Treść opublikowana przez Faraday
-
Jaki konektor do pompki centralnego ?
Też rozebrałem starą kostkę (2 pinową) pasowała na piny ale po rozebraniu konektor na szerokość ok ale na wysokość za duży :/ Może pamiętasz do czego ta kostka była przeznaczona w PC to ułatwiło by sprawę.
-
Jakie wycieraczki do B5
Majkel orientujesz sie jaka cena takich wycieraczek w ASO ? Bo silnik wycieraczek wycenili mi na 1050 zł także jakoś mam złe doświadczenia z ASO
-
Woda w boczkach bagażnika
Odkręciłem lampę i co się okazało idealnie przylega do karoserii nie wiem któredy ta woda leci
-
Jakie wycieraczki do B5
Witam, noszę się z zamiarem zmiany wycieraczek, przejrzałem testy i artykuły o wycieraczkach niestety nie pomogło to w dokonaniu wyboru. Zwycięzcą testu ADAC są wycieraczki firmy Bosch ale w komentarzach ludzie je odradzają ze względu na krótką żywotność. Czy któryś z forumowiczów używa wycieraczek płaskich ? Zastanawia mnie czy są dobrze wyprofilowane do szyby ? Jakie Wy wycieraczki polecacie ?
-
A4B5 1,9 Tarcie/nagrzewanie hamulca prawego przedniego koła
U mnie to samo, na razie przeczyściłem tłoczek papierkiem ale zbieram się do wymiany tylko właśnie nie zmierzyłem średnicy , bez rozbierania nie ma opcji dowiedzieć się jaka średnica ?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
1997 1,9 TDI 90 KM Przebieg 181000 Pewnie bajka i tam 200 lub 300 zdjęte ale środek zadbany i książka serwisowa a w niej ostatni wpis z 2012 u niemca 136 000 na blacie niby było
-
Moja pasja - moje realizacje
Wrócę do Audi 80tki z początku wątku, czym wypolerowałeś wydech ? Dobra robota
-
[98' 1,9TDi] Co to za zbiornik?
Model silnika ?
-
Przygotowanie auta do jazdy w długa trase ZIMA
Pisaliście o ciśnieniu w zapasie a nikt nie wspomniał o ciśnieniu w oponach W programie K2 zrobili fajny test jak niewidoczne gołym okiem niedopompowanie opony wpływa na sterowność samochodu
-
[A4/B6,B7] Odblokowanie pełnego FIS Olsztyn
Dzięki wielkie kompletuje graty i będę się zbierał do niego.
-
Jaki konektor do pompki centralnego ?
Ciężko dobrać na oko
-
Pompka nie zawsze pompuje
Witam, tak jak w temacie kupiłem nową pompkę celem założenia centralnego z pilota i wszystko działało w sumie ok biorąc pod uwagę brak anteny. Niestety po nocy samochód nie reagował na pilota a otwierając z kluczyka podnosiły się tylko jedne drzwi, tak jak by pompka w ogóle nie działała ale po otwarciu drzwi "ręcznie", zamknąłem samochód z kluczyka i wszystkie drzwi tym razem opadły - czyli pompka działa, ponowne otwarcie z kluczyka i znowu jedne drzwi się otwierają. Nie wiem czy reklamować pompke jako uszkodzoną czy to coś u mnie w samochodzie jest nie tak ? Po dojechaniu do pracy samochód elegancko się otwiera zarówno z kluczyka jak i pilota Czy może być to spowodowane zbyt słabym aku ? U mnie kwalifikuje się do wymiany bo mam 45 Ah
-
Woda w boczkach bagażnika
U mnie w sedanie też jest mokro w boczkach ( przy pompce centralnego ) podejrzewam że u mnie lampą leci do środka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Jaki konektor do pompki centralnego ?
Witam, chciałbym założyć antenę w swoim centralnym lecz mam problem z konektorem do kostki C (tam gdzie podłącza się antenę) Obleciałem wszystkie elektryczne sklepy oraz elektryków w mieście i wszyscy robią wielkie oczy bo pierwszy raz widzą tak niestandardowy konektor . Czy ktoś jest w posiadaniu jakiegokolwiek oznaczenia tego konektora lub zamiennika ?- Mocowanie amortyzatora
Chyba nie ten dział ?- Slaby zasięg centralnego
Czy ktoś zna jakieś oznaczenie czy cokolwiek innego po czym można zidentyfikować konektor w kostce C ? Chciałbym dorobić antenę ale niestety nie mogę dorwać konektora żeby przylutować sygnał i ekran- Migająca kontrolka od immobilizera przy odpalaniu
Nie wycinałem kostki a jedynie przeczyściłem styki oraz zaekranowałem kabelki, śmiga jak talala- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie z Krainy Jezior- Lużne fotele i ew. wymiana ślizgów fotela.
Jestem po wymianie swojego to mogę coś podpowiedzieć tak to jest komplet ślizgów 2 x fotele przednie- Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Sorki nie wyraziłem się precyzyjnie, chodziło mi o konsole środkową tj. radio, klima, przyciski awaryjnych, przeciwmgielnych- Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Czy deska rozdzielcza z anglika będzie pasował do wersji EU, pytam bo oczywiście części anglików są o wiele tańsze - Nowicjusz - wątek powitalny