C w pompce, jakieś pomysły ?
-
[Olsztyn/Ostróda] Gdzie dorobić kluczyk
Witam, chciałym dorobić kluczyk, sam grot bez kodowania. Immo zakoduje sobie sam. Gdzie najtaniej i najrzetelniej to zrobie w Olsztynie/Ostródzie ?
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
To one tam na kleju siedzą ?
-
Jak przełożyć kluczyk do nowej obudowy - scyzoryk
Witam, jak wydobyć z kluczyka płytkę układu scalonego ? Chodzi mi dokładnie o część nr 6 https://www.flickr.com/photos/40097295@N04/8966815733/
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Panowie , pomoże ktoś , jak wydobyć elektrykę z pilota ? Chcialbym przełożyć wnętrze do nowej obudowy a za cholere nie wiem jak wyciągnąć układ scalony z obudowy, nie widać tam żadnych gwintów, a nie chce wyjść :/
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Nikt z bardziej doświadczonych kolegów nie podejmie się odświeżenia wątku ? Temat bardzo ciekawy ale dla zielonych nie do ruszenia bez instrukcji : (
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- A4 B5 srebrna seria.
Jak na wiosne będziesz bawił się w optykę i przypadkiem chciał sprzedać felgi to ja chętnie je przygarne odkąd mam audi to choruje na te ori felgi- Odpala i gaśnie, miga immo
Temat wałkowany wiele razy na forum, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki W skrócie, musisz rozebrać kolumnę kierownicy dostać się do immo, przeczyścić kostkę i zaekranować dwa przewody idące do tej kostki, problem jak ręką odjął - miałem to samo - A4 B5 srebrna seria.